TOO FACED | Grande Hotel Café makeup set

Labas!

Pamenu, prieš gerą mėnesį vaikštinėjau po parduotuves ir ieškojau šeimai bei draugams dovanų, bet… visuomet viskas pasibaigia taip, jog šį bei tą įsimetu į savo krepšelį. Pamačiusi Too Faced rinkinuką iš toli, bėgau prie jo ir meldžiausi, kad tik niekas nenugriebtų (visos gi žinot, kaip per kalėdinį laikotarpį žmonės tampa agresyvesni?) ir pradėjusi žiūrinėti savose rankose nusprendžiau, kad kiek bekainuos, aš esu nusipelniusi ir bala nematė, geriau jau badausiu, bet turėsiu.
Pristatau jums: TOO FACED | Grande Hotel Café makeup set.

too faced grande cafe hotel ojnd

Iš karto noriu jums pasakyti, kad šį rinkinuką fotografavau išpakavusi ir išbandžiusi, tad viena paletė jau mano mamos rankose. Viso buvo 3 paletės, tad tikrai negaila pasidalinti viena su savo mylimiausiaja.
Kaip galėjote matyti pirmojoje nuotraukoje, atkeliavo simpatiškoje tvirtoje dėžutėje, kuri atsidaro ir joje galima rasti gražiai sudėtas 3 paletes ir visą meniu haha:

too faced grande cafe hotel ojnd 1

Kompanija šį savo rinkinuką pristato taip:

Amerikietiškas brand’as Too Faced sukūrė makiažo priemones taip skaniai kvepiančias, kad net norisi jas suvalygti, o Grande Hotel Café nė kuo nesiskiria. 3 paletės ir blakstienų tušas „Better Than Sex“ kartu su 18 skirtingų atspalvių šešėliais bei dviem skaistalais. 
Šis rinkinys yra puikiausia dovana makiažo priemonių mylėtojai. 

O taip, tikrai taip – esu pamišusi dėl kosmetikos, tad geresnės dovanos sau pasidovanoti net ir negalėjau.
Tiesa ta, kad šis rinkinys buvo išleistas 2016-taisiais metais, tad šiais buvo pridėtas prie išpardavimo skyrelio, todėl visai nekeista, kad nuostabusis tušas, nors ir mažosios versijos…

too faced grande cafe hotel ojnd 3

Mane nuvylė, nors nieko kito ir negalėjau tikėtis, kai metus laukė manęs – visas išdžiuvęs, tačiau vis tiek išbandžiau su kitais tušais (kišau aplikatorių) ir galiu teigti, kad tikrai nuostabus aplikatorius, galintis sukurti stebuklą, o ne blakstienas. Manau, jog drąsiai įsirašysiu į norų sąrašą!

too faced grande cafe hotel ojnd 5 Toliau keliausime prie palečių, kurios liko mano rankose – viena, kaip ir sakiau, atiteko mano mamai, kadangi buvo kupina violetinių atspalvių, kurias ji labai mėgsta, o aš tokias spalvas labai retai naudoju.

too faced grande cafe hotel ojnd 6

Pradėsime nuo tos, kuri man dažniausiai pasiteisina kiekvienai dienai – tai „Eggnog Latte“. Gražioje ir tvirtoje popierinėje kone dėžutėje, kuri atsiveria kaip koks atvirukas:

too faced grande cafe hotel ojnd 8

Kitoje pusėje, jei norėčiau padovanoti kam nors kitam, galėjau užrašyti kam ir nuo ko, tad irgi idėja sekantiems metams – nusiperki rinkinį ir išdovanoji po vienetą, o labiausiai patikusį pasilieki sau!

too faced grande cafe hotel ojnd 9

Man ši paletė pasirodė nuostabi, kadangi kupina ne tik kalėdinių atspalvių, bet ir tų, kuriuos gali drąsiai panaudoti kasdien. Štai, dažniausiai naudojama spalva yra „Eggnog Latte“, tokia blizgi auksinė, kuria padengiu judrųjį voką ir viskas, o jei turiu kelias papildomas minutes, akį pagilinu su „Skinny latte“. Jei noriu pasipuošti ir akis paryškinti, į pagalbą atkeliauja „Iced Coffee“ ir „Cold Brew“, kuomet „Frosty Nog“ lieka vidiniame akies kamputyje.
Nekantrauju kurią dieną dar ir pasižaisti su „Central Park“, kuri tokia žaisminga ir šventinė 🙂

too faced grande cafe hotel ojnd 10

Mane džiugina tai, jog taip išreklamuota Too Faced palepina sava kokybe ir gera pigmentacija, kuomet dengi šešėlius ir jie nebyra, iš karto leidžia džiaugtis spalva, o dienos bėgyje nesubėga ir išlieka taip pat, kaip tik ką padengus.

too faced grande cafe hotel ojnd 11

Sekantis mano džiaugsmas – „Gingerbread Cookie“,  tamsesnių atspalvių paletė, bet taip ir priklauso imbieriniems meduoliukams, tiesa?

too faced grande cafe hotel ojnd 13

Jei taip atvirai, pamenu, kuomet buvau kelioms dienoms Lietuvoje ir šios paletės buvo viskas, ką pasiėmiau makiažo atlikimui – tiek akių, tiek veido dailinimui.
Puikiausia „Ginger Cream“ leidžia padengti akis tvarkingai ir suteikiant tolygų atspalvį, o norint galima pasidžiaugti ir lengvu highlighter’iu, kuomet nenori blizgėti, bet vis tiek įšviesinti.
Pasižaidimams ir labiau šventiniems makiažams tinka „Gingersnap“ bei „Cup of Joe“, o „Maple Syrup“ man patinka ir dėl to, kad galiu panaudoti kaip antakių šešėlius, ypatingai gražiai brėžiasi su drėgnu šepetėliu. Bronzantas tinka ir akies gilinimui, ir pagal savą paskirtį.
Būna dienų, kai noriu kažko lengvo, bet gražaus, tai griebiu akių pravedimo šepetėlį, sudrėkinu, pateplioju „Winter Dream“ spalvoje ir brėžiu lengvą žėrinčią liniją palei blakstienas 🙂

too faced grande cafe hotel ojnd 15 Pigmentacijos puikios, tiesa??

too faced grande cafe hotel ojnd 17

Mano patys didžiausi komplimentai Too Faced kompanijai už šį rinkinuką, kuris mane dar labiau paskatino artimesnei pažinčiai su kitais produktais! Itin kokybiška ir nesulyginama su daugeliu kitų kompanijų gaminiais. Nepamenu, kada keletas palečių būtų taip džiuginę ir pasiteisinę :))

Kur rasti? Tiesa ta, kad galima rasti tų rinkinukų gerai pagūglinus, kad ir čia ar čia
Kaina? Aš sumokėjau 16 svarų „TK Maxx“ parduotuvėje, bet internete kainos svyruoja nuo 40 iki 70$. Linkiu sėkmės!

Parašykite komentarą