Dove | restoring ritual conditioner

Labas!

Kad kas žinotų, kokia aš esu laiminga galų gale nusidažiusi plaukus – atrodo, kad prasidėjo gyvenimas iš naujo ir net dienos pašviesėjo, įgijau daugiau pasitikėjimo savimi. Apskritai šnekant apie pastarąjį aspektą, kažkaip jaučiu, jog atvykusi į Londoną užaugau ir pajutau didesnį pasitikėjimą savimi, lyg iš naujo įvertinau save ir supratau, kad nesu aš jau tokia bloga haha.
Gerai, baikime čia kalbėti nesąmones ir keliaukime prie esmės – plaukų priežiūrą ir tai, ką jiems naudojau pastaruoju metau ir… likau patenkinta! Tai – Dove | restoring ritual conditioner.

Dove restoring ritual conditioner ojnd

Atidžiausios skaitytojos tikrai žino, kad pasakojau apie šios linijos šampūną čia, o dabar laikas užbaigti šios linijos apžvalgą. Dove sako, jog šis kondicionierius:

Dove restoring ritual conditioner ojnd 3

Dove nourishing Secrets – tai produktai, kurie įkvėpti besirūpinančių ir praktiškų moterų iš viso pasaulio, kompanijos papildyti natūraliais ingredientais. Kondicionierius sukurtas remiantis indiškais ritualais, kurie padeda atstatyti pažeistus plaukus kokosų ir ciberžolių mišiniais. Atrask stiprių ir akivaizdžiai gražesnių plaukų paslaptį, kurie giliai pamaitinti iš vidaus. 

Visuomet mėgstu paskaityti etiketes – viskas taip būna gražiai pateikta, kad tik ir knieti įsigyti. O kaip yra su ingredientais sužinosime dabar pat – panagrinėsiu pagrindines šios priemones dalis įprasta tvarka:

Dove restoring ritual conditioner ojnd 5

Pagrindas yra vanduo ir konsistencijos reguliatorius, kuris dar ir minkština. Sekantis eilėje yra populiarusis silikonas, kuris taipogi kondicionuoja ir suteikia minkštumo pojūtį. Ketvirtasis yra dar vienas konsistencijos reguliatorius, priešpaskutinis svarbus yra naudingas tuo, jog veikia kaip antistatikas bei kondicionuoja, o paskutinysis yra identiškas pastarajam, tik kad dar veikia kaip konservantas.
Sudėtyje dar galime rasti kokosų bei ciberžolių aliejus, kvapiųjų medžiagų, konservantų bei kvapiųjų dalių, kurios gali netikti jautresnei odai.

Kelios svarbios techninės detalės – galiojimo laikas yra 12 mėnesių nuo pakuotės atidarymo dienos, o kiekis visiškai įprastas tokio pobūdžio produktams – viso 200ml, kurių man užteko maždaug mėnesiui.

Dove restoring ritual conditioner ojnd 6

Pakuotė yra tradicinė Dove priemonėms – baltas tvirtas butelaitis su sandariu dangteliu, patogu dozuoti ir naudoti.
Kvapas toks rytietiškas, salstelėjęs, ganėtinai stiprus ir liekantis ant plaukų.
Konsistencija yra nei per tiršta, nei per skysta, lengvai paskirstoma ir skalsi, minkšta.

Dove restoring ritual conditioner ojnd 9

Man patiko šis plaukų kondicionierius, galbūt dėl to ganėtinai greitai susinaudojo? Priemonė suteikia minkštumo, glotnumo ir paklusnumo plaukams, o geriausia dalis ta, kad netgi lengviau juos iššukuoti! Kaip iš kondicionieriaus, tiek nesitikėjau 🙂
Būtent šis produktas buvo tas, kurio nesinorėjo pabaigti, kad ir kaip saldžiai beskambėtų – anksčiau buvau nusivylusi Dove priemonėmis plaukams, bet ši atgaivino viltį.

Kur rasti? „Maxima“, „Eurokos“, „Drogas“ ir kitur
Kaina? Iki 5 EUR

Parašykite komentarą