Dovanos sau! Pirmasis įspūdis

Labas!

Tikrai nelaukiau trečiadienio… dabar prisėdau pailsėti, nes dariau didžiuuuulę naujų dalykėlių fotosesiją, o dar laukia kruopštus namų tvarkymas ir keletos patiekalų gaminimas, kadangi iš pat ryto atvažiuos mano šeima pasveikinti su… gimtadieniu! O taip, liko tik viena diena ir jau rytoj sveikinsiuosi kaip lygiateisė 24-metė! Žinai, kartais manęs žmonės paklausia, kiek metų, aš vis noriu atsakyti, kad 21-eri – taip esu įpratusi prie šio skaičiaus, nors toli gražu nesu panaši į tokio amžiaus merginą.. Dar šiandien vyrui skundžiausi savo raukšlėmis, bet kažkaip gyvensiu. Nuotaikai pasikelti, pasidariau užsakymą iš www.topbeauty.lt ir leidau sau daugiau nei įprastai, tuo labiau tokių dalykų, kurie man labai pravers kiekvieną dieną. Džiugu, kad su šia kompanija gerai sutariame ir šauniai darbuojamės ir jie žinojo, kad mano šventė artėja, tad pridėjo dar keletą dovanėlių. Noriu pasidalinti savo pirmuoju įspūdžiu ir lengvai apžvelgti priemones :))

topbeauty 08 ojnd naujienos

Pasigriebiau viską, apie ką svajojau ir girdėjau gero arba tai, kas tikrai sudomintų jus. Na gi, reikia pagalvoti apie visus.
Pradėkime nuo to, ko labai labai norėjau – turbūt jau žinai, kad mano akys jautrios, tad kasdienybė be vandeniui atsparaus tušo neįmanoma, o valikliai, specialiai skirti tokiam tušui nuvalyti, yra pasibaisėtini. Iš daugybės bandytų tik vienas patiko, bet dedant sumas ir išnaudojimo greitį, supratau, kad reikia pabandyti tai, ką labai rekomendavo kitos blogerės – tai MakeUp Eraser.

topbeauty 08 ojnd naujienos3

Daug skaitinėjau ir nelietuviškų blogų, kurie ieškojo paslapties – kuo gi šis rankšluostėlis toks ypatingas? Žinok, jis toks paprastutis, minkštutis, kad net keista, jog savyje neturi jokio kito ingrediento – pagamintas poliesterio. Hm… Tikrai bijojau bandyti, tad prieš plaunant makiažą, pasistačiau valiklį, kurį naudoju pastarosiomis dienomis.
Tiesa, prieš valant, dar jį išskalbiau rankomis – taip rekomendavo gamintojas. Ir ką Tu manai? MAKEUP ERASER PAŠALINO VISKĄ. Tai buvo tiesiog stebuklas. Na, užtrukau daugiau laiko nei įprastai bei ištepliojau visą rankšluostėlį, tačiau rezultatas mane labai nustebino. Iš karto išskalbiau ir padėjau džiūti.
Pirmoji dovana ir jau tokia gera. Tikiuosi, kad ir kiti naudojimo kartai manęs nenuvils. Po kol kas sakau, kad tikrai verta tokių pinigų.
Nuoroda ši: MakeUp Eraser

Sekantis – žinai, kai būna, kad lieka keli EUR ir kažką norisi dar įsimesti į krepšelį? Tai štai kaip pas mane vis atsiranda Missha veido kaukės. Šį kartą pasiėmiau dar nebandytą su arbatmedžiu.

topbeauty 08 ojnd naujienos5

Arbatmedis juk puikus pasirinkimas riebios/mišrios/problematiškos odos priežiūrai, tad būtent dėl to ir išsirinkau, tačiau gavus ir apžiūrėjus iš arčiau, kiek nuliūdau – viena iš pagrindinių sudėtinių dalių yra alkoholis, su kuriuo visai nedraugauju odos priežiūros aspektu. Na, ką darysi, pabandysiu, bet kitą kartą jau žinosiu, o gal kaip tik liksiu labai nustebinta?
Jei įdomu, gali rasti čia: Missha kaukė su arbatmedžiu

Kad ir kaip myliu savo Missha makiažo šepetėlį, visgi daugelį darbu turi atlikti ir kempinėlė – savąją iš Real Techniques jau išleidau į pensiją ir atsirado būtinybė naujai. „Na, gerai“ – pagalvojau, kai žvelgiau į BeautyBlender. „Pabandysiu šį kartą ją“.

topbeauty 08 ojnd naujienos1

Pasiėmiau populiariausią spalvą ir rinkinį kartu su plovikliu. Pirmasis įspūdis – kokia maža kempinėlė! Žinoma, suprantu, kad ją reikės sudrėkinti. Priežiūrai skirtas kempinėlės prausiklis nuliūdino – visuomet maniau, kad jis kažkokioje dėžutėje, it lūpų balzamo, o čia toks muiliukas.
Svarbiausia, kad efektyviai valytų ir kempinėlę paliktų idealiai švarią.
Dar nežaidžiau su rožiniu daikčiuku, tačiau žinau, kad tikrai patiks. Turbūt.
Nuoroda: BeautyBlender su plovikiu.

