Douglas | Mango Passion Creamy Body Shower Gel

Labas!

Juokas juokais, bet kai Londone galime džiaugtis pastovia saule ir visiškai netikėtu karščiu, pradedu juokauti, kad atvykau aš čia tai dėl lietaus! Pastarasis mus aplanko retai, ypatingai meldžiu, kad pasitaikytų per mano išeigines dienas, kad tik būtų proga likti namuose ir nustoti atradinėti (ar galima taip sakyti?) Londoną… Ne, man nesiseka ir netgi sugalvojau idėją, kad kiekvieną ne darbo dieną pasirinksiu po rajoną, pagūglinsiu ir keliausiu ten ieškoti to, ką verta pamatyti 🙂 Atrodo, gyveni čia, o matai tik kelias zonas, bet miestas gi didelis!
Šiandien noriu jums papasakoti apie labai vasarišką priemonę, kuri tikrai įsimins kaip 2017-ųjų vasaros kvapas – tai Douglas | Mango Passion Creamy Body Shower Gel.

douglas les delices gel ojnd

Ši priemonė mane pasiekė dar prieš išsikraustant, galvojau – imti ar ne, tačiau pauosčius supratau, kad tiesiog privalau, o dar ir įpakavimas pasirodė patrauklus ir tinkamas kelionei.
Štai kaip priemonė pristatoma:

douglas les delices gel ojnd 1

DOUGLAS kūno priežiūros priemonių linija LES DÉLICES – tai kvietimas į saldžių svajonių šalį. Dabar jūsų susižavėjimui pristatome riboto leidimo seriją „Mangų aistra“. Tai gaiviai vaisinė dovana jūsų odai. Leiskitės suviliojami naujojo gurmaniško aromato – be jokio pavojaus papilnėti! Seriją sudaro penkios vaisinės priemonės, skirtos naudoti vonioje, duše arba po jų. Tegul jūsų kasdienis prausimasis virsta ypatingomis geros savijautos ir laimės valandėlėmis!

O taip, linija atrodo labai žavingai ir tikrai tikiu, kad kiekviena gali atrasti savo kvapą – atstovai parinko turbūt idealiausiai man tinkantį, bet apie jį vėliau. Turime darbą – pažvelgti ir lengvai panagrinėti įprastu būdu sudėtį:

douglas les delices gel ojnd 2

Pagrindas yra labai populiarus – vanduo ir SLS’as, kuris sukelia putojimą, valo, tačiau pasižymi sausinančiuoju poveikiu. Tirštumui naudojamas trečiasis ingredientas, paprasčiau sakant – druska, kuri nelabai draugiška ir taip pat sausina. Sekantis eilėje yra kvapiosios medžiagos… Kaip ir turėčiau žvelgti toliau, bet pasakysiu jums paprastai – sudėtis yra tikrai ne kažką, nes pripildyta nereikalingų konservantų, kurie šiais laikais drąsiai gali būti pakeisti kur kas saugesniais. Yra keletas ir gerų ingredientų, tačiau jų yra vos vienas kitas lašelis, didelės įtakos nedaro.
Tarp kvapiųjų medžiagų yra ir sudėtinių dalių, kurios gali dirginti jautresnę odą.

Galiojimo laikas – 12 mėnesių nuo pakuotės atidarymo dienos.

douglas les delices gel ojnd 4

Pakuotė man patinka – ji yra tvirto plastiko, skaidri, tad matai, kiek priemonės Tau liko, o svarbiausia, kad turi dozatorių, tad palengvina gyvenimą.

douglas les delices gel ojnd 5Kiekis įprastinis – viso 300ml, kurių man užteko kone 2 mėnesius.

douglas les delices gel ojnd 3 Kvapas yra fantastiškas – aišku, tai skonio reikalas, tačiau kai aš mėgstu saldžius ir vaisiškus kvapus, pataikyta tiesiai į 10-tuką. Mangai, egzotika ir cukrus, ko gi daugiau reikia? Nepastebėjau, kad išliktų ant kūno, tačiau kai maudausi, visa vonia kvepia 🙂
Konsistencija man nepriminė kreminės nė iš tolo – gelinė, skalsi ir itin gerai putojanti. Kitaip ir būti negalėtų, kai priemonės pagrindas yra vanduo ir SLS.

douglas les delices gel ojnd 6

Kaip bebūtų keista, nepastebėjau, kad priemonė sausintų – būna tokių dušo želių, kurias naudojant dar maudynių metu jaučiuosi taip, kad atrodo, jog oda plyš čia pat nuo sausumo. Ši efektyviai viską nuprausia, labai maloniai kvepia, tačiau… Sudėtis yra tragiškai liūdinanti ir atbaidanti mane nuo priemonės pakartojimo ateityje. Pakankamai ilgai naudojau dozatoriaus dėka.
Minėjau, kad liks malonus atsiminimas apie šį Douglas produktą būtent dėl aromato, tačiau tik tiek.

Kur rasti? „Douglas“ parduotuvėse arba čia
Kaina? 6,99 EUR

 

Parašykite komentarą