Guerlain | Aqua Allegoria | Pera granita

Labas!

Jau metus ieškau savos rutinos Londone, bet net ir praėjus daugiau nei 365 dienoms jaučiu, kad jos nėra. Gerai ar blogai, net nežinau, tačiau drąsiai teigiu, kad gyvenu gyvenimą ir man jis patinka toks, koks yra: įdomus, kitoks, laužantis standartus ir kupinas gražių momentų. Štai kaip vienas toks momentas, kuris bus ganėtinai atviras – pirmą kartą mano vaikinui mane apkabinus stipriai stipriai ir nepaleidžiant iš glėbio dar keletas akimirkų, jaučiau nepaprastai malonų aromatą sklindantį nuo jo. Taip įstrigo mano atmintyje, kad net autobusu važiuojant ar gatve su kuo prasilekiant užuodžiu jį. Norėjau ir aš turėti tokį kvapą, kuris primintų mane, priverstų nusišypsoti ar atgaivintų prisiminimus – išsirinkau Guerlain | Aqua Allegoria | Pera granita.

1

Nuoširdžiai sakau – myliu visą šią Guerlain kompanijos liniją! Kiekvienas buteliukas kažkuo išskirtinis, kvapus gali sutapatinti su tam tikrais dalykais ir pritaikyti norimoms progoms. Štai kaip pristatoma Aqua Allegoria:

Aqua Allegoria yra viena žymiausių Guerlain kvapų kolekcijų. Jos pristatymas 1999 metais buvo drąsus žingsnis, sukūręs naują kvapų žanrą – tai buvo pirmoji gaiviųjų vandenų (eau fraîche) kolekcija parfumerijos istorijoje. Kuriant Aqua Allegoria aromatus, gamta yra vienintelis įkvėpimo šaltinis.
Pera Granita tualetinis vanduo yra sultingas ir džiugus aromatas, primenantis pasivaikščiojimą Hesperidžių sode.
Tyrų, rafinuotų formų buteliukas su aukso tinkleliu išaukština ikonišką Guerlain bitėmis puoštą buteliuką.

Linijoje yra maždaug 10 skirtingų aromatų, tad tikrai yra iš ko rinktis. Pati nusižiūrėjau bent tris kvapus, kuriuos laikui bėgant norėčiau įsigyti – passiflora, herba fresca, kuris kvepia neįtikėtinai gaiviai ir užburiančiai bei basilic & mandarine…
Maniškis turimas Pera Granita kvepia labai gaiviai, šiltai ir jaukiai, netgi kiek mergaitiškai – pagrindinės natos tokios: Bergamotė, kriaušės nata, kvepenė.

Kas be ko, kvapas neišsilaiko visą dieną, kartas nuo karto reikia jį atgaivinti, tad šiuos kvepalus palieku būtent tiems momentams, kai žinau, jog būsiu apkabinta, kuomet kvapas gali labiau atsiskleisti. Svarbiausia, jog kvepalai atlieka savą funkciją – susisieja su atsiminimais, kurie visuomet bus „ištraukti iš stalčiuko“ vos tik pauostysiu „Pera granita“.

Paskutinis faktas, kurį noriu pasakyti – Lietuvoje šie kvepalai tikrai brangoki, tad siūlyčiau pasidairyti internetinėse užsienio parduotuvėse. Nusistebėjau pamačiusi, kad mūsų šalyje kaina siekia 70 EUR, o pati Didžiojoje Britanijoje nusipirkau už maždaug 45 svarus.
Bet kuriuo atveju, rekomenduoju – gaivūs ir išskiritiniai kvapai, nors ir neišliks kiaurią parą 🙂

 

Parašykite komentarą