3 ADVENTO KALENDORIAI! 8 ir 9 dienos ♥

Labas!

Atrodo, jog savaitės bėgyje mes spėjame paliesti labai nemažų temų – ir draugystę, ir charakterį, ir požiūrį ir… manau, kone viską, kas sukasi mano galvoje ir ką noriu, kad žinotumėte ir jūs! Bet.. vis nepakalbam apie šv. Kalėdas, kas ir yra baisiausia – rašau ir rodau savo Advento kalendorius, o kalbu kažkokius pamąstymus. Viskas, nuo dabar šie straipsniai apie dovanėles bus jaukūs ir šilti, sutariam?
Ką gi norėčiau jums pasakyti apie šventes, kurias labai dievinu? Tai, kad nuo pat kokios 9 klasės, švenčiu kaip reikalas ir visus džiuginu (turbūt?) savo rankų darbo dovanėlėmis ir visiškai be jokio susitarimo atneštais gardėsiais – žinoma, jog karaliauja keksiukai! Metams bėgant, to laiko, kurį norėčiau praleisti virtuvėje, labai mažėja – esti darbų, kuriuos privalu padaryti, bet tikrai tikiu, jog ateinantį atradienį būsiu ką paruošusi savo kursiokėms, kurias pradedu pamilti to visai nesitikėjusi… Norisi daryti gera visiems, tad iškepsiu ne tik joms, bet ir keliais daugiau, kad galėčiau pavaišinti atsitiktinius žmones. O kokios Tavo tradicijos? Papasakok komentaruose!

Dabar.. keliaukime prie dovanėlių išpakavimo – tikrai žinau, kaip lauki ir.. grįžkime į vakar dieną, kuri buvo kur kas ramesnė, aiškesnė, su išdėliotais planais ir, kaip jau įprasta – šypsena veide, kuri tapo dar platesne pamačius, ką man sugalvojo Salomėja ir Viktorija!

advento-kalendoriai-2016-8-9-1

Pirmiausiai atidariau mažesnįjį Viktorijos paketėlį ir radau keletą L’occitane mėginukų – sakai, kas gi čia tokio, TIK MĖGINUKAI? Nekalbėk niekų – man patinka ir gerai pasitarnauja visokiose kelionėse, juo labiau, kad L’occitane kompaniją aš mėgstu ir šių produktų, kurių mini versijas turiu, nesu nei mačiusi, nei tuo labiau bandžiusi, tad bus puiki proga.

advento-kalendoriai-2016-8-9-2

Salomėja mane vėl palepino guminukais ir atvirutėje parašė visišką tiesą – ji spėjo, kad aš jau suvalgiau praeitus ir ji buvo  v i s i š k a i  teisi! Aš labai viliuosi, jog rasiu dar, nes vakar besidarbuodama suvalgiau ir gautus 😀
Mano mėgstamoji tinklaraštininkė (Meluoju, viena iš mėgstamiausių, nes nemeluosiu – skaitau dažniausiai tik 3 blogus – Viktorijos, Salomėjos ir … o vat nesakysiu!) džiugina veido kauke ir jau pradedu galvoti, kad man jų užteks labai ilgam ir tai yra tikrai gerai.

advento-kalendoriai-8-ir-9-dienos-1

Šiandien sau leidau pasiilsėti, tiksliau – ramiai padirbėti ir neskubėdama nuėjau prie savo mėgstamiausiojo kampelio namuose su kavos puodeliu rankoje ir po savų paieškų radau šiuos paketėlius:

advento-kalendoriai-8-ir-9-dienos

Viktorija man suteikė progą išbandyti Lancome priemonę, kurios neteko matyti ir girdėti, tad bus visai smagu pasižiūrinėti rezultatus – kiek teko naudoti šios kompanijos produktų, juos įverintau 50/50, tad šiam suteikiu nemažai vilčių tikėdamasi, jog pateisins savo vardą 🙂

advento-kalendoriai-8-ir-9-dienos-3O Salomėja… man padovanojo tai, nuo ko pati vos susilaikiau jai pirkdama dovanėles – man taip gražiai atrodė keksiukų formelės, kad… aaah, norėjau ir sau nusipirkti, bet kaip supranti, abi mes likome be formelių, nors dabar jau galiu sakyti, kad aš tai turiu, haha! Kažkaip.. nepastebėjau, kad Salomėja mėgtų sukinėtis virtuvėje, tačiau ji negalėjo nepamatyti (tai matosi ir ant mano klubų:D).

advento-kalendoriai-2016-8-9-3Ir… dar viena kaukė! Žodžiu – mano kitų metų tikslas yra būti gražia, nes kitaip jau negaliu!

advento-kalendoriai-2016-8-9-6

Tiesa, atidariau dar ir Makeup Revolution vieną stalčiuką – pasižiūrėk, kokius grožius gavau! 3 nude atspalvio lūpdažiai, kurių viena spalva man nelabai patinka, nes yra tikrai per šviesi ir atrodo taip, lyg būčiau patepusi lūpas makiažo pagrindu ir ant viršaus uždėjusi lūpų blizgesio.. Supranti, apie ką kalbu?
Žinok, jau manau, kad esu pasiruošusi papasakoti apie Makeup Revolution lūpų blizgesius ir tą ketinu padaryti ateinančią savaitę, nes radusi raudonus, pradėjau testuoti visus ir džiaugiuosi iki šių dienų.

advento-kalendoriai-2016-8-9-9Tokios mano nuotaikingos dienos – gražios, jaukios ir skatinančios ne tik geriau pasirūpinti veido oda, bet ir vyro bei kursiokių pilvukais! :))

3 Comments

Add Yours

Parašykite komentarą