Garnier | Simply Essentials Soothing 2-in-1 Make-Up Remover

Labas!

Pamenu, kadaise per vieną darbo pokalbį manęs paklausė, kokį savo minusą galėčiau įvardinti? Sedėjau sau kaip kokia graži mergaičiukė, būdama vos dar 20-ties, visa tokia savimi pasitikinti ir tariau: „Apart to, kad aš kaip ir tobula, manau, esu pakankamai reikli…“. Ha, nežinau, ar tai nuskambėjo kaip minusas ir dabar pažvelgus į situaciją iš naujo, suima juokas, bet geriausia dalis ta, kad darbą tai aš gavau!
Mano reiklumas metams nepabėgo, tik stengiuosi mažinti jo ribas ir mažiau kankinti tiek save, tiek kitus, tad gerų dalykų ieškau visur, taip pat apimant ir kosmetikos temą.
Šiandien noriu jums papasakoti apie tai, ant ko niekada neišlaidavau, tačiau vis tiek ieškodavau nepamainomo. Kaip ir radau! Pristatau: Garnier | Simply Essentials Soothing 2-in-1 Make-Up Remover.

garnier simply essentials remover ojnd

Stengiuosi aš pirkti tokias priemones, apie kurias jums būtų įdomu paskaityti ir taipogi būtų lengva rasti Lietuvoje, bet kiek gūglinau, manau, šį kartą prašoviau, tačiau.. nukabinti nosies neverta – jei įtikinsiu savo apžvalga, laisvai rasi kaimyninėje Lenkijoje arba bet kurioje internetinėje užsienio parduotuvėje.
Verstas aprašymas skamba taip:

garnier simply essentials remover ojnd 1

Papildytas vandens lelijų ekstraktu ir pro-vitmainu B5, Garnier akių makiažo valiklis yra tas, kuris lengvai pašalins be jokių didelių pastangų. Sukombinuota aliejinė ir vandeningoji fazės, kurios greitai ir švelniai pašalins akių makiažą. Dviguba formulė pašalina makiažą vienu judesiu, netgi ir vandeniui atsparias priemones palikdama odą švarią, minkštą ir švelnią.

Paprastai, gražiai ir aiškiai, tačiau nepabėgsime mes nuo sudėties panagrinėjimo mums jau įprasta tvarka:

garnier simply essentials remover ojnd 3Pagrindą sudaro vanduo ir silikonas, kuris kondicionuoja ir minkština, trečiasis eilėje pasitinka tirpiklis, pasižymintis minkštinančiosiomis savybėmis. Ketvirtasis ingredientas yra taip pat yra tirpiklis, drėkinantis, sekantis yra mano mėgstamas pantenolis, kadangi drėkina bei pasižymi gydomosiomis savybėmis, na, o paskutinis svarbus yra rožių vanduo.
Pabaiga yra kone tradiciška Garnier valomosioms priemonėms, kuomet neapsieita be lašelio dažiklių, konservanto bei valomųjų medžiagų.

Techninės detalės taip pat standartinės – kiekis yra optimalus, viso 200ml, o galiojimo laikas taip pat įprastas – šeši mėnesiai nuo pakuotės atidarymo dienos.

garnier simply essentials remover ojnd 2 Pakuotė taip pat standartinė ir visoms, kas draugauja su Garnier priemonėmis, gerai pažįstama – plastikinė, tvirta ir leidžianti pačiai dozuoti, sandariai užsidaranti.

Kvapas labai lengvas, vos jaučiamas, tad tiks net ir jautriausioms nosytėms, o konsistencija, suplakus butelaitį, ką būtina visuomet prieš naudojimą padaryti, minkšta ir skalsi, šiek tiek rieboka.

garnier simply essentials remover ojnd 5

Jei negaliu apsieiti savo kasdieniniame makiaže be vandeniui atsparaus tušo, sąlyginai negaliu gyventi ir be tokios priemonės valiklio, kuris būtų efektyvus ir nevargindamas greitai viską pašalintų, o jei dar taupiai, tuomet iš viso pasaka. Taip ir yra su šia Garnier priemone, kuri man paliko gerą įspūdį ir nejautrindamas mano dirglių akių ar odos, atlieka savo darbus be priekaištų ir savo skalsumu leisdamas man sutaupyti vieną kitą pinigėlį.
Sakyčiau, kad tikrai galiu pagirti ir kitą kartą nusipirkčiau neabejodama.

Kaina? iki 5 EUR

Parašykite komentarą