Dove | Soft feel dezodorantas

Labas!

Viskas, šiandien paskutinė diena prieš išeiginę – „pavariau“ kaip reikalas ir sakau, kad vieną dieną tikrai būsiu milijonierė haha. Planų ypatingų neturiu – žinau, kad tik šiandien vakare su vienu draugu darysime „online“ susitikimą, kurio metu pagriebsime po taurę vyno ir ilgai ilgai kalbėsimės. Žadėjau tai jau kuris laikas, o kai žinau, kad galėsiu rytoj miegoti kiek tik norėsiu, tai galiu sau leisti ir panaktinėti.
Šiandien noriu jums papasakoti apie savo draugystę su Dove | Soft feel dezodorantu, kuri tikrai galėjo būti sėkmingesnė. O taip, žinau, kad tokio pobūdžio produktai nėra įdomiausi apžvelgti, bet bent jau žinosi, ar verta (aišku, nepamirškime ir to fakto, kad čia tik mano nuomonė!) įsigyti.

dove soft feel deodorant ojnd 0

Apie Dove mes kalbamės dažnai, palyginus su kitomis kompanijomis – maniau, kad Lietuvoje šioji yra populiari, bet atvykus į Londoną pastebėjau, kad būtent Dove užima didžiulę rinkos dalį ir pateikia dar didesnę pasiūlą. Vieną dieną įsigijau ir šį dezodorantą, kuris pristatomas taip (pavertėjavau, tad atleisk, jei įsivėlė kokia klaida):

dove soft feel deodorant ojnd 6

Dove dezodorantas yra unikalus tuo, kad jį sudaro 1/4 dalis drėkinančio kremo bei vitamino E. Patikrinta ir patvirtinta, jog pagerins odos būklę. Šiltas ir jaukus aromatas sausoms ir minkštoms pažastims. 48 valandų efektyvi apsauga, suteikianti gražių rezultatų. 

Na, skamba viskas gražiai, bet pasižiūrėkime, kiek gi tiesos aprašyme panagrinėdamos sudėtį įprasta tvarka:

dove soft feel deodorant ojnd 1
Butane,Isobutane,Propane,Aluminum Chlorohydrate,PPG-14 Butyl Ether,Cyclopentasiloxane,Parfum,Disteardimonium Hectorite,Helianthus Annuus Seed Oil,C12-15 Alkyl Benzoate,Octyldodecanol,BHT,Dimethiconol,Propylene Carbonate,Tocopheryl Acetate,Alpha-Isomethyl Ionone,Benzyl Alcohol,Benzyl Salicylate,Citronellol,Coumarin,Geraniol,Limonene,Linalool

Pagrindas – dujos, netgi trijų rūšių. Na, metaliniams flakonėliams tai yra būdinga – dujos, kaip teigia šaltiniai, erzina plaučius bei gali būti toksiškos. Sekanti eilėje – aliuminio druska, kuri ir veikia kaip dezodorantas, padedanti sulaikyti prakaitą, tačiau gali erzinti jautrią odą. Penktasis – kondicionuojanti medžiaga, paskutinysis – silikonas, suteikiantis konsistencijai minkštumo, odai – švelnumo.
Sudėtyje nemažai ir kvapiųjų dalių, tarp kurių yra ir tų, kurios gali dirginti jautrią odą, taip pat turime ir žadėtą Vitaminą E bei konservantų.

Kiekis – 250ml, kurių man užteko mėnesiui.

dove soft feel deodorant ojnd 3Nemeluosiu – mane patraukė pakuotė, kuri tokia mergaitiškai miela – rožinės detalės visada mane paveikia, o dar kai pauosčiau kaip kvepia, likau patenkinta. Švelnus ir lengvas aromatas, kuris tikrai neturėtų niekam įkyrėti, nes jaučiamas pirmas minutes, vėliau išnyksta.

dove soft feel deodorant ojndDeja, šis dezodorantas man visiškai nepatiko – pirmiausia, su prakaitu kovojo blogai. Pamenu, kad ne vieną rytą po pasipurškimo praėjus vos kelioms valandoms pastebėdavau, kad priemonė ne taip jau ir gerai veikia, kas, žinoma, mane pastatydavo į gėdingą situaciją. Gelbėdavausi tuo, jog visuomet turėjau dezodorantą rankinėje, tad stengdavausi „atsišviežinti“ dienos bėgyje. Sekantis itin erzinantis reikalas – priemonė kartais pasidengdavo milteliais (???), kurie pradėdavo byrėti kone iš karto, tad reikia ne tik kad gerai supurtyti prieš naudojimą, bet dar ir surasti atitinkamą atstumą, t.y. nepurkšti per arti.
Išvada tokia – ačiū, bet daugiau nepirksiu.

Kur rasti? Kone visur – „Maxima“, „Drogas“, „Eurokos“ ir kt.
Kaina? Apie 2-4 EUR

Parašykite komentarą