Ariana Grande | Sweet like candy

Labas!

Galvoju, jog viskas, kas mus gyvenime supa, turi teikti mums džiaugsmą ir tik geras emocijas. Per savo ilgus pragyventus metus aš labai daug ko atsisakiau – matyt, daugiausiai pačių žmonių, kurie neigiamai veikė mano pasirinkimus ir mąstyseną, nuodydavo nuotaikas. Kartą pasirinkau klaidingai – atsisakiau savo geriausios draugės, nes užpykau už tai, ko ji dar negalėjo suprasti, nes nebuvo patyrusi. Buvo sunku, tikrai sunku, tačiau dabar šypsausi iki ausų, kuomet žinau, kad ji yra vėl mano gyvenime. Niekas jos negalėjo pakeisti per metus mūsų tylos ir aš jaučiausi tikrai labai vieniša. Dabar galiu sayti, jog turiu viską viską ko man tik gali reikėti. Kartais atleidimas yra pati geriausia dovana sau – išbandyk tai ir pamatysi, kaip viskas pasisuks dar geresne linkme.
Su daiktais yra kitaip – kai kuriuos labai pamilstu ir ilgai negaliu atsisakyti, tačiau vėliau norisi kažko naujo, bet jeigu kalbėtume konkrečiai apie kvepalus – nors jų pavadinimai ir keičiasi, tačiau pagrindinės natos išlieka tokios pačios – atspindinčios mane! Pastaruoju metu mano rankinėje yra vieninteliai, kurie lydi kad ir kur bekeliaučiau. Tai – Ariana Grande | Sweet like candy.

ariana-grande-sweet-like-candy-ojnd

Taip, juos turiu neseniai, bet vos nuo pirmo purkštelėjimo supratau, kad jie bus tie, kuriuos mylėsiu iki paskutinio lašo. Apskritai kalbant apie pačią Arianą Grande – ji man patinka ir džiugina tuo, jog pasaulyje turime labai gražų balsą, kuris gali dainuoti netgi dar gražiau, kai muzika nutyla. Kaip ir daugelis pop žvaigždžių, Ariana neatsiliko ir išleido savo kvepalus, kurie mano nuomone, idealiai atitinka ją.
Štai kaip jie pristatomi:

ariana-grande-sweet-like-candy-ojnd-1

Karamelizuotos gervuogės, sultingos Italijos bergamotės, kreminės kašmyro ir medienos natos bei subtilūs gėlių niuansai – Jūs liksite pavergtos šio aromato kompozicijos… Pagrindines natas sudaro aksominiai Creme de Cassis (juodųjų serbentų skonio likeris), dangiškai purūs zefyrų ir gundantys vanilės akordai. Skiriamasis kvepalų buteliuko bruožas – rausvas matinis paviršius ir baletą primenantis švelnus pukų kamuoliukas. Tai tarsi papuošalas, kuris sužadina jausmus savo gundančia moteriška išvaizda.

Man vien perskaičius aprašymą jau norisi ko saldaus ir cukrinio – kad ir tų pačių guminukų! Besidomėdama šiais „Sweet like candy“ pamačiau, kad Ariana Grande turi dar vienus kvepalus savoje kolekcijoje, kurie kiek brandesni, pripildyti muskuso, medienos ir vaisių. Visgi aš noriu saldainių!

Besidominčioms sudėtimis ar turinčioms tam tikrų alergijų kvapiosioms medžiagoms, pateikiu nuotrauką su ingredientų sąrašu:

ariana-grande-sweet-like-candy-ojnd-2

Tikras melas tai, jog sakoma, kad kvepalai neturi galiojimo laiko! Turi dar ir kaip, o būtent šie Arianos kvepalai galioja 36 mėnesius nuo pirmojo papurškimo, tad džiaugtis gali į valias ir net pataupyti tam tikroms progoms 🙂

ariana-grande-sweet-like-candy-ojnd-4

Kvepalų kiekis pasirenkamas pagal savus poreikius – dažniausiai renkuosi 30ml, kadangi juos itin patogu nešiotis su savimi, bet kai jau noriu save palepinti – be 50ml, o geriausiu atveju – 100ml, tikrai neapsieinu. Šį kartą mano rankose – optimalus viduriukas.

ariana-grande-sweet-like-candy-ojnd-3

Kai tik išsipakavau šiuos kvepaliukus, likau labai sužavėta – aišku, jog daugelis buteliukų yra įdomūs ir gražūs, bet kad būtų mieli, ypatingai TOKIE mieli dar niekada neteko matyti! Ypatingai tas pūkuotas burbuliukas suteikia daug pačiai pakuotei – jei nepatinka ar trukdo, drąsiai gali jį nusegti. Aš jį turiu ir su džiaugsmu išsitraukiu viešoje vietoje „Sweet like candy“ ir stebiu aplinkinių žvilgsnius :))
Pats buteliukas irgi gražus – grafiškas, nepermatomas ir vos švelniai rožinis.

ariana-grande-sweet-like-candy-ojnd-5Šiuos kvepalus aš labai labai myliu. Jie kvepia saldžiai, bet neįkyriai, tad tinka visoms progoms – kasdienai, renginiams ar šventėms. Tiesa,  galėtų išsilaikyti kiek ilgiau, tačiau tikrai nėra problema atšviežinti kvapą ir purkštelti kelis kartus dienos bėgyje.
Kvepia it tikras saldainiukas ir puikiausiai pakelia nuotaiką, neapsunkina, o pati išvaizda dar ir priverčia nusišypsoti :)))
„Sweet like candy“ įrašomi į mano mėgstamųjų sąrašą ir rikiuojasi šalia kitų salduolių – Lanvin „Marry me“ bei Prada „Candy“, kurie jau yra visiškai „etatiniai“ ir dažniausiai man dovanojimi gimtadienių proga.

Kur rasti? „Douglas“ fizinėse arba internetinėje parduotuvėje čia (nuoroda į produkto puslapį): www.douglas.lt
Kaina (už 50ml): 39,95 EUR

Parašykite komentarą