Dr. Lipp | Miracle balm

Labas!.

Šiandien aš nusiteikusi laaabai gerai – galų gale penktadienis, taip lauktas ir norėtas. Laukia smagios savaitgalio dienos, kupinos juoko ir judesio, tad kol dar turiu kelias minutėles, pagalvojau, kad pats laikas būtų papasakoti apie tai, ką labai rekomenduoju – manau, daugelis mūsų turime problemų su lūpomis, kuomet orai atšąla, norisi, kad būtų, kad kažkas padėtų itin efektyviai. Turiu aš vieną daiktą po ranka, kuris gelbėja ne tik tada, kai skilinėja lūpos, bet kai ir kitos vietos sausėja, kad ir nagų odelės ar alkūnės. Tai – Dr. Lipp | Miracle balm.

dr lipp miracle balm ojnd

Atradau šį balzamą labai netikėtai – naršiau po TKMaxx internetinę parduotuvę, ieškojau kokio vazelino, nes žinojau, kad jau tuoj tuoj turėsiu kovoti su šalčiais ir jų padariniais, paskaičiau kelis aprašymus ir pabandymui į krepšelį įsimečiau šį Dr. Lipp, kuris internetinėse platybėse sulaukęs labai gerų įvertinimų, o ir nekainuoja tūkstančių. Štai kaip produktas pristatomas:

dr lipp miracle balm ojnd 3

Dr. Lipp – tai prizus laimintis balzamas, garsus savo itin turtingu ir ilgai išliekančiu efektu. Pamiltas makiažo artistų dėl savo universalumo ir lengvo blizgesio suteikimo, kuriuo galima papildyti kiekvieną makiažo variantą. 
Itin minkštos lūpos po naudojimo – Dr. Lipp balzamas sudarytas iš  medicininio lanolino, kuris subalansuoja, drėkina, maitina, švelnina ir putlina išsausėjusias, suskilinėjusias ar sudirgusias kūno vietas bei kliniškai rekomenduojamas tiems, kurie kenčia nuo egzemos. 

O taip, aprašymas skamba labai gražiai, tiesa? Iš savos pusės galiu pasakyti, jog pritariu kiekvienam parašytam žodžiui. Produktas savyje neturi jokių kvapiklių, konservantų ar kitų nereikalingų ingredientų, o suteikia tobulą rezultatą. Priemonę sudaro vos vienas ingredientas – tai medicininės paskirties lanolinas, kuris minkština bei saugo, gydo odą, ją kondicionuoja. Ir viskas!

Galiojimo laikas – 24 mėnesiai nuo produkto atidarymo dienos.

dr lipp miracle balm ojnd 4

Šios kompanijos asortimente yra ir daugiau produktų – štai gali rinktis balzamą tokį, kokį aš turiu, kitą, visiškai identišką, tik kitokiu pavadinimu (nežinau, gal tai koks priemonės atnaujinimas?), o jei labai nori – gali dar pasiimti kokį su spalva! Yra rožinis, oranžinis bei bordo – manau, kad tai tik balzamai su šiokia tokia spalva. Patikrinau sudėtis-  taip pat gražios ir teisingos.
Gydomieji balzamai talpina po 15ml, o su spalva – 8ml.

dr lipp miracle balm ojnd 1 Man labai patinka įpakavimas – pradėkime nuo to, kad mane žavi rožinė spalva (gal todėl atsirado juodos spalvos, kad visiems visiems įtiktų haha?), tūtelė labai sandari ir tvirta, o jei nori gauti šiek tiek balzamo, reikės šiek tiek pasidarbuoti, kadangi jis yra itin tirštas. Priemonės reikia labai nedaug, nes yra skalsi, rieboka, tačiau lengvai paskirstoma bei ilgai išliekanti.

dr lipp miracle balm ojnd 7

Naudoju šį balzamą bet kuriuo paros metu, bet galiu garantuoti, jog niekada nepamirštu patepti juo lūpas prieš keliaujant miegoti – tepu storesnį sluoksnį ir ryte atsikeliu tiesiog su tobulomis lūpomis. Itin gerai minkština, gydo jas. Dienos metu taip pat pasitepu, kadangi suteikia labai mielą blizgesį, apsaugo nuo šalčių ir vėjo.
Žinokit, tai yra vienas labiausiai rekomenduojamų lūpų balzamų kuriuos tik esu bandžiusi – tiks visoms, nes yra bekvapis, be jokių pašalinių dirginančių ingredientų ir, svarbiausia, 100% suteikiantis rezultatų. Matau tai akivaizdžiai, kadangi tepu ir nagų odelių, kurios pas mane visada buvo problematiškos, tačiau dabar stebiuosi, kokios jos sveikos ir nerodančios kaprizų. Padėjo man ir pagydyti žaizdą, kuri taip ir laukė kokios pagalbos, maitinimo ir drėkinimo. Sugebėjau išgydyti taip, kad neliko nė randelio.
Metų atradimas 🙂

Kur rasti? LookFantastic, Ebay ar Amazon
Kaina? 12 svarų

Parašykite komentarą