The body shop | Mangų sviestinis kūno kremas

Labas!

Vakar diena buvo tiesiog nuostabi – lėkiau susimatyti su draugu ir nepamenu, kada taip smagiai leidau laiką, kuris apėmė viską, ką galima gauti iš žmogaus – juoką iki ašarų, nesąmonių tauškėjimą, kalbėjimą apie gilius ir esminius dalykus, vaikščiojimą po naktinį Londoną. Atrodo, kad man itin reikėjo tokios atgaivos, kuomet gali kalbėti ir negalvoti apie tai, ką sakai, nes žinai, kad liksi suprasta. Ko gi daugiau reikia, tiesa?
Pramiegojusi ir labai skubėjusi, vis tiek spėjau kažkaip tai susiruošti – gerai, kai žinai, kokias priemones griebti! Viena jų buvo ta, kuri suteikė daugiau nei galėjau tikėtis. Tai – The body shop | Mangų sviestinis kūno kremas.

the body shop mango body butter ojnd

Pasakysiu paprastai – matyt, pervargau nuo šios kompanijos po dviejų gautų advento kalendorių per kelerius metus, kuomet išbandžiau kone visą asortimentą. Būtent per šias žiemos šventes man buvo dar kartą priminta kompanija, tad praėjus šiek tiek laiko aš ir vėl pasakoju apie Body Shop priemonę. Šis mango sviestas pristatomas taip:

the body shop mango body butter ojnd 2

Sodrus kūno kremas drėkina ir minkština net pačią sausiausią odą, dėka sudėtyje esančių saldžiųjų migdolų, kakavos ir mangų aliejų. 24 valandas trunkantis drėkinimas. Kiekviename kūno svieste yra 20 mangų vaisių!

Pažadai lieka pažadais, kol nepamatau, kas slypi sudėtyje – būtent į ją dabar pažvelgsime įprastu būdu, kuomet pirmuosius pagrindinius priemonės ingredientus panagrinėju plačiau, o likusius svarbiausius paminėsiu:

the body shop mango body butter ojnd 4
Aqua/Water (Solvent), Mangifera Indica Seed Oil/Mangifera Indica (Mango) Seed Oil (Emollient), Theobroma Cacao Seed Butter/Theobroma Cacao (Cocoa) Seed Butter (Emollient), Glycerin (Humectant), Prunus Amygdalus Dulcis Oil/Prunus Amygdalus Dulcis (Sweet Almond) Oil (Skin Conditioning Agent – Occlusive), Glyceryl Stearate (Emulsifying Agent), PEG-100 Stearate (Surfactant), Cyclopentasiloxane (Skin Conditioning Agent), Cetearyl Alcohol (Emulsifying Agent), Lanolin Alcohol (Emollient), Helianthus Annuus Seed Oil/Helianthus Annuus (Sunflower) Seed Oil (Emollient), Cyclohexasiloxane (Conditioning Agent), Phenoxyethanol (Preservative), Parfum/Fragrance (Fragrance Ingredient), Benzyl Alcohol (Preservative), Methylparaben (Preservative), Xanthan Gum (Viscosity Controlling Agent), Propylparaben (Preservative), Disodium EDTA (Chelating Agent), Sodium Hydroxide (pH Adjuster), Potassium Hydroxide (pH Adjuster), Citric Acid (pH Adjuster), CI 75120/Annatto (Colorant).

Pagrindas – vanduo bei mangų aliejus, kuris puikiai drėkina, minkština bei pasižymi priešuždegiminėmis savybėmis. Sekantis eilėje pasitinka kakavos sviestas, minkština, saugo bei yra antioksidantas, ketvirtasis – populiarusis glicerinas, be kurio turbūt neapsieinama niekur, kadangi gerai drėkina, tuomet turime saldžiųjų migdolų aliejų, kuris minkština bei kondicionuoja ir paskutinis mums svarbus pasitinka konsistencijos reguliatorius.
Sudėtyje dar galime rasti keletą minkštinančiųjų sudėtinių dalių, silikoną, kvapiųjų medžiagų, konservantų, kurie šiais laikais gali būti pakeisti saugesniais, dažiklių.

Galiojimo laikas – 12 mėnesių nuo pakuotės atidarymo dienos.

Mano turimas kiekis yra kone mažiausias, kadangi tokį radau rinkinukyje, tačiau, jei nori, gali įsigyti ir didesnį kiekį – vietoje 50ml, visus 200ml.

the body shop mango body butter ojnd 1 Pakuotė man atrodo simpatiška – jei esi bandžiusi TBS kokį nors kūno sviestą, tai žinok, kad viskas taip pat – plastikinis indelis su sandariai užsisukančiu dangteliu. Ne pats higieniškiausias pateikimas, tačiau patogus.

the body shop mango body butter ojnd 6

Kvapas labai malonus, lyg kokio jogurto su mangais, kuris jaučiasi tikrai labai ilgai. Pati nesitikėjau, bet pastebėjau ne kartą, jog vaikščiodama mieste galiu užuosti lengvas mango vaisiaus natas!
Konsistencija yra lengva, labai skalsi ir lengvai paskirstoma ant odos, greitai susigeria ir leidžia toliau keliauti su savais reikalais.

the body shop mango body butter ojnd 9

Taigi, kas čia per stebuklas? Apart to, kad jaučiu itin malonų kvapą ilgą laikotarpį, tai dar ir džiaugiuosi tuo, jog oda yra itin švelni. Ryte išsimaudžiusi ir pasitepusi kremu, vakare dar paglostydama savas kojas ar rankas suprantu, jog niekur tas efektas nedingo – glotni, švelni oda, kuri gerai sudrėkinta ir pamaitinta. Net ir kitą dieną efektas lieka – tikiuosi, jog tai ne tik efektas, bet ir odos būklės pagerėjimas.
Patiko, tačiau norėtųsi, jog kompanija už tokią priemonės kainą, patobulintų ją pačią ir rinktųsi saugesnius konservantus, o šiaip… siūlau išbandyti.

Kur rasti? „The Body Shop“
Kaina? 50ml – 7.50 Eur

Parašykite komentarą