Vos tik atsirado Makeup revolution Lietuvoje, visos kaip mat susidomėjo – juk tai kompanija, kuri kuria identiškus produktus į brangiųjų kompanijų, tačiau kur kas pigiau. Paėmiau pasibandymui tokią, kurios kiekviena spalva mane džiugintų – tai Iconic 3 paletė.

topbeauty 08 ojnd naujienos2

Smerkit mane, bet paletė kaip paletė. Bent jau iš pirmo žvilgsnio – na, į pakuotės dizainą ir kokybę nėra labai investuota, bet spalvos labai labai gražios. Tiesa, kol fotografavau ir bandžiau parodyti spalvas ant rankos, nelabai man priemonė pasidavė ir matėsi kas nors ryškiai. Lieka tikėtis, kad ant akių bus kažkas wow, nors… nieko tokio net jei ir nebus – kaina ne tokia ir kosminė – tik 5,79 EUR.

Nuoroda ši: Makeup Revolution „Iconic 3“

Labai gėdijuosi savo nagų, ypač po to, kai nusiėmiau gelinį nagų laką PATI. Taip, tai buvo didžiulė klaida, bet labai jau skubėjau ir reikėjo. Na, už tai dabar turiu problemą, senos priemonės nepadeda jų atgaivinti, tad griebiausi dar vienos naujovės ir savo šimtų lakų kolekciją papildžiau Nail Tek II nagų stiprikliu.

topbeauty 08 ojnd naujienos8

Pabūsiu atvira – visiškai nieko negaliu pasakyti apie priemonę, nes tik nufotografavau ir bėgau daryti kitus darbus, tad normaliai nespėjau prisiliesti… bet vakare, jei dar būsiu „gyva“, tikrai pasirūpinsiu nagais ir melsiuosi žiūrėdama į buteliuką, kad tik įvyktų stebuklas. Žada tikrai nemažai – bus storesni, nelūžinės, nesisluoksniuos. Viskas, ko reikia.
Nuoroda ši: Nail Tek nagų stipriklis

Mano mylimiausias maskuoklis eina į pabaigą, tad jam reikia kaip mat geros pamainos. Na, kodėl gi nepabandžius dar vienos Missha priemonės ir pasižiūrėti, kaip gi reikaliukai pas juos su dekoratyvine kosmetika?

topbeauty 08 ojnd naujienos9

Pamačiusi, nusistebėjau jo dydžiu – toks kaip rodomasis pirštas, toks visai nedidukas, tačiau konsistencija tokie kreminė, kad tikrai manau, patiks mano paakiams ir sėkmingai viską paslėps. Dar nebandžiau, bet jau vilčių nemažai.
Nuoroda ši: Missha Under Eye

O dabar.. keliaukime prie man skirtų dovanėlių! Labai gaila, kad per visus darbus nenufotografavau vienos priemonės, tačiau kas jums belieka – tai laukti rimtosios apžvalgos. Pasakysiu už tai, kas ten buvo – tai MakeUp Revolution matiškumo suteikiantis makiažo fiksatorius. Dievužėl, kaip tai pravers mano kasdienybėje..

Kitas dalykėlis, kuris labai savo pakuote man priminė batams skirtas priemones, nustebino tuo, jog yra labai subtilus, bet įdomus. Tai – Makeup Revolution Ultra strobe cream.

topbeauty 08 ojnd naujienos6

Per pastaruosius mėnesius tie visi strobingui skirti daiktai pas mane dauginasi kaip nežinau kas… Man atrodo, galėčiau blizgėti ir blizgėti. Šis toks skystokas, tačiau labai gražiai spindintis – nerėkiančiai, o taip subtiliai, itin priklauso nuo apšvietimo. Bandysiu žaisti visais įmanomais būdais :))
Nuoroda ši: Makeup Revolution švytintis kremas

Viskas, mes jau visai į pabaigą – pati jau išalkusi kaip velnias, o ir vyras be vakarienės. Tad taip visai trumpai apie W7 highlighter’į, kurį, kaip ir daugeliį sausų priemonių, galėsiu panaudoti labai universaliai.

topbeauty 08 ojnd naujienos7

Labai šilta ir graži auksinė spalva, tokia, kokią aš mėgstu, tad, manau, daugiau spindėsiu šia priemone dabindama akis. Tikiuos, kad ši priemonė mano nuomonę apie kompaniją kiek pakeis, nes dabar testuoju šešėlius, tai nesu labai jau patenkinta jų pigmentacija. Laikykime kumščius už šį blizgutį!
Nuoroda ši: W7 švytėjimo suteikianti pudra


Ką galiu pasakyti.. esu labai laiminga ir tiek sau, tiek kompanijai topbeauty.lt labai dėkinga! Tikrai, tiek kosmetikos, tiek naujienų ir tiek dalykų, kurių net nebuvau bandžiusi ar mačiusi.
Manau, kad labai gerai yra turėti tradiciją, kuomet leidi sau gimtadienio proga nemenkai pasilepinti, ar ne???? Ah, tikiuosi, kad vyras straipsnio neskaitys…

Parašykite komentarą