DRIU BEAUTY | AHA serumas

Labas!

Sunkoka berašyti tuos straipsnius ir juo labiau, jei noriu, kad jie būtų laiku taip, kaip būdavo anksčiau. Deja, jei jau Weekly Patricia minėjau, kad atverčiau naują gyvenimo lapą, tai dabar belieka man apsiprasti su tuo – anksčiau mano tinklaraštis buvo visas gyvenimas, tačiau dabar ši veikla turi dalintis su mano aktyviais kitais užsiėmimais ir šiaip, pačio gyvenimo džiaugsmu. Aišku, aš niekur neplanuoju dingti, bet ir pati suprantu, kad dabar tinklaraštis bus tik tai, ką labiausiai myliu ir dievinu, tačiau turiu ribotą laiko kiekį.
Į šią šalį atsivežiau ganėtinai nemažai kosmetikos, bet ji buvo labai atrinkta – išsirinkau tokias priemones, su kuriomis žinau, kad išgyvenčiau kad ir pusmetį bei jausčiausi gerai, o juk Tu mane pažįsti – svarbu, kad oda būtų graži ir prižiūrėta, tad tam skyriau daugiausiai laiko. Vienas produktų, be kurių nebūčiau keliavusi yra DRIU BEAUTY | AHA serumas.

driu beauty aha serumas ojnd

Apie šią priemonę norėjau jau seniai parašyti, bet žinojau, kad tam turėsiu skirti nemažai savo laiko, tad apžvalga atsirado tik dabar. Labai džiaugiuosi, jog teko pabendrauti su įmonės žmogeliukais, su kuriais mano nuomonė ir požiūris į pačią kosmetiką abstrakčiai labai sutapo.
Nieko nelaukusi, dalinuosi AHA serumo aprašymu, kuris ilgas, bet jei domiesi šia priemone, tuomet žinau, kad paskaitysi iki galo, juo labiau, kad ir kiekvienas ingredientas gerai aprašytas:

driu beauty aha serumas ojnd 2

Rūgštinio serumo sudėtyje esanti glikolio rūgštis (7,5%) padeda odai atsikratyti negyvo sluoksnio, regeneruoja, lygina spalvą, nelygumus ir skaistina odą.
Glicerinas bei natrio PCA rūgštis drėkina, palaiko odos drėgmės balansą, atstato odos apsauginį barjerą. Vitaminai B3 ir C papildo rūgšties poveikį odos spalvą lyginančiomis, atsinaujinimą skatinančiomis savybėmis, taip pat ramina, skatina kolageno gamybą, padeda sukurti tvirtesnį odos apsauginį barjerą bei veikia kaip antioksidantai. Alijošiaus ir žaliosios arbatos ekstraktai nuraminą sudirgusią odą, veikia priešuždegimiškai. Sudėtyje esantys sojų proteinai skatina kolageno gamybą, didina odos elastingumą, veikia kaip antioksidantai ir ramina uždegimines reakcijas. Jų poveikį papildo palmitolio tripeptidai, taip pat skatinantys odos atsinaujinimą bei kolageno gamybą.

Neveltui pasidalinau visu aprašymu – jis man labai palengvina sudėties nagrinėjimo dalį, kadangi viskas labai aiškiai ir detaliai papasakota.

driu beauty aha serumas ojnd 3
Aqua, Glycolic Acid, Glycerin, Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Juice, Sodium Lactate, Niacinamide, Sodium Ascorbyl Phosphate, Sodium PCA, Palmitoyl Tripeptide-5, Hydrolyzed Soy Protein, Hydroxyethylcellulose, Camellia Sinensis Leaf Extract, Tetrasodium EDTA, Polysorbate 20, Phenoxyethanol, Chlorphenesin, Caprylyl Glycol, Parfum.

Geriau jau aš pasakyčiau savo pačios vertinimą, kuris šiuo atveju yra tikrai geras ir kažkokių tai priekaištų neturiu, tik pagyras, nes ingredientai atrinkti tikrai gerai ir taip, kad veiktų bei suteiktų rezultatą 🙂

Dar kelios techninės detalės – galiojimo laikas yra iki 2019 metų kovo, bet juk žinome taisyklę, kad vos atidarome priemonę ir juo labiau tokią, kurios pagrindas yra vanduo, suprantame, jog ji bus efektyvi apie 12 mėnesių.

driu beauty aha serumas ojnd 1

Pakuotė man pasirodė labai prabangi ir kokybiška, juo labiau, kad ir patogu naudoti, ir ant lentynėlės pastatyti. Yra dozatorius, kuris ne tik palengvina viską, bet ir padeda produktui išlikti higieniškam.
Kiekis yra 30 gramų.

driu beauty aha serumas ojnd 5

Konsistencija yra labai skalsi, gelsva ir skysta, man visam veidui pakanka padengti vos vieno paspaudimo, tad tikrai taupiai naudojasi. Ilgainiui tampa lipni (palikta ant veido).
Kvapas malonus ir lengvas, o juokingiausia tai, kad skonis yra tikrai rūgštokas, kartais pasijaučia vien dėl to, kad vienas kitas lašelis nuteka link burnos.

driu beauty aha serumas ojnd 6

Juokitės iš manęs į valias, tačiau nors ir tapau kosmetologe, kažkaip nebuvau gerai pažįstama su rūgštimis bei nelabai žinojau kaip naudoti ir apskritai kam jos reikalingos, tad Driu Beauty priemonė buvo tikrai smagi pradžia. Kaip viskas veikia ir tebeveikia? Pirmiausia, prieš naudojant, reikia pasitikrinti, ar nealergizuoja bei ar nedirgina, tad užtepi ant veido, palaikai ir jei kas nors labai jau negerai, nuvalai. Tiesa ta, kad užtepus pirmus kartus, jausmas toks, kad lyg kokios mažos skruzdelytės bėgiotų ant Tavo veido, per kelias minutes praeina. Tuomet palieki per naktį ir ryte nuvalai odą.
Aš šią rūgštį naudoju apie 2 ar 3 kartus ir pirma nelabai pastebėjau kažkokių skirtumų, tačiau kaip ir daugeliui produktų, taip ir šiam, reikėjo tiesiog laiko. Kas pasikeitė? Mano oda tapo akivaizdžiai švaresnė (ypatingai poros! Tai yra tikrai kažkas nerealaus!) ir nori tikėk, nori ne, tačiau būdama D. Britanijoje tikrai negaliu atsidžiaugti savo lygia oda, kurios ir spalva susilygino, ir šiaip… net nebesinori man naudoti kokio makiažo pagrindo kasdien, nes neturiu priekaištų. Man rodos, tai yra pirmas kartas, kai man taip gyvenime nutiko.
Esu tikrai sužavėta ir patenkinta, taip pat negaliu nepasakyti, jog ir laiminga, kad Lietuvoje turime protingos kosmetikos, kuri tikrai veikli 🙂
Tikrai rekomenduoju išbandyti – žinau, kad kaina kandžiojasi, bet kartais reikia investuoti į save ir juo labiau, nusipirkti produktą, kuris ne tik žadės, bet ir padarys.

Kur rasti? www.driubeauty.lt ir dar daug kur kitur, kompanija nurodo visą parduotuvių sąrašą čia.
Kaina? 64 EUR

Parašykite komentarą