Chiara Ambra | BLACK FOREST pure 24h cream

Labas!

Uhu, jau šiandien vakare su savuoju draugu skrisime į Graikiją – savaitė tik mums atrasti naują salą, prisiilsėti iki begalybės, neskaičiuoti minučių, galbūt netgi sužinoti vienas apie kitą dar daugiau, išgirsti netikėtų istorijų? O taip, galbūt kam nors iš jūsų tai yra naujiena (kalbu aš užuominomis, viena kita perskaito tarp eilučių), tačiau jau kelis mėnesius laimingai gyvenu ir esu visiškai sužavėta asmenybės, besidalinančios su manimi kiekviena diena. Tad, manau, suprantat, kaip laukiau šių atostogų?
Su džiaugsmu ir laime širdyje, noriu papasakoti apie kremą, kurį nusipirkau vedama tik smalsumo – atradau TKMaxx parduotuvėje su milžiniška nuolaida, tad kodėl gi nepabandžius? Pristatau: Chiara Ambra | BLACK FOREST pure 24h cream.

chiara ambra black forest ojnd 3

Kompanija negirdėta ir niekur nematyta, tačiau žada labai daug ką – paskaityk pati mano nuostabų vertimą:

chiara ambra black forest ojnd 1

Reguliuojamas odos drėgmės poreikis. Natūraliausi ir gryniausi ingredientai, tokie kaip krokozės ekstraktas, jūrų planktonai kartu su kruopščiai atrinktais aliejais, maitina ir regeneruoja jūsų reiklią odą. Dermoje stimuliuoja kolageno ir elastino gamybą, tokiu būdu stiprinant odos struktūrą. 

 

Vien pagal aprašymą jau galime suprasti, jog kremas ideliausias būtų brandesnei odai, tačiau net ir mano mišriai jis patiko ir tiko.
Pažvelkime įprasta tvarka į sudėtį ir lengvai ją panagrinėkime:

chiara ambra black forest ojnd 2Pagrindą sudaro vanduo bei glicerinas, kuris drėkina odą. Sekantis eilėje pasitinka saulėgrąžų aliejus, kuris minkština bei kondicionuoja, ketvirtieji pasitinka kokosų gliceridai, žadantys taip pat minkštinti bei kondicionuoti, penktasis – alyvuogių aliejus, minkština bei pasižymi priešuždegiminėmis savybėmis, o paskutinysis svarbus – minkštiklis, taip pat veikiantis kaip konsistencijos reguliatorius.
Sudėtyje dar galime rasti lašelius alkoholio, saldžiųjų migdolų aliejų, kaprilo/kaprio trigliceridus, taukmedžių sviestą, jojobos aliejų, planktonų ekstraktą, vitaminą E, kvapiųjų sudėtinių dalių.

Kiekis dosnus – viso 50ml, kuriuos rekomenduojama sunaudoti per 6 mėnesius nuo pakuotės atidarymo dienos.

chiara ambra black forest ojnd 4

Pakuotė man atrodo prabangi – tvirtas butelaitis su dozatoriumi, leidžiančiu priemonę išlaikyti higieniška bei gauti reikiamą kiekį produkto. Man užtenka dviejų spustelėjimų veidui padengti, trijų – jei noriu palepinti ir kaklą.

chiara ambra black forest ojndKonsistencija tiršta ir rieboka, tačiau nesunkiai pasklaidoma ant veido, greitai susigerianti, tačiau paliekanti efektą.
Kvapas malonus ir gaivus, kiek parfumuotas, kas gali erzinti jautresnę odą, jaučiamas, tačiau nestipriai.

chiara ambra black forest ojnd 6 Naudoju šį kremą tiek ryte, tiek vakare ant gerai nuvalytos odos – paskleidžiu ir po kelių minučių galiu darbuotis su makiažo priemonėmis. Veidas pamaitintas bei sudrėkintas, jaučiamas lyg koks lifting’o efektas, oda lyg patempta šiek tiek, minkšta ir švelni, nėra jokio riebumo jausmo.
Turbūt vienas pirmų kremų, kurio efektas taip jaučiasi ant odos ir laikosi kelioliką minučių tai tikrai.
Patinka, nors negaliu pasakyti, kad štai, viskas, raukšlių nebėra, tačiau atrodo, jog jos mažesnės, ne taip matomos. Manau, kad šis kremas vertas dėmesio dėl savo veiklumo, tačiau rekomenduoju ieškoti kur nors pigiau – pagrindinė jo kaina gamintojo svetainėje yra netgi 70 EUR!
Pati įsigijau už 10 svarų, gerai paieškojus galima rasti už mažiau nei 20 EUR.

Parašykite komentarą