Dove | restoring ritual shampoo

Labas!

Kaip gera ir vėl sugrįžti! Nemaniau, kad būsiu taip ilgam pradingusi, bet taip jau gavosi – dvi savaitės prabėgo nepastebėtai greitai, tačiau svarbiausia, kad kiekviena diena buvo ypatinga ir kažkuo įsimintina. Būta visko – darbai, laikas su bičiuliais, o geriausia tai, kad buvo ir mano sesė mane aplankiusi, kurios vizitas nė kiek neprailgo ar nepabodo. Baisu taip kalbėti, bet žinai, būna žmonių, kurių buvimas ilgainiui pradeda erzinti dėl to, kad reikia prisitaikyti ar galvoti ką kalbi, kaip elgiesi, bet kai kalbame apie šeimą, tokių minčių net nekyla. Turėjome rytais savus mažus ritualus, kurie ne tik, kad suartino, bet leido atrasti vienos kitos kerteles, apie kurias net nežinojome.
Šiandien pakalbėkime apie dar vieną ritualą, kuris praskaidrino dienas – tai Dove | restoring ritual shampoo.

dove restoring ritual shampoo ojnd

Su Dove produkcija mano santykiai ganėtinai neblogi – daugelį gaminių vertinu gerai, kitą dalį ne kaip, o ypatingai šampūnus. Pasižiūrėkime, ką gi žada kompanija šios priemonės atžvilgiu?

dove restoring ritual shampoo ojnd 3

Dove nourishing Secrets – tai produktai, kurie įkvėpti besirūpinančių ir praktiškų moterų iš viso pasaulio, kompanijos papildyti natūraliais ingredientais, o būtent šis šampūnas sukurtas remiantis indiškais ritualais, kurie padeda atstatyti pažeistus plaukus kokosų ir ciberžolių mišiniais. Atrask stiprių ir akivaizdžiai gražesnių plaukų paslaptį, kurie giliai pamaitinti iš vidaus. 

Nieko nelaukusi pasakysiu, jog šis šampūnas mane sužavėjo nuo pat pirmo naudojimo, tad net ir pačiai įdomu, kas gi slypi sudėtyje – būtent ją ir dabar panagrinėsiu įprasta tvarka, kuomet pirmuosius 6 ingredientus aptarsime detaliau, o likusius svarbiausius paminėsiu:

dove restoring ritual shampoo ojnd 1Pagrindas yra vanduo ir populiarusis SLS’as, kuris giliai valo bei sukelia putojimą, tačiau pasižymi sausinančiosiomis savybėmis, bet trečiasis ingredientas gelbėja situaciją, kadangi mažina tą sausinimo efektą. Ketvirtasis eilėje yra drėkinantysis glicerinas, sekantis yra karbomeras, veikiantis kaip konsistencijos reguliatorius, o paskutinis svarbus yra pH reguliatorius.
Sudėtyje dar galime rasti aprašyme žadėtųjų kokosų bei ciberžolės aliejų, netgi žėručio, kvapiųjų medžiagų, tarp kurių yra sudėtinių dalių, galinčių nepatikti jautresnei odai bei konservantų.

Galiojimo laikas – 12 mėnesių nuo pakuotės atidarymo dienos, o kiekis – įprastiniai 250ml.

Pakuotė yra standartinė, tačiau patogi naudoti ir dozuoti, pats butelaitis optimalus, t.y. nei per kietas, nei per minkštas, sandarus.

dove restoring ritual shampoo ojnd 4Man labai patiko kvapas – toks rytietiškas, salstelėjęs, ganėtinai stiprus ir liekantis ant plaukų.
Konsistencija tiršta, tačiau skalsi ir gausiai putojanti, tad nepadaugink spausdama į delną, nes tokio kiekio, kuris nurodytas žemiau esančioje nuotraukoje, puikiausiai užteks vienam plaukų trinkimui, o trenkame mes visuomet du kartus.

dove restoring ritual shampoo ojnd 6 Sakyčiau, jog šis Dove kompanijos šampūnas yra vienas geresnių bandytų pastaruoju metu, kadangi plaukus ne tik gerai ištrenka, bet ir juos akivaizdžiai suminkština – skubėdama net nededu kondicionieriaus ar kaukės, o plaukai būna vis tiek laimingi ir patenkinti, spindintys bei purūs, neapsunkę. Priemonė plaukų neriebina, nesausina ar kitaip nežaloja, tad galiu teigti, jog antrą kartą su mielu noru įsigyčiau.

Kur rasti? „Maxima“, „Eurokos“, „Drogas“ ir kitur
Kaina? Iki 5 EUR

Parašykite komentarą