Dove | Derma Spa „Cashmere comfort“ body lotion

Labas!

Manau, kad vienos paros kelionė buvo viskas, ko man reikėjo – gyvenimo džiaugsmas, šypsena ir kiti laimingi dalykai grįžo su kaupu! Keliavau kartu su mama ir sese, pajutome, kad norime dar ir dar, tad jau žinome, kokia kita bus stotelė, ką patobulinsime, jog viskas būtų dar geriau. Kaip bebūtų, bent pusė metų į priekį bus šioje šalyje, bet nėra čia ko liūdėti –  laukia nutrūktgalviški mėnesiai nuo Naujųjų. Dabar tas laikas, kuomet norisi džiaugtis, būti šiltuose ir jaukiuose namuose, kurti mielus prisiminimus bei sukurti daugybę priežasčių kasdien šypsotis. Svarbiausia, kad suptų kuo daugiau kvapų – žvakės deginamos negailestingai, o per maudynes ir po jų – naudojami mėgstamiausi produktai. Vienas iš naujų ir man labai patikusių – tai Dove | Derma Spa „Cashmere comfort“ body lotion.

dove-derma-spa-cashmere-comfort-lotion-ojnd

Apie Dove vis kalbam ir kalbam, jau mintyse ruošiu straipsnį apie savo TOP 5 šios kompanijos produktus ir atskleisiu, jog šis kūno losjonas pateks tarp jų. „Casmere comfort“ linijoje yra 3 produktai – apart aprašomojo, gali dar rasti ir kūno kremą bei rankų kremą.
Štai kaip pristatoma ši linija:

Premium serijos Dove DermaSpa Cashmere Comfort produktai, vos pirmojo kontakto su oda metu, sukuria šilumos pojūtį ir net pati sausiausia oda tampa aprūpinta tinkama priežiūra bei maitinimu. Palepink save ir savo odą prabangiu kašmyro švelnumu.

dove-derma-spa-cashmere-comfort-lotion-ojnd-1

Visuomet, kai produktai yra skirti kažkam, ypatingai sausai odai, negaliu neapžvelgti jų sudėčių – jos pasako kur kas daugiau nei galima tikėtis, tad įprasta tvarka ir panagrinėkim – pirmieji 6 ingredientai detaliau, o likusius svarbiausius paminėsiu:

dove-derma-spa-cashmere-comfort-lotion-ojnd-2

Pagrindas – populiarus ir dažnai sutinkamas, sudarytas iš vandens ir glicerino, kas skirtas odos drėkinimui. Sekantis – silikonas, kuris minkština bei kondicionuoja odą, ketvirtasis yra konsistencijos reguliatorius, toliau taip pat, o paskutinis svarbus minkština bei drėkina.
Sudėtyje yra dar šiek tiek žaliųjų bei paprastųjų citrinų miltelių, kvapiųjų medžiagų, konservantų, kvapiųjų medžiagų, kurios galėtų erzinti jautresnę odą, bet nebūtinai – kiekvienas mes individualus žmogus 🙂

Mano nuomone, sudėtis kaip sudėtis – suteiks malonų jausmą ant odos ir tikrai tiks bet kokiam odos tipui, tik štai kaip ir tik ką rašiau – jautriosios turi žinoti, kas gi jas alergizuoja.

Galiojimo laikas – 12 mėnesių nuo pakuotės atidarymo dienos.

dove-derma-spa-cashmere-comfort-lotion-ojnd-3

Kiekis – įprastinis, niekuo labai neišsikiriantis ir žadantis džiuginti bent mėnesį. Viso – 200ml.

dove-derma-spa-cashmere-comfort-lotion-ojnd-4Pakuotė – minkšta ir plati tūtelė, kuri patogi naudoti, net išorė tokia švelni. Turi dangtelį, kuris užsidaro spustelinti. Man priimtiniau naudoti tokio pobūdžio priemones, kurios įpakuotos tūtelėse, nes kaišioti pirštus į indelį ne itin patinka 🙂

dove-derma-spa-cashmere-comfort-lotion-ojnd-5Kvapas – gaivus ir saldus, primena netgi kvepalus, o geriausia, kad ir išlieka ant kūno – pasitepus prieš miegą, laukia malonūs sapnai, hihi.
Konsistencija – tokia, kaip ir turi būti losjonui, gal kiek tirštesnė, tačiau labai skalsi, taupiai naudojasi ir greitai susigeria. Padengia odą malonia plėvele, kuri palieka odą švelnią ir minkštą – šis pojūtis išlieka man netgi iki kitos dienos.

dove-derma-spa-cashmere-comfort-lotion-ojnd-6

Vertinu šį naująjį Dove losjoną tikrai gerai – man patinka jį naudoti, patinka pojūtis ant odos, gera glostyti ją, skaniai kvepia, idealiai pasirūpina, jeigu naudojau prieš tai sausinančią dušo želė. Neturiu nei vieno mažiausio priekaišto ir visoms siūlau išbandyti 🙂

Kur rasti? Visur, kur prekiaujama „Dove“ kosmetika – „Maxima“, „Eurokos“, „Drogas“ ir kt.
Kaina? Sunku pasakyti, nes internete labai svyruoja

Parašykite komentarą