3 ADVENTO KALENDORIAI! 10, 11 ir 12 dienos ♥

Labas!

Savaitgalis buvo netgi labai ilgas – tiek daug nuveikta visur, bet tuo pačiu ir pasiilgta darbo. Dar vakar prisėdau prie kompiuterio nebeištvėrusi ir pradėjau žiūrinėti nuotraukas – visos jos spindi kalėdine nuotauka, tad būtina kaip įmanoma daugiau pateikti apžvalgų, nes kaip čia dabar atrodys, jeigu vasarį kalbėsime apie kažką, kas bus tarp šventiškų puošmenų? Užduočių savaitei numatyta nemažai, bet dar norisi pabūti jaukiai ir šiltai, o kas gi padeda geriau kurti šią nuotaiką, nei advento kalendorių pakavimas?

Pradėkime nuo mano tingaus šeštadienio – jie pas mane tokie įprasti, nes po savaitės darbų labai norisi atsikvėpti, tad kaip ir praėjusį, taip ir šį, griebiau puodelį kavos ir bėgau pakuoti dovanėles!

advento-kalendorius-10-11-12Viena iš jų labai gigantiška, ar ne? Viktorija žada kai ką lengvo, bet didelio, tad ir išpakuokime pirmiausiai!
Radau…

advento-kalendorius-10-11-12-1Arbatą? Prašau, jei kas rusiškai suprantate, pavertėjaukite man! Kiekis itin nemenkas, o turinys – toks žolingas ir teikiantis gyvybės. Labai viliuosi, jog šią žiemą nesirgsiu (nors tai, turbūt, neįmanoma daugeliui mūsų), tačiau net jei ir taip nutiks, žinosiu, jog Viktorija su manimi ir „atneša“ arbatos puodelį:)))

Išpakuokime Salomėjos paketėlį!
Radau šūsnį kalėdiškų atvirukų, kurie man labai pravers – žinote ir matote, kad ne tik kalbėti mėgstu, bet ir rašyti – visuomet visiems sakau, kad geriausia dovana – laiškutis arba bent jau maža, bet nuoširdumu spindinti atvirutė.

advento-kalendorius-10-11-12-2

Negaliu nepasidalinti Salomėjos laiškučiu, kuris mane privertė nusišypsoti – būtent nuo jos esu ne kartą gavusi jaukią atvirutę, kuri mane paliko labai nustebintą – atrodo, jog tai taip paprasta, tačiau tuo pačiu, taip užmiršta tarp mūsų – visi sulindę į telefonus ir kompiuterius… Palaikykime senas tradicijas!
Tarp kitko, kadangi jau prakalbome apie atvirutes ir laiškus, negaliu nepasakyti, jog nuo 7-erių metų susirašinėdavau laiškučiais su savo tėčiu ir būdavo labai linksma, kadangi „karoče“ žodis būdavo draudžiamas naudoti, bet tėtis leisdavo pasijausti lygiavertiškam mažam žmogeliukui ir pasikeikti, nors.. koks čia keiksmažodis??? :)))

advento-kalendorius-10-11-12-3

Sekmadienis man ir vyrui buvo beprotiškai sunkus fiziškai – šeštadienį namus šveitėme kokias geras 3 valandas – norėjome atgauti parketo spalvą, tad griebėme šepečius į rankas ir darbavomės, o raumenys šėlo kaip reikalas sekančią dieną 😀
Pramiegojome ilgai, diena tokia aptemusi buvo, kad reikėjo kaip įmanoma labiau šviesinti fotoaparato parametrus, tačiau neblogai pavyko, ar ne?
Prieš akis – du paketėliai, Viktorijos didesnis, Salomėjos kiek mažesnis:

advento-kalendorius-10-11-12-5Viktorija nustebino visiškai niekur nematytos kompanijos rankų kauke, kuri man turėtų puikiausiai pasitarnauti šiuos sezonus, kadangi rankos kaip išprotėjusios pradeda sausėti ir oda plyšinėja iki kraujų. Nemanyk, kad baisiai skamba – baisu ir yra. Būtinai išbandysiu!

