Beauty Box iš loveby.ee

Labas!

Viskas, savaitės pabaiga! Šioji buvo palyginus rami, bet tuo pačiu įdomi ir netgi kiek įkvepianti dar daugiau veikti ir mokytis, o labiausia paskatino daugiau skaityti – nekantrauju turėti daugiau laiko, kurį galėčiau skirti vartomiems puslapiams. Be to, man pasisekė, nes rankose puikavosi netgi dvi grožio dėžutės, o šiandien apie antrąją ir papasakosiu. Paprastai kalbant – Estijoje atsidarė naujoji internetinė parduotuvė, kuri kiek žiūrinėjau, siunčia ir į Lietuvą bei leidžia apsimokėti Paypal sistema. Pasiūla įvairi ir kiek mažiau tradicinė, lyginant su kitomis – pavyzdžiui, galime rasti Foreo kompanijos gaminių, taip pat visą asortimentą Batiste sausų šampūnų, Clinique makiažo priemonių, neapsieita ir be populiariųjų TIGI, Real Techniques, Invisibobble, kas pas mus taip pat perkama. Atrodo, kam gi čia pristatinėti parduotuvę, kurios nėra Lietuvoje, ar ne? Visgi, man yra džiaugsmas, jog pasaulis kaip ir nebeturi sienų interneto dėka ir pabandžius apsimesti kliente, pamačiau, kad siuntimas nieko nekainuoja. Viliuosi, kad kuo toliau, tuo daugiau LoveBy turės įvairiausių kompanijų ir prieinamomis kainomis galėsime rasti tai, ko čia su žiburiu nėra.
Dėžutė atkeliavo su noru prisistatyti ir pasirodyti pasauliui, tad noriu ir jus supažindinti arčiau.

Pradėkime! Dėžutę pasiėmiau iš Omniva paštomato ir manau, kad jei kada susigundysi ką pirkti iš naujosios internetinės parduotuvės, būtent į vieną iš paštomatų ir atkeliaus Tavo siuntinys 🙂

loveby beauty box february ojnd

Greitai nuėmiau burbuliukus ir tikrai likau sužavėta dėžutės dizainu – ryškus, mielas ir toks, kad net gaila būtų išmesti :))) Taipogi galvoju, kad Tavo užsakytos prekės, jei tilps, atkeliaus tokioje pačioje dėžutėje.

loveby beauty box february ojnd 1

Pravėriau dėžutę ir radau šūsnį moteriškų produktų. Noriu pabrėžti žodį moteriškų, nes jie skirti Tavo rūpesčiui ir higienai. Pirmą kartą gavau tokio pobūdžio rinkinį.

loveby beauty box february ojnd 2

Pirmasis mano rankoje – gaivumo suteikiantis dezodorantas, skirtas, kaip supratau, ne pažastims, o moteriškiems reikaliukams. Įdomu ir… niekada nenaudota!

loveby beauty box february ojnd 5Sekantis – prausiklis, taipogi dedikuotas švarai intymioje zonoje.
Manau, pastebėjai, kad laužausi kalbėdama šia tema, tad tikrai nemanau, kad sulauksime apžvalgos 😀

loveby beauty box february ojnd 3Labiausiai mane nudžiugino būtent Batiste sausas šampūnas, kvepiantis vyšniomis – šią kompaniją aš mėgstu ir nors retai naudoju tokio pobūdžio priemones, visgi, renkuosi būtent Batiste. Šis fantastiškai kvepia ir savo efektyvumu nė kiek nesiskiria nuo kitų (išbandyta!).

loveby beauty box february ojnd 4

Dar vienas daikčiukas, kuris skirtas toms dienoms, kai labiausiai norim šokoladuko. Patiko pats įpakavimas, kuris toks mergaitiškai smagus ir puikiausiai pasitarnaus dar ne kartą.

loveby beauty box february ojnd 6

Paskutinioji dovanėlė – lūpų kaukė, kurią ir jūs galite laimėti dar vykstančiame konkurse ojeinoriudar facebooke paskyroje. Turiu ne vieną ir galvoju, kad jau savaitgalį išbandysiu ir papasakosiu, nes visos matome, kokios populiarios yra 🙂

loveby beauty box february ojnd 7

Paskutinis dėžutėje buvo ištrauktas raštelis, kuriame buvo rašoma tai, kad kompanija nori prisistatyti mums, rinkinys sudarytas iš priemonių, kurias parduoda ir… susigundžiusioms ką nors įsigyti, skelbia nuolaidos kodą „Valentine“, suteiksiantį -10%.

loveby beauty box february ojnd 9

Dėžutė dar ir kaip neįprasta, bet nudžiuginusi – labai miela, jauki ir moteriška. Smagu, kad kompanijos atsižvelgia ne tik į mūsų rinką, bet ir į mus, blogeres, geriausiai paskleidžiančias visas naujienas!!! :))) Ačiū labai :))))

Susidomėjai? spausk čia: www.loveby.ee

Parašykite komentarą