Advento kalendoriai! 1 ir 2 dienos!

Labas!

mano šių metų šventės bus tikrai labai įspūdingos! Pradėkime nuo to, jog Kalėdos – tai geriausia metų šventė, kuri galėtų tęstis kiaurus metus – dievinu žaisliukus, eglutes, dėl lempučių iš viso mirštu, būtinai žiūriu „Vienas namuose“ ir… gyvenu vien tik džiaugsmu, dalinuosi šiltomis emocijomis ir mažais gerais darbais 🙂
Tai šventė, ilgai trunkanti, kuri man yra žymiai svarbesnė už mano gimtadienį, kurio, realiai galėtų net nebūti – dievinu dovanoti!
bet šiandien mes apie… dovanas man! Tiesa, ne visas – šiuo metu turiu netgi du advento kalendorius, įsivaizduoji? Vienas nuo mylimiausio vyro, kuris nugriebė pačią paskutinę dėžę iš The Body Shop ir nuo Karolinos iš http://baltijosgrozis.lt. Dar viena dėžutė turėtų mane pasiekti galbūt po rytojaus, nuo Mildos iš https://ramblingbeauty.squarespace.com.
Matai, kaip man pasisekė? Daugiau nei 72 dovanėlės, po 3 kasdien!
Noriu pasidalinti savo džiaugsmais ir parodyti, kas gi slėpėsi 🙂

Pradedam!

Matai, kaip viskas tobula? Kaip šilta ir jauku? Kaip viskas dėmesingai supakuota? 🙂 Žinok, tai yra pats baisiausias mano kantrybės išbandymas, kadangi aš esu bevalė ir neturiu kantrybės!!! Man taip knieti viską iš karto išpakuoti, kad Dieve, padėk, vos laikausi… VOS.

adventDSC04999

The Body Shop dėžutę gaunu jau ne pirmą kartą – mano dėmesingasis vyras kadaise pamatė mano komentarą po The Body Shop nuotrauka facebook’e, kad labai noriu šios dėžutės ir… gruodžiojo pirmąją prieš kelis metus ant spintelės radau nuostabią dėžutę.. ir.. tą kartą neišlaikiau – Gruodžio 12-tąją viskas buvo jau išpakuota, o per Kalėdas paklausiau „o tai dovanų negausiu?“ 😀 Taip, aš esu baisus žmogelis.
Su Karolina visai neseniai sutarėme, jog apsikeisime – suma buvo 20 EUR, tačiau supratome, kad ją viršysime, tad galų gale ir aš nieko neskaičiavau. Tikiuosi, ir ji pasidalins savo įspūdžiais 🙂

adventDSC05005

Na ką, pakuojame pirmąją dieną? 🙂 Viena pailga dėžutė iš TBS ir mažas maišiukis, kuriame slepiasi Karolinos dovanėlė. Plėškime greičiau!

adventDSC05010

Ir išpakavusi dovanėlės radau štai ką – iš The Body Shop nuostabiai kvepiantį ir dar blizgantį kūno losjoną su mylimomis spanguolėmis (kvapas – beproto skanus!!! Toks kalėdiškas!), o nuo Karolinos – rankų kremą iš Essence. Sekmadienį, kai ieškojau jai dovanėlių, pati užmečiau akį į šį produkčiuką, ir jau stvėriau jį imti sau, bet susilaikiau nuo šios baisios pagundos nuolatos leisti pinigus. Ir ką, gavau dovanų!!! Kvepia irgi labai skaniai :)))
Ir.. jos pakuotėje radau štai tokį užrašiuką – „Labas, čia Kalėdų senelis. Nuo šiandien kiekvieną dieną iki Naujųjų metų Tave džiuginsiu“. Tikiuosi, kad Karolina, jei skaitai, nesupyksi, bet.. man tai pasirodė taip mielai vaikiška. Dieve, taip fainai – per tą savo subrendimą pamiršau jau, kaip gera buvo būti vaiku ir kaip aš laukiu Kalėdų… AČIŪŪŪ! Ačiū ne tik už dovanėlę, bet ir už šiuos prisiminimus, kuriuos sukėlei 🙂

adventDSC05016

Antroji dienelė dar viena mažytė dėžutė iš The Body Shop ir vokelis nuo Karolinos. Pačiupinėjau – minkštas! Išpakuojam? Išpakuojam!

adventDSC05023

Ir radome štai ką – iš The Body Shop – kremukas veidui su vitaminu E – pamenu, teko naudoti ir netgi jį buvau radusi pirmojoje dėžutėje, kurią gavau. Žiūrėsime, kaip oda draugaus su šiuo produktu šiais metais 🙂
Nuo Karolinos – putos voniai ir skirtukas, kuris turi labai gražų užrašą „Juokas trumpina atstumą tarp širdžių“. Žinot, ko gaila? Neturiu vonios. Nei savo namuose neturėsiu, nei kur dabar gyvenu, nei pas mamą. Bet… tikiu, kad rasiu būdą kaip panaudoti :))) Labai mielas įpakavimas, o dar iš Lavera nieko nesu bandžiusi!

adventDSC05030

Ir, taipogi, vėl užrašiukas… 🙂
Padarysiu tai rytoj, nors ir šiandien padariau kokius 5 kartus – ką daryti, jei žandai patys kyla į viršų??? 🙂

adventDSC05037O rytoj… mūsų laukia dar štai tiek! Tikiuosi, ir Mildos dovanėlės greitai papildys gretas, tik nežinau, kaip čia viską sutalpinsiu į nuotrauką, hehe 😀 

adventDSC05040

Esu labai patenkinta savo dovanėlėmis 🙂 O kaip Tau? Juk žavios, ar ne? Gal ir Tu sugalvojai ką nors panašaus su savo bičiulėmis???

4 Comments

Add Yours

Parašykite komentarą