Garnier | Skin Naturals Micellar Cleansing Water

Labas!

Man reikia rutinos arba bent jau šiokio tokio plano – gyvenimas mane nuneša kiekvieną dieną į netikėtas vietas, tačiau negaliu nepasakyti, jog tuo nesimėgauju. Štai šiandien tikrai galvojau, kad visą dieną atsidėsiu rašymui ir tam, ko labai pasiilgau, bet noras atrasti mokslų muziejų buvo stipresnis 😀 Apskritai, gyvenimas yra gražus tol, kol yra pirmų kartų, tad jei tik pasitaiko progų, visuomet reikia jas griebti – štai kodėl stengiuosi išbandyti visus įmanomus dalykus ir renkantis priemones imu tą, kuri dar nesisvečiavo mano namuose. Štai kaip atsirado ir Garnier | Skin Naturals Micellar Cleansing Water, apie kurį papasakosiu dabar pat.

garnier skinactive micellar water green ojnd

Kiek ieškojau internete, Lietuvoje šios priemonės dar nėra, tiesa? Bet kuriuo atveju manau, kad netolimoje ateityje bus, o mano apžvalga tegul būna „kelrode žvaigžde“.
Micelinis vanduo aprašomas taip:

garnier skinactive micellar water green ojnd 3

Micelinis vanduo yra puikus pasirinkimas tiek nuvalyti makiažui, tiek atgaivinti ir išvalyti odą, įskaitant lūpas ir akis vos vienu žingsneliu, nereikia nuplauti. 
Nuvalo makiažą – gaivina – suteikia matiškumo mišriai odai. Tinka ir jautriai.

Jei žiūrėjai vieną mano paskutinių video, tai žinai, kad sudėtyje radau prie ko prisikabinti. Nieko nelaukusi lengvai panagrinėsiu ingredientus įprasta tvarka:

garnier skinactive micellar water green ojnd 5

Pagrindas, kaip visuomet, yra vanduo, kurį papildo medžiaga, kuri tirpina bei kondicionuoja odą. Sekantis eilėje yra populiarusis glicerinas, drėkinantis, ketvirtasis yra tas, dėl kurio nesidžiaugiu, kad jis egzistuoja – tai denatūruotas alkoholis, ganėtinai populiarusis ingredientas mišrios odos priežiūros kosmetikoje, veikiantis antibakteriškai, tačiau sausinantis odą ir ilgainiui ją alinantis. Penktoji sudėtinė dalis, be kurios neapsieina nei vienas mano turėtas micelinis vanduo – valančioji ir tirpinančioji medžiaga. Paskutinis svarbus yra konservantas, apie kurį neatsiliepiama gerai – kancerogeniškas, leidžiamas naudoti labai ribotai.

Galiojimo laikas yra 6 mėnesiai nuo pakuotės atidarymo dienos.

garnier skinactive micellar water green ojnd 6

Butelaitis yra visiškai toks pats kaip ir rožinės pirmosios versijos – tvirtas ir plastikinis, patogus naudoti ir dozuoti.
Mano turimas kiekis yra pats didžiausias – 400ml, kurių, naudojant tiek ryte, tiek vakare, užteks bent jau kelis mėnesius 🙂

garnier skinactive micellar water green ojnd 2 Konsistencija yra permatoma ir kaip gryno vandenėlio, tačiau turi kvapą, kuris man ne itin patinka – nuo pirmos akimirkos supratau, kad tikrai yra lašelis alkoholio šiame produkte ir tai jaučiasi kas kartą naudojant.

garnier skinactive micellar water green ojnd 7Mano nuomonė tokia – priemonė iš tiesų gerai nuvalo makiažą, blakstienų tušą ir lūpdažius, palieka veidą švarų ir gaivų, nelipnų ir paruoštą sekančioms priemonėms sėkmingai. Deja, bet kai žinau apie alkoholio pėdsakus produkte, juo labiau miceliniame vandenyje, kuriame drąsiai galima be to apsieiti, noras naudoti kasdien mažėja. Mano patirtis su šiuo ingredientu yra bloga (oda pradeda dar labiau riebaluotis) ir žinau, kad kuo toliau naudosiu, tuo labiau oda bus nelaimingesnė. Lyginant odos būklę prieš naudojant šį Garnier produktą ir po, manau, kad buvo geriau prieš, buvau pasiekusi kone olimpą, kai oda tapo normali ir neberodė kaprizų, tačiau dabar vėl turiu su kuo kovoti 🙂
Ant svarstyklių dedame šias dalis – produktas efektyvus, bet noro pirkti antrą kartą nėra, jau geriau įsigyti pirmąją rožinę versiją 🙂

Kur rasti? D. Britanijoje bet kur, o lietuvaitėms, jei labai nekantraujate nusipirkti, galite atsisiųsti iš čia: lookfantastic.com
Kaina? 6,45 EUR

 

 

 

Parašykite komentarą