Bleach London | Silver Shampoo

Labas!

Kuo toliau gyvenu, tuo labiau suprantu, kad viskas turi savo kainą – net ir ta pati laimė, kuri kartais reikalauja didžiulio pasiaukojimo, daugybės kompromisų, tiesos ieškojimo, bet žinai, kad kelio gale yra ryški šviesa, leidžianti suprasti, kad visos Tavo pastangos yra vertos šios kovos. Taip filosofiškai pradedu straipsnį, tačiau ką noriu pasakyti – viskas priklauso tik nuo Tavęs, nuo Tavo pasiruošimo, užsispyrimo ir noro, ar pakankamai jis didelis?
Šiandien noriu jums papasakoti apie savo kelią link norimos spalvos – būti blondine yra it koks iššūkis, reikalaujantis taip pat nemažai įdirbio, kurį man palengvina Bleach London | Silver Shampoo. 

bleach london silver shampoo ojnd

Dažnai aš keičiu savo plaukų spalvą, tačiau kas kartą ji gaunasi vis kitokia, o šiais metais noriu būti blondine, tik štai kiek šaltesnio atspalvio, ką ganėtinai sunku išgauti, tačiau kažkaip pavyksta – didžiausius nuopelnus atiduodu būtent šiai priemonei iš Bleach London, kuri pristatoma taip:

bleach london silver shampoo ojnd 2

Blondinėms, kurios nuolatos stengiasi dėl baltesnės, šviesesnės spalvos. Naudokite šį šampūną kas antrą trinkimą siekiant pašalinti geltoną atspalvį ir palaikyti tobulą blondinės toną. Papildytas kviečių baltymais ir vitaminu B5 siekiant drėkinti Tavo plaukus.

Kaip visada, pažvelgsiu kiek iš arčiau į ingredientų sąrašą ir jį panagrinėsiu įprasta tvarka – pirmieji 6 detaliau, o likusius svarbiausius paminėsiu:

bleach london silver shampoo ojnd 3Pagrindas – vanduo, ir ingredientas, žadantis putoti ir valyti, tačiau nesausinantis plaukų. Sekantis eilėje –  SLS’as, kuris sukelia putojimą, tačiau anaiptol nei antrasis ingredientas, sausina plaukus. Ketvirtasis yra konsistencijos reguliatorius, veikiantis ir kaip drėkiklis, penktasis eilėje – druska, kuri mažina tūrį, tačiau pasižymi sausinančiosiomis savybėmis. Paskutinis svarbus – valančioji medžiaga.
Sudėtyje dar galime rasti kvapiklių ir visokiausių kitų dalykėlių, kurių yra mažiau nei keli procentai koncentracijos, tarp kurių ir žadėtieji sudėtyje kviečių baltymai ir vitaminas B5.
Tiesa tokia – sudėtis tikrai nėra auksinė, tačiau kalbame apie dažantį šampūną, tad tikėtis kažkokių stebuklų nereikėtų. Vertėtų pasisaugoti ar atlikti jautrumo testą toms, kurios yra jautresnės ar turi tam tikrų alergijų, kadangi sudėtyje yra dar ir kvapiklių, kurie gali erzinti odą.

Kiekį galime rinktis vieną iš 2 – manasis turimas talpina 250ml, tačiau jei žinai, kad naudosi ilgai – griebk didesnį, viso 500ml talpos.

bleach london silver shampoo ojnd 1Man patinka dizainas ir pateikimas – atrodo profesionaliai ir tuo pačiu jaunatviškai, patogus ir sandarus nepermatomas butelaitis, puikiausiai telpantis vonioje ant lentynėlės. Sandarumo dėka galima pasiimti su savimi kur tik nori. Nėra dozatoriaus, bet tai ne problema, bent jau ne man 🙂

bleach london silver shampoo ojnd 5 Kvepia maloniai, lengvai, gaiviai, lyg koks alyvų medis, tačiau nepastebėjau, kad aromatas išliktų ant plaukų.
Konsistencija yra intensyvios violetinės spalvos, itin tiršta, tačiau puikiausiai putojanti, tad vienam plaukų trinkimui turėtų tikrai užtekti nuotraukoje žemiau nurodyto kiekio.

bleach london silver shampoo ojnd 7

 Mano patirtis su šia priemone yra gera, tačiau vis tiek turiu keletą pastabų – pirma, kas labiausiai turbūt domina: ar tikrai gesina geltoną atspalvį? Patikėk manimi, dar ir kaip! Pastebėjau, kad priklauso nuo laiko, kiek palieki veikti ant plaukų – kuo ilgiau, tuo labiau gesina ir turbūt, tai vienintelis violetinis šampūnas, kurį drąsiai rekomenduočiau dėl jo veiksnumo. Antra, labai taupiai naudojasi, juo labiau, kad reikia naudoti ne kiekvieną trinkimą, tad gaunasi apie kartą per savaitę. Ar sausina plaukus?Taip, sausina, vis gi tai yra dažai, tad siūlau nepamiršti dažniau palepinti plaukus kauke ir būtinai naudoti kas kartą kondicionierių. Kompanija siūlo lygiavertiškai tokį patį violetinį kondicionierių, kurį išbandysiu ateityje ir pasižiūrėsiu, kaip veikia kartu poroje.
Bet kokiu atveju, jei ieškai tokio pobūdžio priemonės, Bleach London šampūną itin rekomenduoju 🙂

Kur rasti? „Boots“, „SuperDrug“, mačiau, kad ir per skelbiu.lt galima surasti Lietuvoje 🙂
Kaina? Apie 6 svarai

Parašykite komentarą