GROŽIO KAMBARYS

O taip, jau nuo Balandžio atidarytas ojeinoriudar grožio kambarys! Sukaupusi tokią didžiulę patirtį ir įgijusi profesiją aukščiausiais įvertinimais, radau savyje drąsos įkurti vietą, kurioje galėčiau pabendrauti su jumis ir ne tik! Kur visa tai? Mano namuose, jaukiai, šiltai ir paprastai – kam mokėti už nuomą ir kelti paslaugos kainą, kai galima viską profesionaliai padaryti ir namuose??

homehaul spring cheap ojnd 7Ilgai dėliojau įvairiausias detales, praverdavau įvairių salonų ir klinikų duris tam, kad rasčiau geriausias priemones, tinkančias mano darbui. Neleiskite man būti kukliai – išsirinkau tas, su kuriomis dirba geriausios Lietuvos specialistės – „Phytomer“ ir „Phytoceane“ kompanijos yra žinomos visame pasaulyje ir man pačiai palikusios gerą įspūdį, tad be jokių abejonių jos dabar stovi ant darbinės lentynos.

weekly pat march 10 17 9Šiuo metu teikiu štai tokias malonias ir gražinančias paslaugas:

 • Jauninančioji veido procedūra. Ji yra pati mano mėgstamiausia, nes yra ilga ir pasirūpinanti viskuo, kuo tik įmanoma. Pradedame nuo demakiažo – pašaliname ne tik makiažą, bet ir visus kitus nešvarumus pasitelkdamos pienelį ir toniką, rožių vandens pagrindu, į pagalbą. Toliau imu veido šveitiklį – jokių mechaninių reikaliukų, tik giliai veikiančios priemonės, padedančios pašalinti negyvas odos ląsteles ir paskatinančios regeneraciją. Sekanti dalis labai maloni – jauninantis veido masažas, kurio dėka gerėja odos tonusas, elastingumas, spalva, o kas geriausia – mažina raukšles ir pasmakrę! Visas masažas trunka 30 min, tad daugelis net užsnūsta iš atsipalaidavimo… Tuomet ateina laikas pagal odos tipą parinktai kaukei, kurią laikome 15 minučių, na, o pabaigoje – serumas, paakių priežiūra ir veido palepinimas tinkamu kremu.
  Kaina? DABAR 18 EUR
 • Antakių korekcija ir dažymas. Visos žinome, jog šie veido plaukeliai lemia ir suteikia labai daug, svarbu, kad jie būtų atitinkamos formos ir tvarkingi. Kaip viskas atliekama? Nuvaloma visa antakio zona, pažymima jo forma, kad ją išlaikyti arba norima forma, kurios ilgainiui sieksime kartu. Pašalinu nereikalingus plaukelius, pakerpu, kad atrodytų tvarkingai. Kaina – tik 2 EUR.
  Toliau – dažymas, jei jo reikia. Naudoju, mano nuomone, geriausius dažus pagal savą patirtį – COLOR, kurie įsigeria ir į odą. Tiesa ta, kad negaliu pažadėti, kiek laiko jie išliks – tai priklauso tik nuo odos tipo. Galite tikėtis nuo savaitės iki mėnesio.
  Kaina? 3 EUR.
 • Makiažas. Ar dar reikia ką čia bepasakoti? Svarbiausia, jog turiu savo pačios pasitvirtintą techniką, žadančią, kad išeisite laimingos – tikrai neketinu kurti šedevrų, po kurių išeisite verkdamos. Kaip jau turbūt supratote, viską stengiuosi daryti komandiškai tam, jog tiek jūs, tiek aš būtume laimingos. Priemonės įvairios, tad jas surašyti reikėtų ne vienos eilutės.
  Kaina? Nedidelė, 20 EUR.


Mano konktaktai:
Registracija telefonu: +3706 16 18 266
Adresas: S. Žukausko g. 18 – 12, Kaunas
Kokiu viešuoju transportu gali atvykti? Autobusai 3 ir 43, troleibusai 11, 13 ir 14.