Avon | Putlinamasis lūpų blizgis „3D“

Labas!

Grįžusi po atostogų ir vėl įsivažiavusi į savo ritmą, jaučiu, kad ne tik, jog esu kupina energijos, bet ir nusiteikusi galų gale įvykdyti kelias savas idėjas. Pastaraisiais mėnesiais gyvenimas stebina savomis staigmenomis, atvesdamas į kasdienybę įvairiausius žmogeliukus, kurių keletas nuvilia, o kiti… stumia judėti tik į priekį ir nuvyti savas baimes. Taip išvykusi pasiilsėti į Gran Kanariją, praleidusi kelias dienas su savimi, jaučiu, kad išvijau daugelį baimių ir pajutau, jog užtenka vos kelių priemonių kasdienai susikurti makiažą. Viena iš jų pastaruoju metu yra Avon | Putlinamasis lūpų blizgis „3D“.

avon plump it lip gloss ojnd

Pamėgau lengvas priemones, kurios suteikia subtilų grožį, neperkrauna viso vaizdą lyg jį apsunkindamos. Blizgesys, atrodo, pasirinkimas neblogas, tiesa? Štai kaip kompanija pristato:

Trimatis blizgis putlina, užlieja žvilgesiu ir drėkina lūpas. Papildytas vitaminais A, C ir E. Sukelia dilgčiojimą, lūpos atrodo putlesnės.

Trumpai ir aiškiai, to ir užtenka, tiesa?
Kiekis kaip ir standartinis tokio pobūdžio priemonėms – viso 7 ml, kurių man užtenka bent jau mėnesiui, jei ne keliems (aišku, viskas čia labai individualu!).

avon plump it lip gloss ojnd 1

Spalvų pasirinkimas – 5 atspalviai, o manasis turimas vardu „pink pout“. Manau, kad šis lūpų blizgis ir būtent minėtoji spalva yra vienas didžiausių bestselerių daugelį metų! Pamenu, pirmą kartą jį atradau kokioje devintoje klasėje, o praėjus jau maždaug dešimtmečiui, blizgis, vos pakeitęs savo pavadinimą, bet ne išvaizdą ir efektą, vis dar čia.

avon plump it lip gloss ojnd 4 Pakuotė paprasta – lyg ir permatoma, leidžianti matyti, kiek liko priemonės, tvirtai užsisuka, yra nedidukė, talpina savyje aplikatorių, kuris, mano nuomone, yra patogus – lengvas, lankstus teptuko pavidalu, padedantis padengti priemonę lygiai, greitai ir paprastai, be jokių didžiulių pastangų.

avon plump it lip gloss ojnd 7 Kvepia maloniai ir vos juntamai, gaiviai, lyg kokiomis mėtomis su vanile.
Tekstūra taip pat man patinka – lengvai paskirstoma, vos lipni ir iš karto lengvai šaldanti! Kaip gi putlinamasis blizgis be tokio pojūčio? Nepastebėjau, kad atsirastų koks dilgčiojimas, tačiau kažkodėl, gal dėl to pavadinimo haha, jaučiu, jog lūpos lengvai putlesnės.
Suteikia lūpoms šviesumo, blizgesio, kuris primena veidrodinį efektą.
Išlieka kelias valandas, paslepia išsausėjimus, tuo pačiu pagelbėja lūpoms, jei išsausėja – kur kas minkštesnės ir apsaugotos sluoksniu.

avon lip plump ojnd

Išvados tokios – man patinka ir su mielu noru naudoju kasdien, ypatingai man gražiai žiūrisi su lengvu makiažu, tokiu „no makeup makeup“, o dar tas lengvas šviesus rožinis atspalvis, lengvai pabalinantis lūpas… 🙂
Juokas juokais, bet sukelia mažą priklausomybę!

Kur rasti? avon.lt 
Kaina? 6,30 EUR (dažnai taikomos nuolaidos)

Parašykite komentarą