Garnier | Itin drėkinanti raminamoji kaukė

Labas!

Na ką, pamažu įsivažiuojame į patį beprotiškiausią ir mieliausią mėnesį metuose – tuoj tuoj ir gruodis, kuris sukurs tiek jaukumo momentų, paskandins mintyse apie dovanas artimiesiems, kaip papuošti namus, kaip pradžiuginti kolegas ir draugus, tad žinoma, kad bus to bėgimo ir nemažai. Aš, kaip visada sakau, kad reikia nepamiršti savęs ir puoselėti spindesį, kad sužibėtumėme per šventes – gal todėl iš spintelės išsitraukiau daubybę kaukių ir viena po kitos jomis lepinu veidą? Viena neseniai išmėginta – Garnier | Itin drėkinanti raminamoji kaukė.

garnier skinactive tissue mask ojnd

Visuomet „užsikabinu“ pamatydama akcijas – nežinau, kiek kartų jau bandžiau šias Garnier kaukes, bet vis pamiršdavau nufotografuoti, tad galbūt savo pabaigtukų video ir paminėjau kelis kartus, bet dabar pats laikas viską užfiksavus tarti savą žodį.
Kompanija pristato šią kaukę štai taip:

garnier skinactive tissue mask ojnd 1

Ramunėlės + hialurono rūgštis + drėkinamasis serumas. Veiksmingumo bomba sausai ir jautriai odai.
MOISTURE+ SERVETĖLĖ-KAUKĖ SAUSAI IR JAUTRIAI ODAI su ramunėlių ekstraktu, turinčiu odos raminamųjų savybių. Mažina tempimo pojūtį, intensyviai maitina ir ramina odą.

Man atrodo, kad kompanija gerai suderino pagrindinius ingredientus – turėtų tikrai drėkinti ir atlikti savo darbą, bet man visuomet knieti pasižiūrėti kiek tų ingredientų iš tiesų čia yra ir ką gi galime prognozuoti pažvelgusios į ingredientų sąrašą? Kaip visuomet, pirmieji 6 pagrindiniai detaliau, o likusius svarbiausius paminėsiu:

garnier skinactive tissue mask ojnd 2 Pagrindas – vanduo bei du drėkinamieji ingredientai – propileno glikolis bei populiarusis glicerinas. Toliau turime kvepalų ingredientą, konservantą, kurio kuo mažiau, tuo geriau, nes tikrai nepasižymi teigiamomis savybėmis, o paskutinysis taipogi yra konservantas, pasižymintis dar ir tirpinančiosiomis savybėmis.
Na, mano mielosios… net nežinau ką čia ir bepridurti, tad gal toliau tęsiu apie tai, ką galime rasti sudėtyje? Visgi, matau, kad įdėta ir ramunėlių ekstrakto, dar visokiausių drėkiklių, lašelis žadėtosios hialurono rūgšties.

Mano verdiktas toks – nesitikiu, kad patys pagrindiniai ingredientai užims didžiausią produkto dalį, bet kažkaip viskas nesaldžiai man čia atrodo ir net kiek atbaido nuo naudojimo. Na, bet pasižiūrėkime, kaip man pasiteisino ir kokie įspūdžiai po naudojimo?

Lakštas minkštas, puikaus dydžio ir lengva jį padengti ant odos. Visuomet stengiuosi prieš tai nušveisti veidą, kad pašalinčiau negyvas odos ląsteles ir iš kaukės gaučiau kaip įmanoma daugiau. Palieku veikti kiek ilgiau nei nurodytam laikui – mėgstu, kai produktas gerai įsigeria.

garnier skinactive tissue mask ojnd 6Labiausiai nustebino mane tos skylutės kaukės šonuose – ar čia už ausų kabinti ar kaip? 😀

garnier skinactive tissue mask ojnd 9

Po kaukės jausmas normalus – nėra taip, kad užplūstų drėgmė ir oda būtų kažkokia wow, greičiau subalansuota – švelni, sudrėkinta, bet visko ne per daug, galbūt netgi norėtųsi to efekto didesnio? Nežinau, nei ši, nei kitos Garnier kaukės nepaliko įspūdingo rezultato ar pojūčio, atrodo, kad tas serumas susigeria, bet oda nė kiek nepasikeičia, neatrodo, kad daryčiau kažkokį gerą darbą ir sulaukčiau rezultatų. Labiau kasdienio naudojimo produktas nei tas, kuris gelbėtų po sunkių darbo dienų ir padėtų kompensuoti žalą.
Nesakau, kad daugiau niekada nenaudosiu – jei pasitaikys mano kelyje, kodėl ne, bet kad gautų daugiau nei 6/10 vertinimą tai tikrai ne 🙂

Kur rasti? „Drogas“, „eurokos“ ir kitur
Kaina? Apie 2 EUR

Parašykite komentarą