ARTISTRY | Rinkinys antakiams „Signature color“

Labas!

Kad kas žinotų, kaip vakar apsidžiaugiau sulaukusi prašymo nufilmuoti video ir parodyti savo antakių dažymo įmantrybes! Manau, mano ištikimiausios skaitytojos žino, kad ilgą laiką ši tema buvo tabu ir visos senos nuotraukos man tiesiog akis bado, tačiau dabar galvoju, kad visai neblogai „įkirtau“ savo techniką, nors ir ji ne visuomet pasiteisina. Ko mums reikia? Ypatingai gero ir Tau tinkamo antakių šepetėlio (turiu numylėtinį ir tik su juo dažausi, tuomet galiu garantuoti gerą rezultatą) bei priemonių, kurios gerai atlieka savo darbą ir ilgai išlieka. Neseniai mane pasiekė ARTISTRY | Rinkinys antakiams „Signature color“, kuris tikrai tapo vasario mėnesio vienu geriausių atradimu. Pasikalbėkim plačiau?

artistry brow kit ojnd

Su Amway kompanija esu šiek tiek pažįstama ir produktai man vieni patinka, o kiti taip ir neranda kelio į mano širdį… Gavusi makiažo priemonių rinkinį pamaniau, kad bus dar vienas šansas jiems įrodyti, kad yra verti dėmesio. Štai kaip rinkinys pristatomas:

artistry brow kit ojnd 5

Suteikite formą, išlenkite, pakelkite ir padailinkite antakius su šiuo kompaktiniu 7 viename ARTISTRY SIGNATURE COLOR™ rinkiniu antakiams. Apsispręskite akimirksniu ir būkite pasiruošusios korekcijai visur ir visuomet. ARTISTRY SIGNATURE COLOR™ rinkinys antakiams – tai tikrai pagrindinis daiktas jūsų rankinėje. 
Į šį patogų ir kompaktišką rinkinį įeina:

  • Du Esresso ir tamsiai pilko atspalvio šešėliai
  • Formavimo vaškas
  • Pincetas
  • Kampinis šepetėlis
  • Antakių šepetėlis

Taip, ant pakuotės pavaizduota, ką gi galime rasti ir galiu pasakyti, jog jei nebūčiau visko detaliai apžvelgusi, tikrai nebūčiau radusi to paslaptingojo stalčiuko su įrankiais! Tereikėjo surasti kurgi jis atsistumia, haha – iš šono, lengvai trauktelint 🙂

artistry brow kit ojnd 6

Bevartant pakuotę pastebėjau du aspektus, pirmas – ji tvirta, tačiau ganėtinai sunkiai atsidaro, reikia įdėti šiek tiek pastangų, antras aspektas už ką visuomet pagiriu kompanijas – man patinka matyti datą, nurodančią kada gi buvo pagamintas produktas. Šis Artistry rinkinys visai šviežias – lapkričio 9 dieną pamatė saulės šviesą.

artistry brow kit ojnd 3Viso rinkinys galioja ganėtinai įprastą laiką – kompanijos trumpina laikotarpius ir teigia, kad rinkinys geras bus 12 mėnesių nuo pakuotės atidarymo dienos.

artistry brow kit ojnd 2

Seniai esame sutarusios, kad makiažo priemonių sudėčių nenagrinėju, bet visuomet palieku nuotrauką, kurioje gerai viskas matyti:

artistry brow kit ojnd 1

Kai pasisuka kalba apie antakių rinkinius, visuomet žiūriu, kad būtų bent jau dvi spalvos ir vaškas, be kurio neapsieina nei vienas mano antakių makiažas, nors čia jau ganėtinai individualus reikalas. Čia tai ir galime rasti – jis puikuojasi per vidurį, o vašką iš šonų glaudžia šviesi ir tamsi spalvos.
Kalbant apie tai, ką randame stalčiukyje – šepetėlio nenaudoju, priežastį kodėl nurodžiau, tačiau šukutės praverčia, jei netyčia pamirštu savas namuose, o reikia sušukuoti merginos, kuriai darau makiažą, antakius.
Pincetas pasirodė kokybiškas ir jam priekaištų neturiu – didesnis jis negali būti, tačiau norėtųsi vien dėl patogumo atžvilgio.

artistry brow kit ojnd 9

Nufotografavau ir šešėlių bei vaško pigmentacija – gera, tiesa?
Nepastebėjau, kad byrėtų dažant, kad nesisklaidytų ar kažkas panašaus – viskas man pasiteisino 🙂

artistry brow kit ojnd 10

Gaila, nesu padariusi nuotraukos „prieš“, tačiau mano antakiai nelabai ir keičiasi laikui bėgant, tad pasidalinsiu senesne fotografija, jog pamatytumei, kiek darbo kasdien turiu:

rimmel bb cream 9 in 1 light medium ojnd 11

Su antakių pradžia viskas gerai, tačiau „skylės“ galiukuose manęs nedžiugina, tad… prieikime prie pasakojimo apie mano antakių dažymąsi: pirmiausia aš juos gerai prašukuoju savo šukelėmis, tuomet piešiu liniją palei antakių augimo liniją su vašku, jo dar papildau ir piešiu trafaretą ties galiuku. Tuomet – šviesus šešėlis prie vidinio akies kampučio ir nuo maždaug viduriuko dengiu tamsų, jo pasluoksniuoju tapšnojamaisiais judesiais, kad daugiau priliptų, viską dar kartą prašukuoju taip sulygindama ir … tadam! Antakiai gražūs su mano riebia oda išlieka iki pat tos akimirkos, kai prieš miegą plaunu makiažą.

artistry brow kit ojnd 12Manau, daugiau nereikia nieko pridurti, taip? Patiko ir su mielu noru naudoju kasdien, o pagal viską sprendžiant, dar ir ilgam užteks.

Kur rasti? www.amway-lithuania.com
Kaina? Labai nemaža – apie 40 EUR

Parašykite komentarą