DIOR | Lip Sugar Scrub

Labas!

Artėja, o gal jau atėjo ta žiema, kuomet prisimename visus šalčių malonumus – grįžti it ledo gabalas namo ir nieko labiau nenori kaip tik karšto šokolado ar kalėdiškų ingredientų prisotintos arbatos, šiltos antklodės ir knygos rankose, o jei dar sausainių šalia… Deja, nebūna taip gyvenime, kad tik malonumais būtume lepinamos – šalčiai atneša ir daug dalykų, kurie priverčia susirūpinti pačia savimi, ypatingai oda, kurią vėsūs orai labiausiai pažeidžia. Lūpos yra skaudi tema – jos šerpetoja, skilinėja ir visaip kitaip nerimsta, tad norint, kad lūpos gražiai atrodytų, reikia nemažai įdirbio ir pasiruošimo. Vienas žingsnelių yra jų šveitimas, o man į pagalbą atskuba DIOR | Lip Sugar Scrub.

dior addict lip sugar scrub ojnd

Negana to, jog dažniausiai reikia pakeisti visas odos priežiūros priemones temperatūrai nukrentant žemiau 0, bet ir nepamiršti pateplioti lūpų kaip įmanoma dažniau, tačiau ne visada ir tai padeda.
Dior mums žada, jog ši priemonė:

dior addict lip sugar scrub ojnd 4

Visi makiažo specialistai žino, kad sveikos, sudrėkintos lūpos yra svarbiausias puikaus lūpų makiažo elementas. Naujausia „Backstage Pros“ linijos priemonė „Lip Sugar Scrub“ lūpų šveitiklis su cukraus granulėmis, kurios ištirpsta ant lūpų paviršiaus, minkština lūpas bei suteikia švelnų rožinį atspalvį.

Štai kaip – tai ne tik šveitiklis, bet ir lūpų balzamas su spalva.
Nekantrauju pažvelgti iš arčiau į ingredientų sąrašą mums jau įprasta tvarka – pirmieji 6 bus panagrinėti detaliau, o likusius svarbiausius paminėsiu:

dior addict lip sugar scrub ojnd 3
Polyglyceryl-2 Trisostearate, Caprylic/Capric/Myristic/Stearic Triglyceride, Synthetic Beeswax, Phystosteryl/Octyldodecyl Lauroyl Glutamate, Dimer Dilinoleyl Dimer Dilinoleate, Mangifera Indica (Mango) Seed Butter, Sucrose, Cera Microcristallina (Microcrystalline Wax), Polyethylene, C20-40 Alcohols, Ethylhexyl Palmitate, Decyloxazolidinone, Parfum (Fragrance), Luffa Cylindrica Seed Oil, Vanillin, Diisostearyl Malate, Trimethlolpropane Triisostearate, BHT Tocopherol, Benzyl Alcohol, Limonene, Propyl Gallate, Cl 12085 (Red 36, Red 36 Lake), Cl 15850 (Red 6, Red 7, Red 7 Lake), Cl 15985 (Yellow 6, Yellow 6 Lake), Cl 19140 (Yellow 5, Yellow 5 Lake), Cl 42090 (Blue 1 Lake), Cl 45380 (Red 21, Red 21 Lake, Red 22 Lake), Cl 45410 (Red 27, Red 27 Lake, Red 28 Lake), Cl 73360 (Red 30, Red 30 Lake), Cl 77891 (Titanium Dioxide), Cl 77163 (Bismuth Oxychloride), Cl 77491, Cl 77492, Cl77499 (Iron Oxides), Cl 77742 (Manganese Violet)

Ingredientų čia visa šūsnis, tačiau visa ko pagrindas yra konsistencijos reguliatorius, kuris dar ir kondicionuoja. Sekantys eilėje yra kaprilo/kaprio trigliceridai, kurie yra itin naudingi tuo, kad veikia priešuždegimiškai, sukuria barjerą ant odos, padedantį joje išlaikyti drėgmę. Trečiasis pasitinka sintetinis bičių vaškas, emulsijos stabilizatorius, ketvirtasis minkština bei kondicionuoja, sekantis taip pat, o paskutinysis svarbus yra mangų aliejus, kuris drėkina bei veikia priešuždegimiškai.
Sudėtyje dar galime rasti kvapiųjų medžiagų, vanilino, konservantų ir galybę dažiklių.

Mano nuomone, jei kalbame apie kainą ir kokybę, norėtųsi prabangesnių ir turtingesnių ingredientų, mažiau nereikalingų dalių.

Kiekis ganėtinai įprastas tokiems produktams, kurie būna pateikti lūpų dažų pavidalu – viso 3,5 gramai.

dior addict lip sugar scrub ojnd 2 Pakuotė yra nuostabi – juk kalbame apie Dior. Viskas asocijuojasi su kokybe, prabanga ir, jei nebarsite, prestižu. Dangtelis tvirtai užsidaro, tad saugu nešiotis visur su savimi.

dior addict lip sugar scrub ojnd 5

Kvapas lengvas ir saldus, jaučiamas aplikuojant ir kelias minutėles po to.
Konsistencija yra kaip kokio lūpų balzamo – skalsi, lengvai padengiama, tačiau savyje turinti nemažų dalelių, kurios primena cukrų – būtent jos ir šveičia lūpas bei padeda pašalinti negyvas daleles, paruošia jas sekančioms priemonėms, jei norėtųsi naudoti kažką kito.
Suteikia spalvą, tokia lengvą, šviesiai rožinę.

dior addict lip sugar scrub ojnd 6 Man ši Dior priemonė yra išsigelbėjimas – lūpos skilinėja kaip išprotėjusios, o juk pasipuošti kokiu nors ryškesniu lūpdažiu norisi, tad griebiu šį šveitiklį ir darbuojuosi: lengvai padengiu lūpas, sukamaisiais judesiais pašveičiu, palieku kelioms minutėlėms, per kurias šveičiamosios dalelės pradeda tirpti, o jei norisi, galima ir suvalgyti haha – jos saldžios!
Tiesa ta, kad norėtųsi, kaip ir minėjau anksčiau, turtingesnio ingredientų sąrašo, o dėl kainos nesiginčysime – tai yra DIOR ir norėti, jog tokia priemonė kainuotų mažiau, būtų keista, nors iš tiesų, ganėtinai logiška :))

Kur rasti? „KristiAna“ parduotuvėse
Kaina? 36,98 EUR

Parašykite komentarą