Benefit | ka-BROW! eyebrow cream-gel color

Labas!

Šiandien bus mano pirmoji diena naujame darbe! Labai savimi didžiuojuosi ir tuo pačiu džiaugiuosi, bet, aišku, kad ir bijau – laukia daugybė naujų iššūkių, kuriuos būtinai reikės įveikti. Geriausia naujo darbo dalis – tai grafikas! Štai šią dieną turiu būti ten 17:00, kas man žada, jog galėsiu išnaudoti rytą rašymui ir savo kūrybai, kurios buvau pasiilgusi, bet nemeluosiu – po senojo darbo jausdavausi taip nuvargusi, kad sunku būdavo pirštus pajudinti.
Pirmą dieną reikia suspindėti ir būti savimi pasitikinčiai, o viskas juk prasideda nuo makiažo ir, bent man, nuo nepriekaištingų antakių. Jų kūrimui naudosiu Benefit | ka-BROW! eyebrow cream-gel color.

benefit ka brow 3 ojnd 2

Benefit kompaniją atradau lapkričio mėnesio pradžioje, įsigyjusi mažą rinkinuką, o pasiekus žiniai, kad ir Lietuvoje galime jau įsigyti produktų, išmėginau ir daugiau bei… pamilau.
Štai kaip pristatomas šis produktas:

benefit ka brow 3 ojnd 5

Stebuklinga antakių transformacija! Visoms merginoms svarbi graži antakių forma. Sutvarkyti antakiai greičiausiai pakeičia veidą. Natūralūs ar išdailinti – kiekvienai savas antakių įvaizdis! Pasirink, koks tinka tau. 
Šią sodrios spalvos priemonę galima tepti keliais sluoksniais. Kreminė želė lengvai užpildo, formuoja ir paryškina antakius. Įtaisytas nusklembtas šepetėlis stebuklingai virsta apvaliu šepetėliu. Priemonę užtepsi tiksliai ir lengvai. Pridedami patarimai ir gudrybės! Galima sukurti įvairius įvaizdžius – nuo natūralaus iki dramatiško.

Net ir ant pakuotės parodyta, kad galima susikurti labai natūralų įvaizdį (kontroliuojant kiekį ir gerai prašukuojant po produkto aplikavimo) arba kur kas dramatiškesnį.

benefit ka brow 3 ojnd 4

Kiekis daugeliui gali pasirodyti nedidelis, tačiau iš karto drįstu paprieštarauti ir teigiu, kad jis parinktas idealiai. Atsižvelgiant į tai, kokia pigmentacija bei konsistencija, užteks mažų mažiausiai pusei metų (net ir man, kuri neturi normalių antakių haha).

benefit ka brow 3 ojnd 3Benefit džiugina ir kitu atžvilgiu – spalvų pasirinkimu. Dažniausiai sutinkam light-medium-dark, čia galime rinktis iš 6 atspalvių. Mano turima yra 3-ioji medium, kuri, manau, idealiausiai tinkanti iš visų, esančių paletėje.

benefit ka brow 3 ojnd 6

Pakuotė labai žavinga – stiklinis indelis su užsukamu dangeliu, kurio kotelis primena it kokią burtininko lazdelę. Trūktelėjus už jos, pasirodo ir antakių teptukas, kurio pagalba ir galime susikurti antakius. Svarbiausia, jog viskas sandaru ir tvirta, o dar ir žaisminga.

benefit ka brow 3 ojnd 7

Noriu pagirti teptuką, kuris yra tiesiog tobulas (man atrodo, jog greitai pritrūksiu gražių žodžių berašydama šį straipsnį) – plonytis, standus ir leidžiantis preciziškai nubrėžti reikiamas linijas, kai kur įpiešti „plaukučius“.

benefit ka brow 3 ojnd 10

Konsistencija nėra minkšta – greičiau standi, bet tai pagelbėja nenorint padauginti priemonės. Keli brūkštelėjimai su teptuku per paviršių ir gauni reikiamą kiekį.
SVARBU: spalva gali pasirodyti kiek per šviesi, tačiau brėžiant ant odos, atrodo, jog ji pasikeičia – mano atveju spalva atrodo kiek ruda/ryža, tačiau anaiptol taip nėra bendrame rezultate.

benefit ka brow 3 ojnd 8

Didžiausios pagyros už pigmentaciją – štai, žemiau nuotraukoje su teptuku sugebėjau nubrėžti tris identiškos pigmentacijos linijas, pamirkiusi šepetėlį vos vieną kartą.

benefit ka brow 3 ojnd 9Smagiausia dalis čia pat – žemiau nuotraukoje aiškiai matyti, jog kažko trūksta! O taip, antakių, žinau.. arba bent jau simpatiško/tvarkingo vaizdo.
Mano technika visada tokia pati – viena linija pradedant nuo akių vidinės pusės ir brėžiant iki pat uodegėlės, o tada keli brūkštelėjimai ties antakio viduriu, kad užpildyčiau esamą tarpą. Viską iššukuoju su mažu šepetėliu.

benefit ka brow 3 ojnd

Rezultatas gaunasi štai toks, nors ne visada – kartais norisi platesnių antakių, kartais plonesnių, bet svarbiausia, jog jie atrodo tvarkingai ir išlieka visą dieną nė kiek nepakitę!

benefit ka brow 3 ojnd 1

Mano vertinimas yra paprastas – 10/10. Kodėl? Už pigmentaciją, paprastumą naudoti, nepakartojamą šepetėlį, už tai, kad išlieka visą dieną ir kt.
Labai rekomenduoju išbandyti.

Kur rasti? „Douglas“ parduotuvėse arba čia
Kaina? 26,95 EUR

 

 

Parašykite komentarą