Charlotte Mensah | Manketti hair oil

Labas!

Ar kartais pagalvoji, kas būtų, jeigu staiga Tavo visos svajonės išsipildytų? Visi mes turime planų ir tikslų, kurių siekiame užsispyrę, tačiau dažniausiai visa ta laimė slypi kelyje link tikslo, o ne jo pasiekime. Štai man, nemeluosiu, pastaruoju metu nukrito tokia dovana, kad net nežinau kur dėtis ir kaip ją priimti. Nekalbu apie materialius dalykus, kaip tik apie neapčiuopiamus – atrodo, taip norėjau ir taip laukiau, o atėjus tai dienai net nežinau kaip reaguoti ir kaip elgtis! Tai primena ir mano atsikraustymą į Londoną, ko labai labai norėjau, tačiau atvažiavus likau pasimetus, o laikui bėgant džiaugiausi visais naujais potyriais.
Šiandien apie vieną tokį labai panašius pojūčius atnešusį produktą – laukiau, nepatiko, bet pamilau – tai Charlotte Mensah | Manketti hair oil.

charlotte mensah manketti hair oil

Šį plaukų aliejuką radau vienoje BirchBox dėžutėje (pirmo įspūdžio video štai čia) –   sudomino savo pateikimu ir nemaža kaina, kuri gi, kaip įprasta, „žada“, kad produktas turėtų būti kažko vertas.
Šiek tiek pavertėjausiu jums ir pateiksiu priemonės aprašymą:

Apdovanojimus laiminti Charlotte Mensah sudėjo visą savo 26 metų patirtį į jos plaukų priežiūros priemonių kolekciją. Išbandyti ir pamilti jos klientų, papildyti manketti ir ximenia aliejais. Šis aliejukas yra tikras gelbėtojas pavargusiems, išsausėjusiems plaukams, akimirksniu suteikiantis spindesio, palengvinantis iššukavimą, apsaugo nuo aplinkos poveikio, palikdamas plaukus stipresnius ir lengviau valdomus.

Etiketės manęs niekada labai nedomino, už tai sudėtys visada yra vertos dėmesio ir pasakančios visą tiesą. Būtent dabar ir panagrinėsiu įprasta tvarka pirmuosius 6 ingredientus, o svarbiausius likusius paminėsiu:

charlotte mensah manketti hair oil 5
Cyclopentasiloxane, Citrus Reticulata (Tangerine) Peel Oil, Eugenia Caryophyllus (Clove) Bud Oil, Schinziophyton Rautanenii (Manketti) Kernel Oil, Ximenia Americana Seed Oil, Juniperus Virginiana Oil, Citrus Medica Limonum (Lemon) Oil

Pagrindas – silikonas, kuris minkština bei kondicionuoja plaukus, padengia juos plėvele ir taip apsaugo nuo išorės poveikio. Sekantys eilėje – natūralūs aliejai, vienas jų pasitinka mandarinų aliejus, suteikiantis aromatą, sekantis – gvazdikėlių aliejus, kuris minkština bei tonizuoja. Dar turime manketti aliejų, priemonės žvaigždę, žadantį regeneruoti ir apsaugoti nuo UV spindulių, o visi likusieji aliejai žada suteikti dar daugiau aromato.

Mano turimas buteliukas yra mažulytis, tačiau, jei nori, gali rasti prekyboje už kokius 15 svarų arba pirkti iš karto didesnį, maždaug 100ml talpos –  tokį siūlyčiau tik toms, kurios dirba plaukų stilizavimo sferoje galiojimo laiko sumetimais – viso tik 12 mėnesių nuo pakuotės atidarymo dienos.

charlotte mensah manketti hair oil 2

Mažasis butelaitis stiklinis, sandariai užsukamas ir kuo puikiausiai tinkamas pasiimti su savimi į kelionę, tačiau trūksta to dozatoriaus, kuris taip palengvina gyvenimą – itin lengva padauginti šį prabangų produktą, ko tikrai gaila.

charlotte mensah manketti hair oil6Kvapas malonus ir gaivus, toks lyg pavasaris, kupinas citrusinių natų, vos vos jaučiamas ant plaukų.
Konsistencija lengva ir itin skalsi, tad nereikia daug produkto, jog padengtumei ant plaukų galiukų.

charlotte mensah manketti hair oil 10 Iš pradžių man nekaip sekėsi susidraugauti su šiuo aliejuku, tačiau supratusi, kad turbūt pasiteisins kaip ir daugelis produktų naudojant plaukų džiovintuvą, atsivėrė kitas pasaulis – plaukai tiesiog minkštutėliai, lengvi ir atrodantys kur kas sveikiau, lengviau šukuojami ir tiesiog malonūs liesti. Pasiteisino kuo puikiausiai, itin taupiai naudoju, nes gaila! Jei bus proga, išbandyk!

Kur rasti? BirchBox svetainėje arba originalioje Charlotte Mensah parduotuvėje
Kaina? apie 50 EUR

Parašykite komentarą