advento-kalendorius-10-11-12-6

Salomėjos paketėlyje – daugybė korėjietiškos kosmetikos mėginukų. Nesu didžiausia fanė mini versijų produktų, kadangi labai ilgai lieka užmestos, bet kartais išbandau, ypatingai tuomet, kai vykstu į kokį sodą ar užmiestį – tikrai nesinori temptis pilno dydžio daiktų, tad sunaudosiu ir galbūt atrasiu ką nors naujo :))

advento-kalendorius-10-11-12-7

Šiandien diena tokia, jog ant kojų esu nuo pat ryto – negaliu, kaip nervina žiema – reikia labai ilgai laukti, kol galų gale bus taip šviesu, jog nuotraukose matytųsi gerai visi daikčiukai, tad sulaukusi 10, puoliau prie savo dovanų kampelio – dvi nemažo dydžio dovanėlės jau laukė manęs:

advento-kalendorius-10-11-12-10

Atidariau Viktorijos paketėlį ir radau prabangiąsias Starskin veido kaukes, kurių kaina tiesiog atima žadą – viena kainuoja 10EUR!!! Dieve, mieloji – išprotėjai! Dabar šios kaukės turi užsikėlusios didžiausią kartelę, kadangi už tokią kainą reikia tikėtis stebuklų… 🙂
Manau, kad savaitgalį jau išbandysiu, o gal ir anksčiau, tad kaip įmanoma greičiau pasidalinsiu savo įspūdžiais – juk visos ieškote kažko TOKIO dovanoms, ar ne?

advento-kalendorius-10-11-12-11

Salomėjos labai graži pakuotė – tokia, kurią tikrai dar rasiu kur pritaikyti, galbūt kokioms arbatėlėms ar panašiai? 🙂
Išpakavusi radau.. dar vieną kaukę veidui! Nežinau, po tiek kaukių turėsiu būti pačia gražiausia pasaulyje, haha!
Šokoladukas tikrai atiteko vyrui – praeitus suvalgiau pati (haha), bet su marcipanais tiesiog nedraugauju, bet mano meilei patiko :))

advento-kalendorius-10-11-12-13Seniai bežiūrėjome, kas gi slepiasi Makeup Revolution stalčiukuose, ar ne?
Dar prieš tai leiskite man pakalbėti šiek tiek apie advento kalendorius apskritai – savaitgalį žiūrėjau ne vieną video, kurių metu buvo išpakuojami būtent advento kalendoriai įvairių kompanijų ir… galiu jums pasakyti paprastai – nemanau, kad su Makeup Revolution prašoviau, nes kiekvienas stalčiukas leidžia džiaugtis PILNO dydžio produktais, o ne kažkokiais mėginukais po 15ml ar mažiau – blogiausias kalendorius mano pamatytas buvo tas, kur kas antrą dieną mergina rado po tą patį kremuką… Keista, kad kompanija neapgalvojo detalių 🙂
O dabar, jūs tik pasižiūrėkite į mano Makeup Revolution stalčiuko turinį!!!!

advento-kalendorius-10-11-12-8Nuostabioji ir spindinčioji kontūravimo paletė! Ypatingai gražios spalvos, kurios tikrai papildys mano kasdienybę ir leis toliau spindėti 🙂

advento-kalendorius-10-11-12-9

Ar dar verta sakyti, jog esu labai laiminga? Ir.. dar tiek daug turiu jums papasakoti, bet pasilikime istorijas kitoms dienoms! :)))

2 Comments

Add Yours
  1. 1
    Simona

    Arbata ne rusiška, o ukrainietiška 😉 „Karpatų arbata“, Bисокогірний- vietovė Karpatų kalnuose. Sudėties neįžiūriu, kiek matosi, tai- gervuogės, mėlynės…

Parašykite komentarą