Douglas | Aqua Focus Flake Scrub

Labas!

Nežinau, ar domiesi tokiais dalykais, kaip zodiako ženklai, vardų reikšmės ir visa kita, bet visai neblogai pasismaginau ir pamąsčiau, kad galbūt daug kas jau yra nuspėjama mūsų charakterio aspektu prieš mums jį pačioms susiformuojant ar leidžiant aplinkai tai padaryti? Pamenu, skaičiau mamai, ką gi reiškia mano abu vardai ir juokėmės iki ašarų, bet tuo pačiu nebuvo jau taip ir juokinga, kai viskas, kas juodu ant balto parašyta, buvo gryna tiesa. Norėtųsi, kad būtų ir su kitais dalykais taip pat paprasta realybėje, kad štai prieš perkant žinai, kad 100% procentu tai pasiteisins. Būtų kur kas praktiškiau, tiesa? Džiaugiuosi, kad bent jau mano pirmas įspūdis dažnai lieka nenuviltas, pasisekė man ir su Douglas | Aqua Focus Flake Scrub, apie kurį nekantrauju papasakoti.

douglas flake scrub ojnd

Pamenu, kuomet gavau didžiulę dėžę nuo šios kompanijos, begalo apsidžiaugiau, tačiau laiko sumetimais, vos prieš kelais savaites pradėjau viską studijuoti ir testuoti, bet būtent šis veido šveitiklis buvo pats pirmasis.
Pristatomas jis taip:

douglas flake scrub ojnd 1

Dehidratuotai odai. AQUA FOCUS veido šveitiklis pašalina negyvas odos ląsteles, nešvarumus ir šiurkštumą dėka sudėtyje esančių bambuko miltelių bei šveičiamųjų celiuliozės granulių, gautų iš eglių medienos, kurios skatina ląstelių atsinaujinimą, tobulina odos tekstūrą ir atkemša poras.
•Švelni priemonės tekstūra sujungia efektyvumą ir malonius pojūčius.
•Atsikračiusi nešvarumų, oda atgauna sveiką spindesį.

Skamba man tai labai šauniai, o kaip Tau? Pasižiūrėkime mes ir į sudėtį įprasta tvarka bei apžvelkime, kad įsitikintume, ar tikrai vertas dėmesio:

douglas flake scrub ojnd 3
AQUA,POLYSORBATE 40,METHYLPROPANEDIOL,SODIUM POLYACRYLATE,BAMBUSA ARUNDINACEA STEM EXTRACT,CELLULOSE,MICROCRYSTALLINE CELLULOSE,SODIUM ACRYLATE/SODIUM ACRYLOYLDIMETHYL TAURATE COPOLYMER,PHENOXYETHANOL,BENZYL ALCOHOL,PARFUM,ISOHEXADECANE,POLYSORBATE 80,TETRASODIUM EDTA,GLYCERIN,LINALOOL,SORBITAN OLEATE,HEXYL CINNAMAL,ALCOHOL,LECITHIN,OPUNTIA FICUS-INDICA CALLUS CULTURE EXTRACT,OPUNTIA FICUS-INDICA STEM EXTRACT,CI 17200,CI 19140,CI 42090.

Pagrindas yra vanduo bei konsistencijos reguliatorius, kuriuos papildo tirpinančioji medžiaga. Ketvirtasis eilėje pasitinka tirštiklis bei konsistencijos fiksatorius, žadantis minkštinti, toliau turime bambukų ekstraktą, pasižymintį kondicionuojančiosiomis savybėmis, penktoji yra celiuliozė, kuri absorbuoja, o paskutinioji mums svarbi yra mikrokristalinė celiuliozė, kuri taip pat absorbuoja, bet ir šveičia.
Sudėtyje turime dar keletą konservantų, kvapiųjų medžiagų, glicerino, lašelį alkoholio bei natūralių ekstraktų, taip pat ir dažiklių.

Galiojimo laikas yra optimalus – visi 6 mėnesiai nuo pakuotės atidarymo dienos, o talpa tokia, kad tikrai turėtų užtekti nurodytam laikotarpiui, o jei sunaudosi greičiau, dar geriau!

douglas flake scrub ojnd 2 Neatsižaviu pakuote – pirmoji Douglas linija mano rankose, kuri prabangesnė ir tvirtesnė, spindinti ir pakerinti. Mėlynas indelis su užsukamu dangteliu, savyje slepinatis mėlyną „dangų“.
Aš visuomet „už“ dozatorius, bet šį kartą negaliu neatleisti vien dėl to, kad tikrai gražu (moterys supras).

douglas flake scrub ojnd 5

Kvapas lengvas ir malonus, gaivus, jaučiamas tol, kol šveiti veidą, o vėliau išnykstantis kai tik nuplauni.
Konsistencija tokia yra pirmą kartą mano rankose – itin tvirta želinė su daugybe mažų grūdelių, kurie yra vidutiniškai grubūs. Kartais galvoju, kad ne šveitiklis mano rankose, o koks guminukas.

douglas flake scrub ojnd 6

Mano vertinimas yra geras – man patiko viskas, pradedant nuo pakuotės, tęsiant kvapu ir neįprasta konsistenija, ir, kas be ko, rezultatu, kuris yra švelnus ir minkštas veidas, be jokių sausumo pojūčių, švaresnis ir nereikalaujantis daugiau nieko. Kartais po šveitimo net netepu nieko, leidžiu odai pakvėpuoti, kadangi atsisveikinome su negyvosiomis ląstelėmis 🙂 Pagirti dar galiu už tai, kad taupiai ir maloniai naudojasi – procedūrą atlieku 2 kartus per savaitę reguliariai, kad užtikrinčiau odos sveikatą ir spindesį.
Žodžiu, antrą kartą su mielu noru kartočiau.

Kur rasti? „Douglas“ parduotuvėse arba čia
Kaina? 17,99 EUR

1 Comment

Add Yours

Parašykite komentarą