Bellapierre | All Over Face Contour & Highlighting Kit

Laaabas!

Man kartais kyla klausimas – jeigu kas pasiūlytų auksinį bilietą į sėkmę, ar jį priimčiau? Aišku, kad norėtųsi visko čia ir dabar, tačiau man patinka tai, jog už kiekvieną pasiekimą galiu save pagirti ir šiek tiek aukščiau pakelti galvą. Dienos bėga, o aš vis dėlioju mažus žingsnelius link ten, kur noriu būti ir ką noriu turėti. Nors… vakar vakare, apsikabinusi savo vyrą, jaučiausi kaip niekada laiminga, kadangi atėjo suvokimas, kad reikia suprasti ką turi, numoti į visas problemas, kurios yra tokios, jog mažiausiai reikėtų kvaršinti galvas – žinau ko mums trūksta! Akimirkos įvertinimo, jos puoselėjimo ir atsidavimo būtent jai. Ar dažnai sau tai leidžiame? Siekiu ir siekiu tos sėkmės, tačiau kartais jaučiuosi sėkminga kaip niekada!
Su tokiais retoriniais klausimais esu pasiruošusi jums papasakoti apie kai ką fantastiško, kas man netgi asocijuojasi su tuo auksiniu bilietu – viskas taip paprasta, aišku ir garantuoja sėkmę. Tai – Bellapierre | All Over Face Contour & Highlighting Kit.

bellapierre-contour-and-highlight-kit-ojnd

Labai viliuosi, jog skaitei praėjusio pirmadienio straipsnį apie dar vieną šios kompanijos rinkinį veido padengimui? Jei ne, spausk čia! Pasakysiu atvirai – šis, kuris yra dėmesio centre, man patiko labiau – gal dėl to pamišimo kontūruoti?
Atstovai pristato rinkinį taip:

bellapierre-contour-and-highlight-kit-ojnd-5

100% natūralių mineralų kosmetikos rinkinys veido kontūravimui
Šis kosmetikos rinkinys buvo sukurtas veido kontūravimui (skruostams, kaktai, žandikauliui), taip pat siekiant pabrėžti antakių ir skruostų liniją.
Rinkinyje yra: makiažo pagrindas 4 g, šviesą atspindintis pigmentas 2,35 g, kontūravimui skirtas pigmentas 2,35 g, kabuki šepetėlis, maskavimui skirtas šepetėlis.

Ant pakuotės galime matyti, kokius produktus turime rasti – jie visi paminėti buvo aprašyme, tačiau svarbu matyti ir kiekius, ar ne? Mineralinės pudros veido padengimui – 4 gramai, įšviesinimui ir kontūravimui turime po 2 gramus.

bellapierre-contour-and-highlight-kit-ojnd-3

Be kontūravimo ir highlighter’io nei žingsnio, ar ne? Kaip bebūtų, man daugelis tokio pobūdžio priemonių sukeldavo mažus bėrimus skruostikaulių zonoje, tad pasidarė ir svarbios produktų sudėtys. Dėl Bellapierre net nepergyvenu – naudojant tokių problemų nebuvo, o ingredientų sąrašo net nėra būtina apžvelgti – viskas natūralu! Žėrutis + dažikliai = tai, ko reikia.

bellapierre-contour-and-highlight-kit-ojnd-1

Kompanija siūlo du rinkinius, tik skirtingų spalvų – tamsesnį ir šviesesnį. Žinoma, jog mano yra šviesusis!

bellapierre-contour-and-highlight-kit-ojnd-6

Lygiai taip pat kaip ir praėjusią savaitę, taip ir šią noriu paminėti tai, kas matyti ant pakuotės – šie Bellapierre rinkiniai yra apdovanoti žurnalo „Natural health“ kaip geriausi 2014-taisiais!

bellapierre-contour-and-highlight-kit-ojnd-4Atsidarome gražiąją dėžutę ir randame visą turinį – man patiko tai, jog viskas nėra sumesta, o gražiai sudėliota į specialius langelius!

bellapierre-contour-and-highlight-kit-ojnd-7

Pagyros keliauja dar dviem dalykams – produktų pakuotėms, kurios džiugina patvarumu, kokybe ir patogumu nešiotis visur su savimi.
Sekantis – kompanija, matyt, kad pagalvojo apie tai, apie ką daug kas nesusimąsto – ne kartą esu minėjusi, jog mineralinė kosmetika turi įvairiausių galimybių – produktus galima naudoti ne vien vienai paskirčiai! Tad.. du šepetėliai, esantys rinkinyje, yra didžiulis gėris – vienas veido padengimui, o kitas, galime galvoti, jog kontūravimui ir įšviesinimui, tačiau pridėti galime ir tai, jog puikiausiai pasitarnauja akių makiažui!

bellapierre-contour-and-highlight-kit-ojnd-9Tiesa – visi produktai galioja 36 mėnesius nuo pakuotės atidarymo dienos, tad gali drąsiai ilgai džiaugtis!

