CHRISTOPHE ROBIN | Cleansing Volumizing Paste

Labas!

Ši savaitė, tikiuosi, bus stebuklinga – prasidės mano mėgstamiausias mėnuo Gruodis, bet iki tol tikiu, kad nutiks gerų dalykų – laukiu dviejų atsakymų, jei bent vienas iš jų bus „taip“, būsiu labai laiminga, aišku, žinau, prie kurio širdis labiausiai linksta, nors ir žinau, kad lauktų tiek daug išbandymų ir iki tol, kol viskas būtų garantuota. O po to.. pasididžiavimas savimi ir, duok Dieve, sėkmė 🙂 Taip labai paslaptingai aš, bet vos tik paaiškės ir viskas palinks į mano pusę po ilgų ieškojimų, būtinai pasidalinsiu.
Šiandien noriu jums papasakoti apie priemonę, kuri idealiausiai pasiteisins toms, kurios ieško priemonės, suteiksiančios apimties, tačiau vis tiek, mano akimis, turi keletą minusų. Pristatau – Christophe Robin | Cleansing Volumizing paste.

christophe robin rose shampoo ojnd

Šį daikčiuką atradau birželio mėnesio Look Fantastic dėžutėje ir labai nekantravau išbandyti – toks keistas ir dar niekada nebandytas produktas, o dar ir kvepiantis it koks rožių krūmas… Štai koks aprašymas (kaip visada, pasileidau savo fantaziją):

christophe robin rose shampoo ojnd 1

Sustiprink savo plaukus tol, kol juos valai naudodama Christophe Robin valomąją ir apimties suteikiančią pastą. Ši gydomoji priemonė skiriasi nuo kitų, kadangi veikia kaip šampūnas, o jo konsistencija primena pastą, palengvinanti dozavimą ir suteikdama reikiamą kiekį. Šis produktas sukurtas tam, kad stiprintų plaukus, juos storintų ir suteiktų apimties nuo pat šaknų. 
Kaip naudoti? Lengvai įmasažuoti į drėgnus plaukus, palikti veikti kelioms minutėms ir gerai išskalauti.

Skamba šauniai, tiesa? Kas gi nenorėtų priemonės, kuri gydo bei suteikia apimties? Na, bet prieš pateikiant visas įžvalgas, pasižiūrėkime iš arčiau į ingredientų sąrašą įprasta tvarka (pirmieji 6 detaliau, o likusius svarbiausius paminėsiu):

christophe robin rose shampoo ojnd 5
MOROCCAN LAVA CLAY, SUCROSE, AMMONIUM LAURYL SULFATE, AQUA (WATER), BUTYLENE GLYCOL, COCAMIDE MEA, GLYCERYL STEARATE, PEG-100 STEARATE, HYDRATED SILICA, ROSA CENTIFOLIA FLOWER WATER, PARFUM (FRAGRANCE), PHENOXYETHANOL, PEG-2 DIMEADOWFOAMAMIDOETHYLMONIUM METHOSULFATE, HEXYLENE GLYCOL, HYDROLYZED ADANSONIA DIGITATA EXTRACT, GLYCERIN, SODIUM BENZOATE, POTASSIUM SORBATE, ROSA GALLICA FLOWER EXTRACT, CARBOMER, CITRONELLOL, GERANIOL, BENZYL ALCOHOL

Pagrindas – rasulo molis, kuris valo bei šveičia, sugeria nešvarumus. Sekantis eilėje – sacharozė, žadanti drėkinti, raminti bei kondicionuoti, trečiasis – valančioji medžiaga, kuri sudaro putojimą, toliau turime vandenį, penktasis pasitinka drėkinančioji medžiaga, o paskutinysis mums svarbus yra konsistencijos reguliatorius, kuris taipogi sukelia putojimą.
Sudėtyje dar turime silicio, rožių vandens, kvapiųjų medžiagų, konservantų, populiarųjį gliceriną ir kt.

Toks labai įdomus kūrinys – netradiciškas, tačiau keliantis smalsumą, tiesa?
Dėžutėje radau mažesnę pakuotę – jei susigundytum, yra 250ml butelaitis, kuris kainuoja visus 42 svarus. Maniškis – kur kas kuklesnis, apie 30ml.
Galiojimo laikas – 6 mėnesiai, tad vien dėl to nemanau, kad verta būtų turėti didesnę pakuotę, nes plaukai tikrai išsausėtų (mano nuomone).
Pakuotė ganėtinai paprasta – plastikinis, bet tvirtas ir sandarus indelis, kuriame ir slypi visas įdomumas. Dozuoti reikės pačiai, bet iš karto sakau – priemonės užtenka labai mažai, tad manau, kad net ir tokio buteliuko užteks apie mėnesiui tai tikrai, juo labiau, kad nenaudoju kiekvieną plovimą.

christophe robin rose shampoo ojnd 6

Pradėkime nuo kvapo – nuostabus! Jei mėgsti natūralų rožių kvapą, tuomet taip pat pamilsi kaip ir aš. Nėra toks labai intensyvus, bet malonus ir moteriškas. Nepastebėjau, kad išliktų ant plaukų.
Konsistencija – it koks cukrus, sumaišytas su karamele. Itin tirštas, bet itin gerai putojantis reikalas, kurio plaukų trinkimui prireiktų maždaug dvigubo kiekio nei žemiau nurodytoje nuotraukoje.

christophe robin rose shampoo ojnd 7

Mano nuomonė tokia – jei ieškai tokio produkto, kuris suteiktų apimties, taip, pasidarbuos kaip reikalas. Jei dairaisi tokio, kuris giliai išvalytų – taip, taipogi tinka. Tačiau… naudoti jo dažniau nei kartą per savaitę tikrai nerekomenduoju, nes baisiai sausina plaukus, net ir juos trenkant jie tampa it koks šienas. Aišku, po to tikiesi, kad kondicionieriai ar kaukės geriau pasidarbuos, tačiau džiovinant plaukus fenu, plaukai vis tiek sausi ir sunkiai iššukuojami, o apimties tikrai galybė, tačiau kas iš mūsų nori turėti nors ir didžiausią apimtį, bet baisiai baisiai sausą?
Naudoju tada, kai noriu giliai išplauti plaukus ir žinau, kad sekančias dienas galėsiu kurti labiau pilnesnius kuodus, nes plaukai jaučiasi tikrai storesni, bet jokiu būdu nenoriu jų paleisti.
Įdomus dalykas, bet kažin, ar kartočiau…

Kur rasti?  Lookfanstastic.com
Kaina? Apie 45 EUR

Parašykite komentarą