Catrice | Kreminė pudra ,,All Matt Plus – Shine Control“

Labas!

Nemeluosiu – šį įrašą rašau vėlų pirmadienio vakarą. Prisiverčiau, nes kaltė, kad visai nesirodau šiame tinklalapyje labai slegia, tad sukaupiau paskutines jėgas ir aš čia. Planuoju ir rytoj daug ką nuveikti, bet susirašius su draugu supratau, kad nelabai man viskas pavyks taip, kaip noriu – Londonas, kaip ir dažnai jums sakau, yra nesustojantis miestas, tad būtent rytoj yra paskutinė proga susimatyti, tad gyvenimas vėl laimi kovoje prieš tinklaraštį. Galų gale, skubu ir daiktus susidėti, nes kelionė į gimtinę jau visai ant nosies. Vienas iš realiausių kandidatų, kuriuos norėčiau pagriebti su savimi yra štai šis daikčiukas – Catrice | Kreminė pudra ,,All Matt Plus – Shine Control“.

catrice all matt plus ojnd

Šią priemonę įsigijau vedama jūsų, merginos – mačiau, kad aktyviai komentuojate forumuose ir giriate, tad kaip gi aš čia liksiu neišbandžiusi?
Štai kaip kreminė pudra yra pristatoma:

catrice all matt plus ojnd 1

Ilgai išliekanti ir matinį efektą suteikianti kreminė pudra. Neriebi drėkinamoji formulė su šviesą atspindinčiais pigmentais suteikia lygios odos efektą. Išlieka visą dieną. Rinkitės iš 4 skirtingų atspalvių. Patikrinta dermatologų

Liūdniausia dalis man yra ta, kad atspalvių pasirinkimas nėra gausus – šviesiausi visuomet išpirkti, tad pasiėmiau antrą pagal šviesumą – 015 Vanilla Beige. Kada ji mums, baltaodėms, labiausiai tiktų? Manau, kad net ir kasdien, net jei nesate įdegusios 🙂

catrice all matt plus ojnd 2

Kiekis yra standartinis, bet pažadu, kad užteks ilgam – viso 30ml.

catrice all matt plus ojnd 3

Svarbiausia, ką dažnai akcentuoju – nepamiršti galiojimo laiko. Kreminė pudra bus naudingiausia 12 mėnesių nuo pakuotės atidarymo dienos.

catrice all matt plus ojnd 4

Pati pakuotė atrodo gera ir kokybiška – nepersistengta, bet pilnai užtenka to, jog gauname stiklinį butelaitį su dozatoriumi, kuris yra patogus naudoti ir palaiko priemonę higienišką.

catrice all matt plus ojnd 6

Priemonė ganėtinai intensyviai, bet maloniai kvepia – jaučiasi dengiant ant veido ir per kelias akimirkas išnyksta.
Konsistencija labai lengva ir skalsi, tad dviejų paspaudimų užtenka garantuotai, nebent norėtumei padidinti maskavimo galimybes, kurios atsiranda aplikuojant dar vieną papildomą sluoksnį – pastarąjį gerai išskirstykite.

catrice all matt plus ojnd 7Kaip visuomet, laikas įdomiausiai daliai – kaip gi priemonė pasidarbuoja? Pirmoji nuotrauka yra ta, kurioje esu be makiažo ir akivaizdžiai matyti tai, su kuo turiu gyventi ir ką paslėpti.

catrice all matt plus ojnd 9 Pasakysiu taip – pirma man šis makiažo pagrindas labai nepatiko – nesupratau, kodėl jis yra taip mėgiamas ir apskritai kodėl taip vertas dėmesio, tad ilgai stovėjo ant lentynėlės. Nuomonė pasikeitė tada, kai po ranka neturėjau nei kempinėlės, nei šepetėlio – teko dengti rankomis ir… tadam! Stebuklas įvyko. Maskavimas kur kas geresnis, padengimas taupesnis ir kur kas sėkmingesnis, suteikiantis malonesnių akiai rezultatų.

catrice all matt plus ojnd 10 Naudoju kone kiekvieną dieną, nes esu patenkinta rezultatu – maskuoja gerai, nepalieka kaukės efekto, kartais netgi panaudoju vietoje maskuoklio, jei noriu tiesiog natūraliau atrodančio makiažo varianto. Išlieka apie 5 valandas, tuomet nusausinu popierėliu lengvai patapšnodama blizgančias vietas ir padengiu dar kartą sausa pudra. Viskas ir toliau gražu, iki pat vakaro 🙂
Tiesa, nesubėga į poras, neparyškina sausų vietelių – kaip tik „patobulina“ veidą taip, kad neatrodo perkrautas, bet viskas paslėpta ir atrodo natūraliai.

catrice all matt plus ojnd 11

Patiko ir nesigailiu išbandžiusi, netgi kiek liūdžiu, kad jau visai į pabaigą, tačiau bent pažintis buvo gera. Viliuosi, kad mano įžvalgos padėjo ir Tau apsispręsti 🙂

Kur rasti? „Drogas“, „Eurokos“
Kaina? Apie 6,80 EUR

 

5 Comments

Add Yours

Parašykite komentarą