3 ADVENTO KALENDORIAI! 17, 18 ir 19 dienos ♥

Labas!

Ar pastebi, jog metams bėgant susirasti draugų yra vis sunkiau? Tampame vis išrankesnės, atidesnės, nes… norime ar ne, nemažai blogų įvykių tenka išgyventi per tuos, kurie mus supa. Po truputį išbrauki personas iš savo gyvenimo, rūpindamasi savimi ir siekdama vieną dieną jaustis geriau. Ne, mieloji, šio įrašo nenoriu padaryti liūdnu, tik priminti, kad itin svarbu vertinti tai, ką turime šalia, atskirti gėrį nuo blogio, kartais be jokio gailesčio pasakyti „ačiū“ ir užverti duris, užkaisti arbatinuką ir atverti duris tam, kas buvo ilgai šalia, bet pamiršto, kadangi taip buvai susikoncentravusi į kažką. Žodis „draugai“ tampa labai adekvatus žodis, apimantis vos kelis asmenis, nors anksčiau manei, kad jų yra dešimtys.
Kiekvieną dalyką šiame gyvenime stengiuosi priimti kaip dovaną – ar tai būtų čežančiame popieriuje įpakuotas stebuklas – nauja pažintis, nepažįstamo žmogaus šypsena ir panašiai, ar purvais apdrabstyta pamoka, kuri mane skatina tobulėti. Visgi, žiemos šventės dažniausiai mus džiugina mielais daikčiukais, o mano namuose – netgi 3 skirtingų žmonių supakuotos smulkmenėlės, kurios man suteikia plačią šypseną. O taip, esti daug daiktų, kaip ir žmonių, kurių aš nemėgstu, tačiau gyvenime nepasakysiu, kad kažkas negerai – ar gi norisi nuvilti kažką, kas labai stengiasi?
Pasižiūrėkime, ką gi radau šeštadienį, pripuolusi prie savo dovanų kampo?

advento-kalendoriai-17-18

Pažvelgusi į Viktorijos paketėlį jau kaip ir įtariau ką galiu rasti – rankų kremą, tik nežinojau, kokios kompanijos, nors, gerai pagalvojus, mano mieloji bičiulė džiugina būtent L’occitane produkcija. Ir, kaip matai, visiškai neklydau! Rankų kremas, kurio dizainą kūrė Soledad Bravis – praėjusią savaitę kaip tik pasakojau apie lūpų balzamą iš šios limituotos linijos, labai patiko, tad smalsu, ką gi suteiks šis kremas ir ar tik nepranoks pastarojo produkto??? 🙂

advento-kalendoriai-17-18-2

Salomėjos paketėlis didesnis ir savyje talpinęs netgi kelis daikčiukus! Kaip jau nebekeista, randu veido kaukę – nebespėju jų bandyti ir apžvelgti! Geriausia, jog net nematytos kompanijos, tad gal bus šioks toks atradimas? 🙂
Ir… karštas šokoladas, kurio dar nepasidariau, nes ir taip jau su vyru esame storlaiviai, haha. Juokauju! Laukiu, kada turėsiu akimirką tik sau ir būtinai pasilepinsiu, nes žinau, kad jei tik pasidarysiu, vyras ateis ir pusę išgers :))

advento-kalendoriai-17-18-3Sekmadienis, kaip jau įprasta – diena, kurią galiu dalinti į dvi dalis – ir turininga, ir tinginiavimo – nesinori stengtis per daug, nes reikia juk ir pailsėti! Visgi, darbai sunervino, tad keliavau prie laimingojo kampo, tarp vis mažėjančių dovanėlių susiradau tas, kurios pažymėtos „18“ skaičiuku ir nusprendžiau, kad pats laikas atverti Makeup Revolution dėžės stalčių!

advento-kalendoriai-17-18-4

Super didelė Viktorijos pakuotė, dar ir sunki, tad pats laikas ją atidaryti ir pažvelgti, ką gi gavau dovanų???
O čia… putos voniai! Mielosios, pasakykit man, kas priimsite mane į svečius ir leisite pasiturkšti vonioje??? Aš vis labiau gailiuosi, kad su vyru priėmėme sprendimą turėti tik dušą…
Na, kad sunaudosiu, tai faktas, tik kiek kitaip :))

advento-kalendoriai-17-18-6

Pastebiu, jog Salomėja man stengiasi perteikti savo meilę plaukams ir, žinokit, jai labai neblogai sekasi! Šį kartą radau Aloe Vera šilką Dr. Sante kompanijos. Bus tuoj pat išbandytas, kadangi savo mylimąjį plaukų aliejuką pabaigiau ir dairausi kažko, kas jį lygiavertiškai pakeistų…
Ačiū, Salomėja!

advento-kalendoriai-17-18-8Ir… galų gale, dėmesys Makeup Revolution kompanijai! Atidariau stalčiuką ir radau dar vieną lūpų blizgesių rinkinuką. Žinokit, vienas iš jau rastų anksčiau, tapo mano favoritu ir dažnai man palaiko kompaniją, o šios spalvos jau kiek nelabai tinkamos šiam metų laikui – tikiu, jog kartu pasitiksime rudenį :))
Pasikartosiu, bet didžiausios pagyros pačiai kompanijai – džiaugiuosi, jog randu ne tai, kad pilno dydžio produktą, o netgi 3!

advento-kalendoriai-17-18-5

Ir.. šios dienos radinukas! Ankstokai grįžau namo, tad pirmas darbas, apart kavos puodelio, buvo būtent nuotraukų darymas ir išpakavimas! Uhu, 2 didelės pakuotės!

advento-kalendoriai-17-18-9

Viktorijos jau buvo kiek prairusi, tad ją pirmiausiai ir atidariau. O, Dievužėli, kokį turtą radau! Pirmiausia – negirdėtos kompanijos, antra – idealios natūralios sudėties ir trečia…. fantastiško kvapo!

advento-kalendoriai-17-18-10

Sužavėjo netgi įpakavimas, kuris atrodė toks ekologiškas, paprastas, bet tikrai neprastas – mane žavi paprasti dalykai!
Nuėmiau dangtelį ir radau mentelę. Kompanija užsitarnavo dar vieną didžiulį balą, kadangi kai nėra dozatoriaus, svarbu turėti mentelę, jei nori produktą išlaikyti kaip įmanoma ilgiau higienišką.

advento-kalendoriai-17-18-12Pasižiūrėk į konsistenciją! Tokia kieta, tačiau perbraukus ranka, jaučiasi taukmedžio sviesto granulės, kurios labai maloniai tirpsta. Kvapas labai gaivus, toks citrinų su mėtomis, o pats kremas dar ir vėsina! Nors dabar žiema, tačiau galvoju jau ir apie vasarą, kuomet ši priemonė bus tiesiog nepakeičiama.

advento-kalendoriai-17-18-13Salomėja dovanoja rankų kremą – manau, pati populiariausia prekė žiemą, skirta lepinti kitą žmogų, ar ne?
Labiausiai patiko dovanų juostelė – tokia šventiška, kad būtinai panaudosiu pakavimui ateinančiomis dienomis! 🙂

advento-kalendoriai-17-18-15Štai tiek visko radau per šias dieneles, tiek minčių jums norėjau parašyti!
Susitiksime vakariniame įraše :))

Parašykite komentarą