Dior | Addict Lip Glow Pomade

Labas!

Perskaičiau man labai pagelbėjusį ir dėmesio vertą posakį -„geras būdas apkartinti savo laimę – lyginti“. Patikėk manimi, galima išprotėti nuo pastovaus lyginimo savęs su kitais ar kitomis, ilgainiui pasijusti kaip niekada liūdnai ir nieko nevertai. Kad ir kaip bebūtų keista, tačiau kad ir kiek girdime šį posakį, vistiek viena kita mintis nuklysta ten, kur menkiname save bei savo pasiekimus. Vos tik nustoju gręžiotis ir žvalgytis ten, kur neturėčiau, stengiuosi stabdyti mintis ir žvelgti tik į save pačią, gyvenimą, kurį susikūriau ir iš naujo įvertinti tai, ką turiu. Ir.. viskas. Daug kartų jums esu sakiusi, jog nuolatos turime dirbti ne tik savo gerovei kurti, bet ir su savimi, o ilgainiui rezultatus tikrai pastebėsite.
Kad ir kaip belyginčiau kartais save su kažkuo, vistiek save nuginkluoju prisiminusi, jog praėjusių metų rugsėjį buvau viena iš tų, kurią pakvietė dalyvauti DIOR konferencijoje! Galvojau, kad verksiu iš džiaugsmo, o dabar… pristatau jums apžvalgą apie jau vieną iš išbandytųjų priemonių, palaikančių man kompaniją kasdien – tai Dior | Addict Lip Glow Pomade.

dior-lip-glow-pomade-ojnd

Šį lūpų balzamą/blizgesį aš gavau kartu su pakvietimu – juk pameni, kaip dalinausi nuotrauka ir džiūgavau visuose medijos kanaluose??? 🙂

14364893_1329208820453404_507669099163314069_n

Tai štai, kaip ir priklauso (bent man) – DIOR produktus labai labai saugojau ir leidau sau naudoti tik tuomet, kai jausdavausi nusipelniusi, haha. Šiais metais pakeičiau šiuos įstatus ir leidžiu sau džiaugtis kiekvieną dieną tuo, ką branginu 🙂 (ar dar verta kartoti tą istoriją apie DIOR kvepalus, kuriuos gavau nuo Ginto tėčio ir kiekvienu lašeliu džiaugiausi daugiau nei 5 metus??? :D).
Gaila, bet aprašymo mūsų kalba neradau, tad dalinuosi ir vertėjauju jums – štai ką pateikia internetas:

Kas tai yra? 
Intensyvi priemonė lūpų priežiūrai su lengva rožinės spalvos užuomina.
Ką šis Lip Glow pomade daro? 
Inovatyvi, aliejinė – gelinė teukstūra, sudėtis papildyta didele koncentracija taukmedžių sviesto, stipriai maitina, apsaugo ir drėkina lūpas. Patogus aplikatorius leidžia lengvai aplikuoti, lūpoms suteikia lengvą spindesį ir rausvą atspalvį. Lūpos iš karto atrodo putlesnės, yra švelnesnės ir blizga.

Labai gaila, kad neturiu pilnos pakuotės (kalbu apie dėžutę), tad ir turiu ieškoti visos man reikalingos informacijos apžvalgai. Štai domina sudėtis, o jos raštiškai niekur neradau, tad belieka dalintis kito blog’o nuotrauka (nes be nagrinėjimo aš niekur neisiu!):

20160526_174731-1Tai štai ir detalizuokime viską – pirmuosius 6 ingredientus detaliau, o likusius svarbiausius būtinai paminėsiu:
Pagrindas yra konsistencijos reguliatorius, pasižymintis minkštinančiosiomis savybėmis, sekantis – mineralinis aliejus, kuris ne taip jau mane ir džiugina, tačiau žada minkštinti bei tikti visoms, net ir jautruolėms dėl savo neutralių savybių. Trečiasis – vaškas, kuris sujungia ingredientus, minkština odą. Toliau turime parafiną, kuris veikia taip pat, kaip ir daugelis aprašytųjų – minkština, penktasis yra konsistencijos reguliatorius, paskutinysis taip pat.
Sudėtyje galime rasti ir šiek tiek taukmedžių sviesto, lašelį konservanto, kvapiųjų medžiagų ir dažiklių.
Pasakysiu paprastai – tikėjausi tikrai daugiau ir turtingiau – vietoje tiek mineralinių ingredientų, manau, būtų smagiau matyti kažką natūralaus 🙂

Kiekis labai nemažas, netgi 12ml.

dior-lip-glow-pomade-ojnd-1Pagyros pakuotei – ji paprasta, tačiau mažos detalės džiugina ir iš tolo nešaukia, kad „ei, tai – DIOR!“. Viskas pateikta subtiliai ir patogiai – minkšta tūtelė su lenktu aplikatoriumi, spaudžiant gauname reikiamą kiekį. Sandariai užsisukantis dangtelis leidžia nepergyventi dėl nieko 🙂

dior-lip-glow-pomade-ojnd-43Šis DIOR lūpų balzamas suteikia lengvą rožinį atspalvį, tokį visai minimalų – greičiau daugiau blizgesio (jokių žėrinčių dalelių!), labai lengvai kvepia (man primena naminį vanilinį pudingą su mėtos šakele ant viršaus), ilgainiui išnyksta. Pojūtis ant lūpų toks it aliejinis – greitai nesusigeria, nenubėga, puikiausiai apsaugo nuo šalčio, nėra lipnus, ganėtinai ilgai išlieka. Lūpos minkštos, patenkintos gyvenimu – nesuskeldėjusios, netrūkinėja, jokių sausumų ar panašiai.
Jeigu ne sudėtis, sakyčiau, kad vienas smagiausių produktų lūpų priežiūrai, nes kaip vartotojai tikrai patiko, tačiau negaliu neatsižvelgti į sudėtį, kurią tikrai būtų galima patobulinti – bent jau šiek tiek 🙂
Atsižvelgiant į tai, kaip taupiai naudojasi, man kompaniją palaikys dar ilgai ilgai.

Kur rasti? „KristiAna“ parduotuvėse
Kaina? apie 35 EUR

 

Parašykite komentarą