ECODENTA | Emalį stiprinanti meliono skonio dantų pasta

Labas!

Negaliu patikėti, kad jau rytoj būsiu Romoje!!! Mano širdis be galo džiaugiasi ir žinoma, kad nekantrauja, o darbai ir visi reikalai nelaukia, tad bėgant paskutinėms pasiruošimo valandoms, dėlioju daiktus ir planuoju. Prisiminiau laikus, kai pakavausi daiktus vykdama gyventi į Londoną ir negalėjau atitinkamai išsirinkti, griebiau viską, kas tik tilpo, o tarp tų daikčiukų atsirado ir ECODENTA | Emalį stiprinanti meliono skonio dantų pasta, apie kurią pats laikas būtų papasakoti, nes jau praėjo visi pusė metų!

ecodenta extra meliono skonio ojnd

O taip, ganėtinai smagu, kai apžvelgi priemonę, kurią taip ilgai turi (ji vis dar mano dušinėje), bet taip tik dar geriau, nes nuomonė būna stipri ir nebepakeičiama. Štai kaip produktą pristato pati kompanija:

ecodenta extra meliono skonio ojnd 1

Gaivaus meliono skonio emalį stiprinanti dantų pasta – tai dvigubas kalcio šaltinis jūsų dantims! Jos veikimas užtikrinamas natūralios kilmės mineralinių kalcio druskų sąveika, kurios padeda remineralizuoti dantų emalį. Tyrimais patvirtinta, kad kalcio glicerofosfatas, kurį sudaro kalcis ir fosforas, padeda apsaugoti dantis nuo kasdienio rūgščių ir apnašų poveikio. Kalident, kurio struktūra artima danties struktūrai, tiesiogiai papildo emalį mineralais, taip pašalindamas mikroįtrūkius. Ši mineralų formulė kartu su fluoru padės jums susigrąžinti sveiką dantų būklę. 

Labai gražiai ir aiškiai, tiesa? Niekur nepabėgsiu nuo sudėties nagrinėjimo ir tai padarysiu įprastu mums būdu, kuomet pirmuosius 6 apžvelgsiu detaliau, o likusius svarbiausius paminėsiu:

ecodenta extra meliono skonio ojnd 2

Dantų pastos pagrindą sudaro glicerinas, kuris skatina ląstelių augimą bei atsinaujinimą, taipogi stiprina apsauginį barjerą. Sudėtį papildo vanduo, taip pat ir salicilio rūgštis, kuri yra labai paplitusi burnos priežiūros priemonėse, kadangi gerai šveičia. Toliau turime ingredientą, kuris šveičia bei veikia kaip konsistencijos reguliatorius. Penktoji sudėtinė dalis atlieka valymo užduotį, o paskutinoji svarbi yra konsistencijos reguliatorius.

Kiekis visiškai įprastas tokio pobūdžio produktams – viso turime 100ml.

ecodenta extra meliono skonio ojnd 3 Pakuotė man patiko, nors taipogi nėra labai išskirtinė – pagrindinis skirtumas yra žaisminga spalva, o tūtelė yra tokia pati, kaip ir visų – sandari, turi gerai užsisukanti dangtelį.

ecodenta extra meliono skonio ojnd 4

Konsistencija labiau tokia kreminė ir skystesnė, lyginant su kitomis bandytomis, tačiau taip pat putojanti ir ganėtinai taupiai besinaudojanti.
Kvapas/skonis labai smagus, tačiau štai čia mes ir susiduriame su problema: vienas dalykas yra skanu, o kitas – ar pakankamai ilgai išliks gaivu? Skonis yra gaivių mėtinių melionių, kas labai turėti patikti jaunesniems žmogeliukams.

ecodenta extra meliono skonio ojnd 5

Man ši Ecodenta dantų pasta labiausiai asocijuojasi su vaikučiams skirtomis priemonėmis ir man pačiai pritrūko to ilgesnio gaivumo jausmo bei kad ir kokia smagi bebūtų naudoti, kitą kartą pirkčiau šios kompanijos kitą produktą būtent dėl gaivumo aspekto. Tikrai gerai atlieka savo funkciją be jokių priekaištų, bet.. na, žinote, kiekvienas turime savo skonį bei poreikius 🙂

Kur rasti? Kone visur – „Drogas“, „Eurokos“, „Maxima“, „IKI“ ir kt.
Kaina? 3,89 EUR

Parašykite komentarą