Erbario Toscano | Polvere di Siena

Labas!

Šiandien aš nusiteikusi tokiam lengvam, galbūt netgi atviram pokalbiui – žinoma, dėmesio centru vis tik liks kvepalai, apie kuriuos papasakosiu, bet norisi ir apie gyvenimą paplepėti. Nieko negalvodama galėčiau pasakyti, jog pastarieji metai buvo geriausi mano gyvenime, nors ir nebuvo labai lengvi, greičiau netgi pilni iššūkių, kartais papildyti ašaromis, bet dažniausiai – juoku ir ramybe, kuri atsirado ne taip jau ir seniai. Vis mąstau, kur mane dienos nuves, tačiau neatsidžiaugiu tuo, jog kuo toliau gyvenu, tuo geriau save suprantu, pastebiu, ką reikia pakoreguoti ir užsiimu saviaukla, kuri, tikiu, jog veda į geresnį rytojų. Šypseną kelia ir tai, jog pabuvau trijose šalyse per šiuos metus, tačiau vis tik didžiausią įspūdį paliko Italija, jos sostinė Roma, iš kurios ir atsivežiau Erbario Toscano | Polvere di Siena.

polvere di siena parfum ojnd

Mano vaikinas taip pat italas, nežinau, ar galėčiau artimiau sieti save su šia kultūra, kuri man tapo tokia artima ne tik jo dėka, tačiau ir Walter’io, kuris buvo didelė mano šeimos dalis, tačiau dar didesnė mano sesės, kadangi būtent jie buvo pora, iš kurios dabar pati daug mokausi. Man atrodo, jog kone 14 metų praleidau ragaudama ir pažindama Italiją bei jos šaknis būtent jo iniciatyva.
Leidau sau praėjusį lapkritį būti drąsia ir viena išvykau pažinti Romos, kurioje praleidau septynias dienas ir vaikštinėdama, dairydamasi tai į kairę, tai į dešinę, vis pildžiau savo širdies, kuri ištroškusi įspūdžių, dalis.
Taip bevaikštinėdama mažomis gatvelėmis, atradau jaukią parduotuvėlę, kurioje ir atradau šiuos kvepalus. Vos pauosčiusi viduje pajutau, jog būtent jie man visados primins šias dienas.
Štai kaip jie pristatomi:

Turtingos ir išsibarščiusios vanilės dominuoja širdyje, įkvėptos prieskoningų gvazdikėlių, rožių bei lelijų takų natomis. Intensyvumo suteikia pačiulis, sandalmedis.

Kiek beieškojau internete informacijos, tiek buvo pateikta, jog kvapas skirtas tiek moterims, tiek vyrams. Toks unikalus, bet tuo pačiu ir išskirtinis, nepamirštamas, tikrai turtingas ir išliekantis, leidžiantis kurti savus prisiminimus.
Džiaugiuosi, tuo, jog kvapas tikrai ilgai laikosi, yra toks prabangus ir labiau tinkantis vakarui arba pabrėžiantis moters stiprumą bei nepriklausomybę.

polvere di siena parfum ojnd 1Kol vaikinas atostogavo savojoje šalyje, ieškojo jis šių kvepalų man, bet kur benuėjo, ten jų nebuvo. Galbūt jie slypi būtent mažose gatvelėse, galbūt pati turi juos atrasti? Ką tikrai žinau, tai kad bet kada nuvykčiau ten, papildysiu savo kolekciją dar kartą šiais kvepalais, jog jie man primintų apie dienas, kuomet buvo gera ar kuomet man prireiktų vidinės stiprybės priimant sprendimus ar norint sužibėti taip, kaip niekada nežibėjau.

Visiškas mano atradimas – rekomenduoju ir jums atsivežti ką nors tokio iš kelionės, kad norėtųsi dar kartą nuvažiuoti 🙂

Galima rasti ir internete, įvedus paieškos žodžius – kainos dar labiau kandžiojasi, nes kiek pamenu, už vos 10ml mokėjau visus 10 EUR.
Gamintojo sveitanė: https://www.erbariotoscanousa.com

 

Parašykite komentarą