O dabar, manau, būtų pats laikas įvertinti rinkinį atsižvelgiant į tai, kaip darbuojasi produktai!
Pirmoji nuotrauka, kaip jau įprasta – aš be makiažo, kad matytumėme, su kuo turiu darbuotis!
Jei planuojame padengti visą veidą sausa pudra ir apsieiti be makiažo pagrindo, tuomet jį reikėtų gerai nuvalyti, tonizuoti ir aplikuoti gerą drėkinamąjį kremą. Puiku, jei jis nėra tas, kuris akimirksniu susigeria.

bellapierre-contour-and-highlight-kit-ojnd-20

Straipsnio pradžioje buvau palikusi nuorodą į dar vieno Bellapierre rinkinio apžvalgą ne veltui – šio makiažo atlikime naudojau  vieną priemonę būtent iš ten – tai natūralusis makiažo pagrindas, kuriuo slėpiau tik tai, ką reikia slėpti – paakius, raudonus kapiliarus ir viskas. Tuomet darbavausi su biria pudra. O taip, prireikė ne vieno sluoksnio, tačiau rezultatas gavosi štai toks – maskavimas nenusileidžia kitoms įprastoms kreminėms priemonėms!

bellapierre-contour-and-highlight-kit-ojnd-21

Sekantys žingsneliai – veido kontūravimas ir įšviesinimas. Patikėkite manimi, kontūravimo priemonė yra labai pigmentuota, tad užtenka vos lašelio, kurį ir tai išlyginu ant popierinės servetėlės – tik tuomet dengiu norimas vietas.  Įšviesinančioji priemonė gali būti apgaulinga – atrodo, dengi dengi, o dedasi tik šviesi spalva, ir tai vos matoma, bet… daug kas priklauso nuo apšvietimo – ji labai gražiai blizga, taip delikačiai, nerėžiančiai akies.
Kaip matai, pasidarbavau tik ką aprašytomis priemonėmis ir ant akių vokų.

bellapierre-contour-and-highlight-kit-ojnd-22

Ir.. laikas paskutiniems štrichams! Antakius formavau taip – pasidariau trafaretą naudodamasi savo pieštuku ir tuomet užpildžiau tuščius tarpelius būtent kontūravimo priemone! Gerai, nenustebinau… o matai lūpdažį? Padengiau natūralų lūpų balzamą ir ant viršaus papudravau teptuko pagalba taipogi kontūravimo priemonę.
Dar vienas įdomus mineralinės kosmetikos ypatumas – sudrėkinus galima išgauti kai ką fantastiško. Pasidariau lengvą akių pravedimą, vėlgi, su kontūravimo priemone – pašlapinau savo šepetėlį ir brėžiau 🙂

bellapierre-contour-and-highlight-kit-ojnd-25

Na… ir kaip gi Tu vertini?

bellapierre-contour-and-highlight-kit-ojnd-23Makiažas išliko ilgai – žinoma, korekcijų reikėjo po maždaug 5 valandų, bet ar gi tai yra problema, kai žinai, jog visiškai nekenki savo veidui, nekemši porų ir kitaip jo neerzini? Pasiteisina visiems odos tipams, kadangi pudra ne tik kad neišryškina sausumų, bet ir apskritai nėra matoma ant veido!
Mano didžiausios pagyros šiam rinkiniui, kadangi su didžiausiu džiaugsmu naudoju kone kiekvieną dieną bent ką nors – ar šepetėlį, ar pudrą (ji visuomet su manimi!), ar… žodžiu, tikrai kažką 🙂

Drąsiai rekomenduoju visoms išbandyti ir įsimylėti šią Bellapierre kompaniją!

Kur rasti? www.dijora.lt
Kaina? 40,00 EUR

2 Comments

Add Yours

Parašykite komentarą