DIOR | Diorshow Pump ‚N‘ Volume.

Labas!

Po kurio laiko, atvykusi į Londoną, nusprendžiau, kad šie metai man yra kaip kokia pertrauka, bet dienoms bėgant supratau, jog pati sau neleidžiu „atostogauti“, tad šią savaitę nusprendžiau, jog gana save statyti į rėmus ir pastoviai iš savęs reikalauti maksimumo bei pats metas sau leisti atsipalaiduoti, kas man reiškia mažiau galvoti „o kas, jeigu…“, tad praėjus kelioms dienoms supratau, kad visai smagus tas dalykas, vadinamas „pertrauka“. Tai apima labai daug ką, o labiausiai žodį laisvė, kuri leidžia man daryti ką noriu ir net jei jaučiu, kad šiandien „raudono lūpdažio diena„, tą ir padarysiu.
Nekantrauju jums papasakoti ir apie tai, kas mane pakerėjo ir puošia  kiekvieną dieną be išimties bei skatina galvoti apie antro tokio įsigijimą, o svarbiausia, kad net ir mano didžiausia blakstienų tušų ekspertė sesė įvertino teigiamai – tai DIOR | Diorshow Pump ‚N‘ Volume.

dior diorshow mascara new ojnd

Kas mane pažįsta, žino, jog DIOR man reiškia labai daug ir kone visus produktus aš esu įsimylėjusi, bet tušai yra kažkas nuostabaus kiekvieną kartą! Atsiradus šiai naujienai pasaulyje, žinojau, kad tai bus dar vienas dalykas, kurį privalau turėti kosmetinėje.
Štai kaip jis pristatomas:

dior diorshow mascara new ojnd 1

DIOR pristato naujas apimties galimybes su naujuoju Diorshow Pump ‚N‘ Volume blakstienų tušu, kuris suteikia blakstienoms XXL apimties. Visokeriopai įspūdingas naujasis tušas padarė perversmą blakstienų apimties srityje. Paprasčiausiai suspauskite minkštą tušo tūtelės dalį ir šepetėlis prisipildo nepaprastos apimties suteikiančiu tušu. Suteikite ekstremalią apimtį savo blakstienoms akimirksniu!
Negaliu nutylėti vienos istorijos – pamenu, mano gimtadienis artėjo ir kolektyvas klausė, ką gi norėčiau gauti dovanų? Pasakiau ir gavau… Dior tušą! Geriau ir būti negalėjo haha.
Kol aš visai neįsiplepėjau čia, keliaukime prie techninių detalių: kiekis yra ganėtinai mažas tokio pobūdžio priemonei – vos 6ml, bet kad jų man užtenka jau mažiausiai kelis mėnesius kasdienio naudojimo ir pabaigos nematyti, o galiojimo laikas yra 6 mėnesiai nuo pakuotės atidarymo dienos.
dior diorshow mascara new ojnd 2
Pakuotė šį kartą yra kitokia – anksčiau buvusi slidaus plastiko, mus dabar pasitinka tvirtoje silikoninėje tūtelėje, kuri iš vienos pusės man atrodo netgi geresnė, patogesnė laikyti rankoje, tačiau iš kitos pusės… mėgsta visas dulkes ir rinkti visus antspaudus.
Tūtelės pabaigoje, kur yra DIOR logotipas, jei nori, gali spustelti kelis kartus tam, kad aplikatorius būtų apgobtas dar didesne konsistencija tušo – įspėju, kad tai pasiteisins tik toms, kurios mėgsta dramatišką, intensyvų akių įvaizdį.
dior diorshow mascara new ojnd 6

Pats aplikatorius yra taip pat guminis, su daugybe šerelių – vieni plonesni, kiti storesni. Mano nuomone, ne tik, kad puikiai šukuoja ir padengia kiekvieną blakstieną, bet ir padeda sėkmingai pailginti.

dior diorshow mascara new ojnd 5

Mano įspūdžiai tokie – kaip ir visi tušai, taip pat ir šis, turėjo luktelti kelias savaites po atidarymo, kadangi konsistencija man atrodė dar netinkama tepti, nes kažkaip ne taip visas vaizdas gaudavosi. Būtent po tų kelių savaičių, pagriebiau iš naujo į savas rankas ir nebepaleidžiu iki šiol, nes sukuria kažkokį nepakartojamą blakstienų įvaizdį – jos akivaizdžiai tankesnės, juodut juodutėlės, ilgesnės ir ryškios, o visas rezultatas išlieka iki pat vakaro nepakisdamas, taip pat galiu pagirti ir už tai, jog tinka mano jautrioms akims ir jų neerzina, nuvalyti nėra jokių problemų, nesušoka į gumulėlius ir pasidengia tiesiog idealiai.

Įrašau į „rekomenduoju išbandyti“ sąrašą!

Kur rasti? „KristiAna“ parduotuvėse arba čia
Kaina? 37,49 EUR

Parašykite komentarą