Essence | „camouflage full coverage“ maskuoklis

Laaabas!

Vakar diena buvo labai gera – pamenu, žingsniavau link St. James’s parko ir jaučiausi laiminga – tokia laiminga, kad galvojau, kad tikrai kokia ašara ištrykš. Žinau, kad nuvalkiotai čia parašysiu, bet… atvažiavau čia viena ir jaučiu, kad viskas yra mano rankose, kartais net savimi pasididžiuoju. Tiesiog pajutau vieną akimirką, kad man sekasi ir labai, nusišypsojau sau ir pasauliui, žengiau pirmyn į naujus išbandymus, o dabar lauksiu rezultatų. Kažkaip viskas labai pasikeitė nuo to laiko, kai pradėjau vertinti save pačią labiau ir dėkoti pasauliui už teikiamas akimirkas, kad ir kokios jos bebūtų. Jei anksčiau būdavo dienų, kai norėdavau nuo visų pasislėpti, tai dabar tik mane sulaikykit – noriu pajausti viską.
Gerai, dalykų, kuriuos reikia paslėpti, vis tiek yra nors tu ką, tad kaip tik dabar ir papasakosiu jums apie išbandytą Essence | „camouflage full coverage“ maskuoklį, kurį su mielu noru naudoju dar iki šios dienos.

essence camouflage concealer ojnd Taigi, kaip visuomet, pradėkime mes nuo aprašymo. Kompanija teigia:

ilgai išliekantis ir itin pigmentuotas, skystai kreminės tekstūros maskuoklis patikimai paslepia tamsius ratilus po akimis ir kitus odos netobulumus. natūraliai ir gaiviai išvaizdai.

essence camouflage concealer ojnd 1

Realiai tai tikrai neįsivaizduoju savo gyvenimo be maskuoklio pašonėje – ar netobulumų paslėpimui, ar paakių išviesinimui, galų gale net lengvam strobingui.
Kompanija mūsų nelepina, nors kažin ar taip galiu sakyti – visų maskuoklių talpa ganėtinai panaši – viso yra 5 ml.

essence camouflage concealer ojnd 2

Žinau, kad nuobodu kalbėti apie technines detales, bet mes jau visai į pabaigą – galiojimo laikas yra 12 mėnesių nuo pakuotės atidarymo dienos.

essence camouflage concealer ojnd 3Spalvų pasirinkimas – 2, vienas jų manasis 05 Ivory, kitas – 10 Nude. Nežinau, kuris tamsesnis ar šviesesnis, bet jei esi tradicinė baltoji lietuvaitė, pirmasis tiks geriau, t.y. tas, kurį naudoju aš.

essence camouflage concealer ojnd 4 Pakuotė man pasirodė kokybiška, tvirta ir sandari, nepasakyčiau, jog pigus produktas. Tūtelė užsisukanti ir talpinanti savyje aplikatorių.

essence camouflage concealer ojnd 5 Aplikatorius yra visiškai įprastas – „pūkelis“, kurio pagalba mes padengiame priemonę reikiamose vietose. Man jis patogus ir lengva naudotis.

essence camouflage concealer ojnd 6 Konsistencija yra tiršta ir kreminė, tokia net sunkoka, paakiams man atrodė, kad bus per daug, kartais taip ir yra (priklausomai nuo naudojamo makiažo pagrindo), kartais šiek tiek išsausina paakius, t.y. ne itin gražiai atrodo po kurio laiko.

essence camouflage concealer ojnd 7 Keliaukime prie smagiausios dalies, kuriai paruošiau galybę nuotraukų – kaip ir minėjau, be maskuoklio aš niekur, tad pirmasis variantas yra tas, kai naudoju pilno maskavimo makiažo pagrindą ir noriu įšviesinti tam tikras vietas, galbūt dar labiau užmaskuoti su Essence pagalba.

essence camouflage concealer ojnd 8Štai koks rezultatas gaunasi – toks veidelis, ant kurio piešk ką tik nori, nes visi trūkumai paslėpti 🙂

essence camouflage concealer ojnd 9

Galutinis variantas – man pačiai patinka, tačiau sutikime, kad kiekvienai dienai galbūt kiek per daug, tiesa? 🙂

infinity makeup 16k foundation ojnd 13

Sekantis būdas – labai lengvas BB kremas, kuris nė velnio nemaskuoja, tik lengvai sulygina veido spalvą. Kaip matom abi, yra dar ką čia nuveikti:

essence camouflage concealer ojnd 10

Padengiau Essence maskuoklį, kuris pakankamai greitai džiūna, tad siūlau iš karto darbuotis arba griebti BeautyBlender’į, kuris tokiais atvejais geriausiai viską išlygina. Tiesa ta, kad jei tikrai labai reikia kažką paslėpti, leisk priemonei išdžiūti, palik kokioms 5 minutėms, ir tik tada sklaidyk su kempinėle. Pamatysi, gausis tikrai gerai 🙂

essence camouflage concealer ojnd 11Na, ir pabaiga tokia – panašus variantas į tą, kur darbavausi su pilno maskavimo makiažo pagrindu, tik čia kone viską atliko Essence maskuoklis :))

essence camouflage concealer ojnd 13

Manau, kad nuotraukose galėjai įžvelgti viską ir pati nuspręsti – reikia ar ne? Tiesa, nepastebėjau, kad išryškintų sausas vieteles, išlieka ilgai, nesubėga į raukšleles, tik štai, kaip ir prieš tai minėjau, kartais negražiai atrodo paakių zonoje, bet čia viskas priklauso nuo to, kaip paruoši odą iki tol 🙂

Kur rasti? „Eurokos“, „Drogas“
Kaina? 2,79 EUR

Parašykite komentarą