Catrice | „Rock Couture 24h” blakstienų tušas

Labas!

O, mieloji – šią savaitę matysimės ir kalbėsimės daug, kadangi gavau tobulą darbo grafiką. Dabar jau ilsiuosi antrą dieną, nusimato kelios dienos pasidarbuoti, o tada.. laisvas savaitgalis, kurį skirsiu sau ir lengviems malonumams. Gerai, kad blogo rašymas ir video filmavimas yra priskiriamas paskutinei kategorijai, tad bendrausim :)))
Dienos bėga laimingai ir taip, kad jaučiuosi tikrai pasiilsėjusi ir morališkai atsigavusi – buvo prieš tai kuris laikas, kai jaučiausi pasimetusi ir visiškai ne tokia, kokia esu įprastai, netgi kiek piktesnė ir niūresnė, net nežinau, kas visa tai įtakojo, bet, kaip ir sakiau – reikėjo tik keliolikos valandų, jog vėl grįžčiau į senas vėžes. Kas be ko, ir keletos atradimų, o apie vieną jų dabar ir papasakosiu. Tai – Catrice | „Rock Couture 24h” blakstienų tušas.

catrice couture mascara ojnd

Būna taip, kad ieškai ieškai, dažnai nusivili, bet kai atsiranda kažkas ypatingo, tikrai padeda plačiau nusišypsoti ir pasijausti gražiau. Pastarąjį laiką nesisekė su blakstienų tušais nors tu ką, bet pradėjus naudoti Catrice naujieną, užburtasis ratas pasibaigė.
Štai kaip kompanija pristato šį produktą:

catrice couture mascara ojnd 2

Užvaldyk podiumą. Itin juodos tekstūros blakstienų tušas su elastomero šepetėliu ne tik suteiks ypatingą apimtį, bet ir nuostabiai užries blakstienas ir jas prailgins. Blakstienos atrodys storesnės po vos vieno sluoksnio.

Kažkaip Catrice ir Essence kompanijoms (Visos žinome, jog jos artimos giminaitės) gerai sekasi kuriant naujus blakstienų tušus, kurie vienas po kito tampa mano favoritais ir tais, kuriuos su mielu noru ateityje kartočiau.
Keletas techninių detalių prieš detalizuojant rezultatus.
Taigi, kiekis yra visiškai įprastas ir toks, kad užteks mums, net ir naudojant kasdien, bent jau keliems, jei nei 3, mėnesiams. Viso – 12ml.

catrice couture mascara ojnd 3

Sekantis faktorius, kurį visada aptariame – tai galiojimo laikas. Kad ir kiek kompanijos man besakytų, jog galios metus ar pusmetį, aš vis tiek už tą auksinę taisyklę, jog blakstienų tušas tinkamiausias naudoti yra 3 mėnesius nuo jo pakuotės atidarymo dienos ir taškas. Na, higieniškumo sumetimais (jei įdomu kodėl, skaityk šį mano straipsnį: Ką būtina žinoti kiekvienai? Kosmetikos galiojimo laikas).

catrice couture mascara ojnd 5Pakuotė tokia pankiška, jaunatviška, tačiau kokybiška ir patogi. Svarbiausia, jog tvirtai užsisuka bei telpa net ir į mažiausią kosmetinę.

catrice couture mascara ojnd 1 Likau nustebinta aplikatoriaus – pasirodė toks nemažas, storokas, bet su trumpais plastikiniais šereliais, kurie man iš pradžių nieko gero nežadėjo ir vilčių neteikė.
Klydau.
Patinka tai, jog puikiausiai iššukuoja kiekvieną blakstieną ir ja atitinkamai pasirūpina padengdamas saikingu tušo sluoksniu, o judinant zigzago kryptimis, gali išgauti puikų rezultatą. Mano patarimas toks – padengusi pirmą sluoksnį (šiaip jau turėtumei būti patenkinta, nes net man jo užtenka, o aš juk ta, kur mėgsta košę ant blakstienų), nelauk, kol išdžius, prieš tepdama antrąjį – dirbk iš karto ir sluoksniuok, jei jauti, kad trūksta.
Puikiai padažo apatines blakstienas netepant ir neklijuojant.

catrice couture mascara ojnd 6

Ši priemonė man puikiausiai patankina blakstienas ir padaro taip, jog atrodo, kad turiu jų milijoną ir pats rezultatas primena lėlės akis! Seniai taip gražiai nebuvo, kad negalėčiau pati atsižiūrėti į savo blakstienas haha.
Štai, kelios nuotraukos, kad pati įvertintum :))

catrice couture mascara ojnd 7 catrice tusas on august

Iki tobulumo trūksta tik vieno – kad dar ir ilgintų. Bet.. visumoje neturiu priekaištų – nebyra, netepa ir išlieka viskas taip pat gražiai iki pat vakaro.
Vertinu tik geriausiais balais ir siūlau išbandyti :))

Kur rasti? „Eurokos“, „Drogas“ parduotuvėse
Kaina? 4,19 EUR

Parašykite komentarą