Greets | lip balm with organic olive oil

Labas!

Na bet ir atšalo visur! Pati sėdžiu „apsikabinusi“ mažą šildytuviuką darbe, lauke – iki akių apsivyniojusi šaliką, o namuose – storiausia pižama ir radiatorius tapo geriausiais draugais. Noriu ar ne, vis tiek pradedu galvoti apie atostogas ir apie vietas, kur galėčiau pašildyti savo kaulus. Po truputėlį dairausi, kur gi pakelti sparnus kokį Kovo mėnesį, o šiandien jums paruošiau apžvalgą apie daikčiuką, parsivežtą iš paskutiniosios kelionės – Graikijos. Nesisekė man ten niekur rasti tradiciškos kosmetikos, tik paskutinę akimirką, jau skrendant namo, oro uoste, užmačiau šį mielą ir naudingą daikčiuką – tai Greets | lip balm with organic olive oil.

greets lip balm olive ojnd Tai aišku, kad kai noriu rašyti apžvalgą apie produktą, kurį ne taip jau lengva rasti, informacija kažkur pasislepia, tačiau visoms keliauninkėms, kurio lankysis Graikijoje, galiu pasakyti, kad oro uoste tikrai rasit 😀  Taip jau būna su tomis apžvalgomis… 🙂
Štai kaip trumpai ir aiškiai šis lūpų balzamas pristatomas:

greets lip balm olive ojnd 1

Kakavos sviestas kartu su organiškais alyvuogių, avokadų, taukmedžių aliejais bei vitaminu E iš karto suteikia apsaugą ir drėkina sausas lūpas.

Man Graikija asocijuojasi stipriai su gamta, natūralumu ir turtingais ingredientais, o kaip yra su šiuo produktu – tuoj pat sužinosime panagrinėjusios sudėtį įprasta tvarka:

greets lip balm olive ojnd 2Pagrindas – ricinų aliejus, kuris atlieka nemažai funkcijų – kondicionuoja, drėkina bei maitina, sekantis eilėje pasitinka konsistencijos reguliatorius, kuris taipogi minkština. Trečiasis ingredientas žada kondicionierius, toliau – bičių vaškas, kuris sutvirtina viską ir taipogi pasižymi minkštinančiosiomis savybėmis. Penktasis – dar vienas vaškas, o paskutinysis svarbus – simondsijų esteriai, kurie minkštins, drėkins ir ramins odą.
Sudėtyje sutinkame ir žadėtuosius aprašyme aliejus, vitaminą E, lašelį bisabololo.

Vos tik pamačius šį balzamą, jis jau man atrodė toks natūralesnis, teisingesnis, o pažvelgus ir panagrinėjus sudėtį, pasidarė dar ramiau 🙂

Kiekis optimalus ir ganėtinai standartiškas tokio pobūdžio priemonėms – vis 4,5 gramai, o galiojimo laikas yra 12 mėnesių nuo pakuotės atidarymo dienos.

greets lip balm olive ojnd 4

Pakuotė labai paprasta- balta su žaliomis detalėmis, nieko ypatingo, bet kartais to minimalumo tikrai užtenka. Tvirtai užsidaro begrėsmės atsidaryti kosmetinėje.
Kvapas vos jaučiamas, toks natūralus ir tikrai neerzinantis, sakyčiau, kad netgi neutralus.
Konsistencija – kieta, bet lengvai tirpstanti ant lūpų, skalsiai naudojasi ir tepasi.

greets lip balm olive ojnd 10 Man patiko ir tikrai nesigailiu pagriebusi du – vieną padovanojau savo draugei Anai, kitą pasilikau sau su draugu naudoti ir… visi 3 laimingi ir patenkinti – neriebina, nelipina lūpų, jų nepablizgina, tad toks labai neutralus, tačiau tuo pačiu ir veiksmingas, apsaugantis lūpas nuo šalčio ar žvarbaus vėjo, gydantis ir drėkinantis.

Keliaujančio blogo rekomendaciją pelnęs 🙂

Kaina? Apie 4 EUR

Parašykite komentarą