Advento kalendorius! 13 ir 14 dienos

Labas!

Išprotėsiu, kokia darbinga manęs savaitė laukia – tiek apžvalgų, tiek visko turiu papasakoti, o dar laukia tikrai vienas filmavimas, dar į Vilnių kelionė. Ojėj, reikia tik viską suspėti. Tad dirbu išsijuosdama, visur lakstau – bet toks gi tas prieššventinis metas, ar ne? :)Ir dabar supratau, kad šiandien dar nieko nevalgiau…
Vakar leidau sau pasiilsėti ir truputėlį atsipūsti nuo visko – man jau vyras dažnai pataria, kad gal pasidaryčiau minimalias atostogas? Manau, gal ir sugalvosim kažką per Kalėdas, na, arba kalbėsimės paprasčiausiomis temomis – tiesa, Kalėdas ir Kūčias sutiksiu pas savo mylimiausiąją šeimą – žiauriai nekantrauju, nes visi taip suartėjome, kad rimtai, sunku dabar gyventi tolėliau nuo visų ir palaikyti ryšį tik telefonu. Bet.. taip dar labiau vertinu tą laiką, kuomet būnu su šeima.
O šiandien noriu jums papasakoti, ką gi radau vakar ir šiandien savo dovanėlėse iš netgi trijų advento kalendorių – tikrai žiauriai fainos smulkmenėlės!
Pradedam nuo.. vakar ? 🙂

DSC06271 copy

Ganėtinai nemaži pakečiukai, ar ne? 🙂
Ant Mildos paketėlio buvo užrašyta štai kas:

DSC06274 copy

Ak, kad tų žvarbių vakarų mažai – niekas nežino, kaip stipriai aš laukiu tos žiemos, kuomet pilna baltų pusnių, krenta snaigės ir viskas tampa be galo jauku. Na, tikiuosi, būsiu palepinta per Kalėdas – kaip gi Kalėdos be sniego???

Išpakavusi radau štai ką!

DSC06277 copy

Iš The body shop – lūpų balzamas braškių kvapo. Dievužėli – kvapas nuostabus! ir ta kreminė konsistenica, ant lūpų jaučiamas vasaros aromatas, o ir spalva graži – lūpos tampa balkšvesnės, tokios mielos… Manau, neužilgo papasakosiu apie šį dalykėlį, nes labai jį pamilau 🙂
Toliau – nuo Karolinos gavau didelę eglutę – saldainį. Puikiai tiks, kuomet prasidės „traukuliai“ kaip noriu ko nors saldaus. Dažnai taip būna… Ir knygos skirtukas, kuris priverčia susimąstyti apie save pačią 🙂
O nuo Mildos – anticeliulitinė kūno kaukė. Manau, šį dalykėlį pasaugosiu iki pavasario, kuomet rimtai susiimsiu savo figūros atžvilgiu, nors jau ir dabar stengiuosi truputėlį save pariboti.
Ant Karolinos lapelio buvo užrašyta štai kas:

DSC06281 copy

Šis lapelis būtų tikęs labiau šiandienai, nors ir vakar vakare nemažai paplušėjau – dariau keletą dalykėlių dovanėlėms, savo ištikimiausios skaitytojoms – o, kaip tikiuosi, jog joms patiks.
Šiandien tai tikrai pradėjau viską planuoti, nes žinai, norisi susitvarkyti visas skolas prieš Naujuosius :))) Todėl ir jūs daug skaitysite, haha.

O šiandien ryte, prieš išvažiuodama į miestą, radau tokias dovanėles:

DSC06284 copyAnt Mildos pakuotės buvo užrašyta, jog tai – jos manija. Hm… buvo labai įdomu, kadangi ne taip jau gerai pažįstu ją, o dėl ko Milda pametusi galvą man labai labai smalsu!

DSC06286 copy

Ir išpakavusi radau štai ką!

DSC06288 copy

Nuo Karolinos – šaltalankių aliejus/sviestas. Būtinai panagrinėsiu, kas tai per dalykėlis – ar jį naudoti kaip vitaminus (t.y. gerti) ar galima panaudoti ir plačiau – pavyzdžiui, ant plaukų ar kaukių gamybai ? 🙂 Žinot, merginos, labai tinka tas posakis – kuo mažiau rūpiniesi, tuo viskas būna geriau – taip yra ir su mano sveikata – negeriu jokių vitaminų, neturiu laiko pasportuoti (nors apie rytinę ar vakarinę jogą tikrai dažnai susimąstau), o jaučiuosi – puikiai!
The Body Shop dėžutėje radau muiliuką. Na… nesu aš didelė mėgėja – nelabai rūpi, su kuo rankas plaunu, tačiau manau, kad puikiai ši širdutė papuoš naujųjų namų muilinę – žinai, vakar kaip tik pasidėjau rankų kremą su dozatoriumi prie savo muilinės – puiki idėja tam, kad rankos būtų visuomet gražios  🙂 Manau, išlaikysiu šią idėją ir iki naujųjų namų, kad visi būtų sveikomis rankytėmis!
O nuo Mildos gavau veido kaukę – žiaaaauriai nekantrauju ją išbandyti, nes tai yra dalykas, kurio nesu bandžiusi ir apskritai, nemačiau Lietuvoje! Milda, jei skaitai šį straipsnį, prašau, pakomentuok – iš kur gavai!!!

O ant Karolinos lapelio radau štai ką:

DSC06292 copyHm.. jau straipsnio pradžioje paminėjau, kad dar nepusryčiavau, tad galima sakyti, jog neklausiau Karolinos – bet nieko tokio baisaus, ar ne? 🙂 Labiausiai mėgstu ilgai pusryčiauti šeštadieniais – vyro tėtis užsiprenumeravęs „Lietuvos rytą“, tad tądien būna krūva laikraščių, kuriuos būtina perskaityti – ir apie gyvenimą, ir apie kriminalus, ir šiaip apie tai, kas valstybėje darosi. Tada jau sėdžiu gerą valandą, kol viską perskaitau – na, tokie jau mano tinginio savaitgaliai…

Tokios buvo mano šios dvi dienos! Nekantrauju atidaryti likusias dovanėles… Žinau, kad tikrai būsiu palepinta 🙂

2 Comments

Add Yours

Parašykite komentarą