BENAMOR | Rose amélie moisturizing hand cream

Labas!

Aš visada ilgai dvejoju – rašyti ar nerašyti apie priemones, kurių Lietuvoje nėra ar šiaip paprastai nerasi? Nusprendžiau, kad visgi pabandysiu, kadangi mes, moterys, esame šaunuolės ir mėgstame atradimus, juo labiau kad šiais laikais visur keliaujame ir ieškome, ką gi būtų galima įsigyti verta dėmesio. Gyvendama jau beveik 9 mėnesius Londone, „įsigyjau“ geriausią draugę portugalę, kuri kartas nuo karto mane pradžiugina įdomiais dalykėliais, bet pastarąjį kartą jai grįžtant iš Lisabonos, paprašiau, kad gal gana jau mane šerti saldainiais? 😀 Ir ji man atvežė štai ką: BENAMOR | Rose amélie moisturizing hand cream.

benamor rose amelie hand cream ojnd

Rankų kremai man visada atrodo atsargus bandymas dovanoms, bet visais atvejais, patinka ar ne, sunaudoju iki pabaigos. Šį produktą tai jau net pradėjau saugoti, nes net ir pati nesitikėjusi, pamilau.
Štai kaip jis pristatomas:

benamor rose amelie hand cream ojnd 3

Šis delikačiai kvepiantis Rose Amelie receptas buvo sukurtas it duoklė Portugalijos Karalienei Amelie, vienai pirmųjų kompanijos fanei nuo 1935 metų. 
Suderinus švelninantįjį arganų aliejų ir nuostabiai kvepiančias rožes, šis rankų kremas įsigeria į odą kaip niekas kitas, palikdamas ją kerinčiai švelnią bei skaniai kvepiančią.

Oho, to tikrai negalėjau net pagalvoti – kaip smagu, kad net karalienės gali įkvėpti kompanijas ir būti jų fanėmis!
Dabar bus smagiausia dalis – pažvelgsiu atidžiau į sudėtį mums jau visai įprasta tvarka, pasižiūrėsime, ar tapęs mano mėgstamiausiu rankų kremu, toliau išlaikys šią poziciją?

benamor rose amelie hand cream ojnd 1Pagrindas tiesiog puikus: vanduo, kaprilo/kaprio trigliceridai, kurie ne tik kad sulaiko odoje drėgmę, bet dar ją ir gydo bei veikia priešuždegimiškai, taip pat turime ir gliceriną, pasižymintį drėkinančiosiomis savybėmis. Ketvirtasis ingredientas veikia kaip konsistencijos reguliatorius, tačiau taipogi minkština odą, sekantis pasitinka silikonas, suteikiantis malonią tekstūrą bei kondicionuojantis, o paskutinis svarbus yra arganų aliejus – saugo, minkština, drėkina ir kt.
Sudėtyje dar galime rasti taukmedžių sviesto, pantenolio ir kt.

Galiojimo laikas – 12 mėnesių nuo pakuotės atidarymo dienos, bet galiu prižadėti, kad išnaudosi kur kas greičiau! Ak, tokia ta meilė iš pirmo žvilgsnio.

benamor rose amelie hand cream ojnd 2 Kiekis taip pat dosnus – 50ml, atsižvelgiant į konsistenciją, atrodo, jog užteks bent keliems mėnesiams kasdienio naudojimo.

benamor rose amelie hand cream ojnd 5

Man patinka pakuotė – visada žavėjausi metalinėmis tūtelėmis, kurias spusteli ir gauni tiek, kiek reikia. Dizainas mielas ir malonus akiai, kaip ir pati gali pastebėti 🙂

benamor rose amelie hand cream ojnd 7

Prisipažinsiu, kad aš nesu didžiausia rožių kvapo mėgėja, tačiau šis mane kažkuo pavergė – toks natūralus, lengvas, neįkyrus, ne bobiškas (atsiprašau, kitokio išsireiškimo neradau), liekantis ant odos vos pastebimai užuodžiamas.
Konsistencija lengva, skalsi ir greitai susigerianti, o geriausia dalis ta, kad nepalieka odos lipnios ar aptrauktos plėvele.

benamor rose amelie hand cream ojnd 9Manau, kad jau ir taip visoms aišku, jog šis produktas gauna geriausią mano įvertinimą – žinoma, nepamiršiu pasakyti, jog rekomenduoju dėl to, kad jis man padėjo susidoroti su visais rankų sausumais, kurie žiemos periodu būna tiesiog tragiški ir su padariniais, kuomet oda pradeda trūkinėti, atsiranda mažos kraujosrūvos. Vos tik pradėjau naudoti šį, nekeičiu į nieką kitą, kadangi negaliu atsidžiaugti švelniomis rankomis, kurios dar ir lengvai kvepia. Tiesa ta, kad naudojau net ir darbo metu, kuomet reikia ganėtinai dažnai rankas plauti, tačiau jei randi 10 minučių pertraukėlę rankų palepinimui, tuomet gali būti saugi.
Manau, kad be jokio kuklumo prašysiu draugės atvežti dar ir dar!

Kur rasti? čia (gyvenančioms UK), čia (gyvenančioms Olandijoje)
Kaina? Apie 9 EUR

Parašykite komentarą