Garnier | Atkuriamoji plaukų kaukė Honey treasures

Labas!

Praėjusias savaites daugiausiai laiko praleidau Youtube, žiūrėdama vieną video po kitą apie kosmetiką ir priemones bei pastebėjau, kad daugelis rekomendacijų kartojasi, o ypatingai viena. Žinai, būna taip, jog nusiteikiame ir net nežiūrime į tam tikras lentynas – būtent taip nutiko man su Garnier kompanija – kažkada keli produktai nuvylė, tad apeidavau net nepažvelgdama, tačiau visgi paveikta rekomendacijų nusipirkau Garnier | Atkuriamąją plaukų kaukę Honey treasures ir dabar, savo pačios nustebimui, pateiksiu jums apžvalgą apie tai, kaip įsimylėjau šią priemonę!

garnier honey treasures kauke ojnd

Dažniausiai stengiuosi neatskleisti visų kortų įžangoje, bet ką gi čia slėpti?
Tvarką vis tiek palaikysiu ir pateiksiu jums kompanijos produkto pristatymą, kuris skamba taip:

garnier honey treasures kauke ojnd 1

Atkuriamoji plaukų kaukė skirta trapiems ir lūžinėjantiems plaukams. Į jos sudėtį įeina 3 bičių avilyje slypintys lobiai: bičių pienelis, pikis ir medus.
 Ši parabenų neturinti kreminė vienalytė kaukė akimirksniu atkuria plaukus iki galiukų jų neapsunkindama. Suteikia  plaukams atpalaiduojamai veikiantį malonų medaus kvapą.

Visada turėjau silpnybę priemonėms su medumi dėl jų kvapo, o štai į sudėtis labai nežvelgdavau.. Pasižiūrėkime gi kas slypi šios Garnier kaukės sudėtyje mums jau visoms įprasta tvarka, kuomet pirmuosius 6 ingredientus aptarsiu detaliau, o likusius svarbiausius paminėsiu:

garnier honey treasures kauke ojnd 2

Pagrindas ganėtinai tradiciškas plaukų kaukėms – vanduo ir konsistencijos reguliatorius, minkštinantis plaukus. Sekantis eilėje pasitinka ingredientas, kondicionuojantis bei padedantis apsaugoti plaukus nuo įsielektrinimo, ketvirtasis sveikinasi glicerinas, žadantis drėkinti. Toliau turime minkštinančiąją medžiagą, dažiklius ir po lašelį likusius konservantus, kvapiąsias medžiagas, medų, propolį ir kt.
Esmė labai paprasta – priemonė sudaryta vos iš kelių ingredientų, o visa kita sąraše yra ne daugiau nei 2 % koncentracijos. Atrodytų mažoka, tiesa? Bet palauk, netrukus pateiksiu ir savo nuomonę bei patirtį.

Kelios įprastos techninės detalės – kiekis gausus, viso net 300ml, kuriuos reikėtų sunaudoti per 12 mėnesių nuo pakuotės atidarymo dienos.

garnier honey treasures kauke ojnd 3 Jei kada teko turėti Garnier kompanijos kaukę, tai žinok, jog pakuotė išliko tokia pati – tvirtas plastikinis indelis su sandariai užsisukančiu dangteliu.

garnier honey treasures kauke ojnd 4 Kvapas labai malonus (aišku, skonio reikalas) – nepasakyčiau, jog gryno medaus, greičiau kažkokie egzotiškesni prieskoniai su saldžiomis natomis, kurios gali priminti medų, vos vos. Tiesa ta, kad lieka ir ant plaukų, bet vos juntamai.
Konsistencija primena it kokios grietinės – standi, bet skalsi ir lengvai paskirstoma, daug jos nereikia, kad padengtumei reikiamą ilgį plaukų (primenu, kad kaukė nėra tepama ant šaknų, tik nuo maždaug ausies lygmens).

garnier honey treasures kauke ojnd 5

Pastaruoju metu plaukus kankinu kaip reikalas – jau du kartus dažiau ir tikrai reikėjo kažkokios pagalbos, kad galėčiau suvaldyti savąsias išsausėjusias garbanas, tad nusipirkau šią Garnier priemonę ir nieko daug nesitikėdama, pirmą kartą panaudojusi likau labai nustebinta – plaukai ne tik, kad iš karto švelnesni (ar laikau minutę, ar 5, rezultatas man lieka tas pats), o išdžiuvus jiems pastebėjau, kad dar ir kur kas glotnesni, lengviau šukuojami ir suvaldomi! Ir blizgūs, ir malonūs liesti, ir nepasišiaušę it kokio liūto. Ir taip kas kartą po naudojimo – dabar norisi net dažniau trinkti garbanas dėl to efekto. Tiesa ta, kad išlieka kelias dienas tokie gražūs!
Netikėtai čia, bet žinokit, rekomenduoju ir aš išbandyti :)))

Kur rasti? „Maxima“, „Drogas“, „Eurokos“ ir kt.
Kaina? Apie 5 EUR

Parašykite komentarą