Benefit | they’re real! lengthening mascara

Labas!

Na ką, štai ir lygiai metai, kaip aš Londone! Nenustebinsiu pasakydama, kad metai prabėgo labai jau greitai, bet už tai kaip įspūdingai… Kiek žmonių sutikta, kiek visur būta, kiek kavos puodelių išgerta vis su kažkuo paplepant, kiek daug išmokta ir padaryta, o svarbiausia, kad žvelgiant į praėjusias 365 dienas, galiu teigti, jog tai buvo vieni geriausių mano gyvenime metų – su šypsena pasitinku ir šiandieną, kuomet leidžiu sau džiaugtis prisiminimais.
Per vieną savo kelionių netikėtai atradau kompaniją Benefit, kuri man paliko tikrai gerą įspūdį, o vėliau sužinojau, kad galų gale ir Lietuvoje ji yra, tad kur kas lengviau bus papasakoti, o jums – rasti.
Viena populiauriausių kompanijos priemonių – tai Benefit | they’re real! lengthening blakstienų tušas.

benefit they are real mascara ojnd

Taip jau atsitinka, kad kai produktas yra itin populiarus, jis gauna it kokius didžiulius reikalavimus iš manęs, kad patvirtintų, jog tikrai yra toks puikus haha.
Štai kaip pristatomas:

benefit they are real mascara ojnd 2

Jos tikros! Tušas „They’re Real!“ pailgina, užriečia, suteikia apimties, pakelia ir atskiria blakstienas. Ryškiai juodas, ilgai išliekantis tušas nesitepa ir nesudžiūsta. Tu net nežinojai, kokios gražios tavo blakstienos – ypatingo dizaino šepetėlis tai įrodys! 94 % pastebėjo, kad blakstienos daug ilgesnės ir tankesnės*. 94 % pastebėjo, kad blakstienos labiau užriestos*. 100 % patvirtino, kad rezultatas išlieka ilgai*.

Prieš pateikiant savąją nuomonę, visuomet dar šiek tiek pakalbu apie technines detales, tad šį kartą jų taip pat neaplenksiu.
Taigi, produkto kiekis yra visiškai standartinis, kas yra gerai – viso turime 8,5 gramo, ko tikrai turėtų užtekti bent keliems mėnesiams. Tiesa ta, kad galiojimo laikas yra 6 mėnesiai, bet mano didžiausios rekomendacijos būtų sunaudoti per 3, higieniniais sumetimais.

benefit they are real mascara ojnd 1 Man patinka pakuotė – tokia it išskirtinė, kur kas žaismingesnė bei patrauklesnė, tvirta.

benefit they are real mascara ojnd 5 Aplikatorius yra guminis, su daugybe šerelių, o geriausia dalis yra jo viršūnėlėje, kurioje it koks mažas burbuliukas su dar keliais šereliais, padedantis aplikuoti ar iššukuoti sunkiau prieinamose vietose.
Nuo pat pirmo potėpio aplikuoja nemenką kiekį, tad belieka tik iššukuoti, o norint – dengti ir antrąjį.

benefit they are real mascara ojnd 6 Mano nuomonė tokia – tušas yra tikrai geras, bet nepasakyčiau, kad iš karto tapo mano favoritu. Labai gražiai padažo, tačiau man trūksta to vėduoklinio rezultato – greičiau ilgina nei tankina. Žinant mane, akys man visuomet yra pagrindinis akcentas, tad noriu, kad jis būtų itin ryškus ir toks gausus, tačiau man su šiuo Benefit tušu nepavyksta 100% procentų išgauti. Dar viena svarbi detalė/pagyrimas – visiškai nedirgina mano jautrių akių.
Svarbiausia, jog išlieka visą dieną, nebyra bei netepa.
Pasidarbavus ir padengus kelis sluoksnius, štai kas man gaunasi:

benefit they are real mascara ojnd 8

Sakyčiau, kad pataikyta į viduriuką pagal mano kriterijus. Tikrai nesakau, jog blogas, tačiau man norisi šiek tiek daugiau, bet toms, kurioms patinka natūraliau ir nori, jog išliktų visą dieną, turėtų patikti 🙂

Kur rasti? „Douglas“ parduotuvėse
Kaina? 26,95 EUR

Parašykite komentarą