NIP+FAB Teen Skin Fix Breakout Rescue Pads

Labas!

Gyvendama Londone susiduriu su labai daug kuo, bet pastaruoju metu mane vis jautrina vienas dalykas – ilgiuosi savos šalies, namų, šeimos ir daugybės kitų dalykų. Dažnai savęs klausiu ar visi tie atradimai, nuotykiai, naujos pamokos yra vertos viso to pasiaukojimo? Džiaugiuosi bent jau tuo laiku, kad dabar galiu ieškoti savęs leisdama šiek tiek mažiau dirbti, ieškoti vadinamojo svajonių darbo ir tikėtis, kad likimas mane nuves ten, kur bus gera.
Šiandien apie tai, ko nemanau, kad mums reikia, tačiau buvo smalsu išbandyti – tai NIP+FAB Teen Skin Fix Breakout Rescue Pads.

nip fab pads rescue ojnd

Girdėjau, kad ir Lietuvoja atsirado Nip+Fab kompanija – jūs man pasakykit, kaip jums ji, ar verta dėmesio? Pati bandžiau šiuos padelius ir kitus, skirtus  makiažui nuvalyti, tad nuomonės tvirtos dar neturiu.
Štai kaip šis produktas pristatomas:

nip fab pads rescue ojnd 1

Nuvalyk visus nešvarumus su  giliai valančiais padeliais, kurie pripildyti poras atveriančiu aliejumi. Kiekvienas padelis savyje turi wasabi ekstrakto bei antibakterinį ingredientą, kuris padeda apsaugo odą nuo odos bėrimų. 

Skamba šauniai, ypatingai toms, kurios kovoja su akne ar turi kitokių problemų so oda, kai netikėtai atsiranda spuogeliai.
Pažvelkime kas gi slypi šiuose padeliuose ir ar verta mokėti tokius pinigus?

nip fab pads rescue ojnd 3 Pagrindas – vanduo ir konsistencijos reguliatorius, kuris dar ir minkština. Toliau turime svarbųjį wasabi ekstraktą, kuris veikia kaip antioksidantas, kurį papildo kvepalų ingredientas, pasižymintis tirpinančiosiomis savybėmis. Penktasis – hamamelių vanduo, kuris veikia taipogi kaip antioksidantas, turi antibakterinių savybių. Paskutinysis svarbus – konservantas.
Sudėtyje dar turime lašelį salicilio rūgšties, kvapiklių, alkoholio ir kita.

Na, sakyčiau, kad sudėtis tikrai patraukli ir efektyvi, tik štai vis tiek aš laikausi savo nuomonės, kurią pateiksiu pabaigoje. Dabar – dar keletas techninių detalių:

Pakuotėje – 60 plonyčių padelių, kuriuos reikia atidžiai atskirti, nes labai lengva vienu metu naudoti bent du, galiojimo laikas – 6 mėnesiai nuo pakuotės atidarymo dienos.

nip fab pads rescue ojnd 4 Padeliai smagūs – plonyčiai ir su tokiais skrituliukais, kurie dar efektyviau padeda nuvalyti nešvarumus nuo odos, tad dažniausiai naudodavau šiuos rytais arba vakarais kaip patį paskutinį valymo etapą, kad įsitikinčiau, jog oda tikrai švari.
Kvapo ypatingo nepastebėjau, tad neturėtų erzinti jautresnių nosyčių.

nip fab pads rescue ojnd 6

Mano nuomonė tokia – nemanau, kad verta investuoti, nors ir sudėtis gera bei pats produktas įdomus. Tie padeliai drėgni, efektyviai darbuojasi, bet tikiu, kad 10 EURų galima pataupyti ir geriau nusipirkti efektyvesnę rūgštį, kuri pasidarbuotų dar geriau. Tiesa ta, kad smagu naudoti, atrodo, kad dar geriau nuvalai odą, ji lieka švelni ir gaivi, tačiau vis tik ar verta mokėti už padelius tokią sumą, nežinau. Iš kitos pusės – turėtų gerai pasiteisinti kelionėms, galima rasti ir su gera akcija (net ir dabar mačiau, kad įsigyti gali už 5 EUR). Na, jei pasitaikys tokia nuolaida ateityje – kodėl gi ne? Bet šiaip, nemanau, kad verta įtraukti į savo kasdienybę – geriau jau ją suintensyvinti profesionaliomis priemonėmis.

Kur rasti? Atsisiųsti į Lietuvą galima iš feelunique, o Anglijoje galite rasti „Boots“ ir „SuperDrug“ parduotuvėse
Kaina? 10 Eur

Parašykite komentarą