Catrice | „Glam & Doll Sculpt & Volume“ Blakstienų Tušas

Labas!

Manau, kad gyvenime yra itin svarbus pozityvumas – pamenu, aną dieną sedėjau mieste ir nutiko vienas dalykas, kuris mane sunervino – taip ir norėjosi pakilti ir viską mesti, tiesiog apsisukti ir neatsigręžti, tačiau pasedėjau kelias minutėles ir nusiraminusi pagalvojau, kad gal ir gerai, kad taip nutiko būtent dabar ir padrąsino mane šiokiems tokiems pokyčiams, kurie, tikiuosi, kad prives prie gero? Dažnai būna taip, kad reikia tiesiog kelių minučių savo impulsyvumo nuraminimui ir logiškos ar pozityvios mintys greitai pasireiškia!
Šiandien, tokia gera nata, noriu pradėti apžvalgą apie Catrice | „Glam & Doll Sculpt & Volume“ Blakstienų Tušą. 

catrice glam and doll 17 ojnd

Prieš rašydama šią apžvalgą, šiek tiek pasimečiau – jei nesumeluosiu, šis „Glam & Doll“ serijos blakstienų tušas jau yra trečiasis. Ir visus iki šiol esu išbandžiusi – jei įdomu, paskaityti gali čia arba čia.
Kompanija šią naujieną pristato taip:

Ryški Lėlė. Naujas populiariosios kolekcijos „Glam & Doll“ „Sculpt & Volume“ tušas, paryškins kiekvieną blakstieną su elastomero šepetėliu. Tuo pačiu, itin juoda tekstūra suteiks XXXL apimties ir ypatingai užries jūsų blakstienas.

catrice glam and doll 17 ojnd 2

Kelios techninės detalės, kurias pravartu žinoti: kiekis yra visiškai standartinis ir įprastas tokio pobūdžio priemonėms – viso 9,5ml;

catrice glam and doll 17 ojnd 3

Galiojimo laikas taip pat – 6 mėnesiai nuo pakuotės atidarymo, bet visuomet patariu sunaudoti per 3 mėnesius higieniniais sumetimais.

catrice glam and doll 17 ojnd 4

Pakuotė kokybiška ir sandari, tad visus 3 mėnesius galėsi būti saugi dėl to, kad priemonė neišdžius, jei tik gerai užsuksi 🙂 Pailga ir telpanti į kone kiekvieną kosmetinę.

catrice glam and doll 17 ojnd 9

Aplikatorius guminis su daugybe šerelių, kurie skirtingo ilgio. Daugiausiai dėmesio bus skiriama viduryje išsidėsčiusioms blakstienoms, išorinėms mažiau, tačiau patogu šukuoti ir aplikuoti norimą kiekį nepadauginant, taip pat nėra per ne lyg kietas, kas kartais pasitaiko ir ne itin patinka jautresnėms akims.

catrice glam and doll 17 ojnd 10

Mano patirtis su šiuo Catrice blakstienų tušu gera – pasiseka ne tik gražiai pailginti ir patankinti, bet ir padaryti taip, jog jos nebūtų sulipusios ir atrodytų taip, kad blakstienų turiu kur kas daugiau. Svarbiausia, jog dienos bėgyje netepa ir nebyra, o visas įdirbis išlieka iki pat vakaro. Išvada: juodos ir išraiškingos blakstienos, kurias galiu sukurti net ir vienu sluoksniu, o norint, kad būtų visišku akcentu, aplikuoju du 🙂

catrice glam and doll 17 ojnd 15 maybelline superstay ojnd 24h 10

Kur rasti? „Catrice“ kosmetika prekiauja „Eurokos“ ir „Drogas“ parduotuvės
Kaina? 4,19 EUR

Parašykite komentarą